Sizce bu ilişkinin oluru var mı?

biraz uzun olacak ama olgun üyelerin yorumları bizim için önemli

nette biriyle tanıştk ben yurtdışındayım o türkiyede yaşıyor ikimizde aklı başında insanlarız 27-25 yaşlarındayız nette aşk arayan insanlar değiliz ama bir süre konuştk aşık olduk birbirmizi gördük bu aşk dahada büyüdü ikimizde ciddiyiz ama o üniv. mezunu ve yüksek lisans yapıyor ben ise ünivi bitiremedim lise mezunuyum iyi bir gelirim var ama isim yurtdışında onun için işimi bırakıp trye yerleşirsem ıssız kalaçam onun ailesi işsiz lise mezunu birine kız vereceğini sanmıyorum benim ailemde de yabancı kız alma kültürü yok yine karşı çıkacaklar netten tanıştığımız için ailelerimize anlatmamızda zor olacak türkiyedede başka şehirlerdeyiz anlayacağınız aramızdaki eğitim farkı- aileler karşı olması - uzaklık - netten tanışmış olmamız hepsi sorun sizce bu aşk gerçeğe dönüşebilirmi?

ben onla yeni bir hayata razıyım kaçalım derse ona bile razıyım ama kabul etmiyor vaz mı geçmeli yoksa uğraşmalı mı ne düşünüyorsunuz olmayacak bir şey için hem onun hem benim yıllarım boşuna geçmesin yazın lütfen?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya aslında kendinizden aşk konusunda emin olmanız çok güzel bir şey.Yalnız nasıl bir iş ki bu,sadece onu mu yapabiliyorsun?Bence o kız olduğu için, bir şeyleri geride bırakması gerekenin onun olduğu düşüncesine kapılmışsın.Kız yüksek lisans yapıyor,hedefleri yüksek.Sen de kurulu düzenini bozmak istememişsin,bahane ise aileler uyuşmaması diyorsun.Benim elimden bu geliyor deyip kenara çekilmek gibi bir şey bu.Ayrıca nasıl kıza kaç dersin?Yüksek ihtisas yapıyor kız,eğitimli sense yeterince fedakarlık yapmak yerine kıza herşeyini hatta aileni bırak gel benimle yurt dışında yaşa diyorsun.Oldu canım.Sen bırak işini,gel Türkiye'ye adam gibi iş bul,adam gibi git kızı iste.Bi yandan da üni sınavlarına hazırlan.Kızdan haayatı boyunca çalıştığı şeyi geride bırakmasını istemen neyse de ailesini bırakırsa o evlilik yürümez.Kaçarak evlenen akrabam var benim,onun lafı hala döner.Hala onu kınarlar,böyle şeyler unutulmuyor.Aşkınıza gölge düşer.Ya da vazgeç gardaş.

0|1
    0|0
    • aileler istemiyor diyorum yahu ben hayatimi ona adamaya raziyim

• ben birakiyorum onu mutlu ederim hemde cok elimden ne gelirse yaparim ama o ailesini birakmazki ( bu arada bu soruyu ona okutacam)

• Evet onunla istişare et ,iyi fikir.

Kızlar Ne Diyor 3

• bu konularda tecrübesi olan daha iyi bilir tabi de reelde hiç görüştünüz mü yani gerçekte aynı duyguyu hissettiğinize eminmisiniz sonrasında kız arkadaşınız sizinle yurt dışına gidemez mi tabi aileleri ikna etmek zor olacaktır iki ailede birbirine güven duymayacaktır hiç tanımadıkları için belki konuşarak zamanla o güveni ailelere verirsiniz eğer o bayan sizin nasibinizse her türlü olurda biraz uğraşmak gerekir tabii

0|1
    0|0
    • o turkiyede calismak istiyor ben onun icin isimi birakirim ama saydigim sorunlar egitim farki ailelerin karsi cikmasi onlari napacaz sen yuksek lisans yapsan lise mezunu biryle evelnirmiydn

• valla adam gibi adam olsun bende seveyim evlenirim bu devirde karakterli insana rastlamak zor öyle biri olduktan sonra ailemi de ikna ederdim ama ben ailemi ikna edemem yeni düzen kuramam türkiyede diyorsan yollarını ayırın

• ikna edemezsem bile onun icin ailemi karsima alirim ama bu kadar sey yapip somucta o ailesini ikna edemezse nolacak

• aşk önemli tabi ama mantık da çok önemli.her şey evlenmekle bitmez ilerde çok sorun yaşayabilirsiniz.ikinizde bunları yenebileceğinize inanabiliyorsanız savaşın

0|1
    0|0
    • inaniyoruzda ya ilerde vazgecerse ailesini ikna edemezse benim halim nolacak

• bilmiyorum ya ... birbirimizi umutlandirip sonra olmazsa cok uzulecez bu yuzden az mesafe birakmak istiyorum ama cok seviyorum onu kosnurken eriyorum resmen

• koymayın şu fotoları ya güzelliğin adaletsiz dağılımını görünce isyan edesim geliyor :D Kaçkarın karlı dağlarından ayaklarında terlikleriyle soğuğa aldırmadan inen kız izdivacınıza talibim :D

• :)) Ne zamanlardı hey gidi hey...Ne çok sevmiştim seni.

0|0
    0|0
    • Şimdi saat 2:50. Sana olan kırgınlığım içimde hala...Bunları yazıyorum, nasılsa böyle bir üyeliğin yok artık. Başka başka profiller...Başka başka kızlar...Bulmuşsundur gene. Yaptığın öyle oturdu ki içime, öyle kırdın ki beni...

Erkekler Ne Diyor 1

• Bizce bu ilişkinin oluru az var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...