Sürekli tampon kullanmak vajinayı genişletir mi?

Arkadaşlar ben uzun bir süredir tampon kullanıyorum ama şunı belirteyim ki hiç ilişkiye girmedim. Yani zar kavramı pek önem teşkil eden bir durum değil benim için.. Ama şu sıralar düşünüyodum da, bu durum vajinamın aşırı genişlemesine neden olursa gelecekteki seks hayatım etkilenir mi? Bu arada kullandığım tamponlar da hiç küçük değil.. :/

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• çözümü var bu konunun hem tampon ne kadar kalın ki? sanmıyorum genişletebileceğini.

0|0
    0|0
    • Ne gibi bir çözüm?

• DüZenli olarak yapıyorum aslında, umarım faydası olur ya... :/

• kesinlikle faydası olur zamanla o bölgedeki tüm kaslarını aktif olarak kontrol etmeye başlayacaksın seks esnasında da çok işine yarayacak.

Erkekler Ne Diyor 19

• Her gün tamponla ilişkiye girdiğine göre epey genişlemiştir. İleride kalın birini bulursan sorun olmaz da hem tampon hem erkek nasıl olacak bilemedim.

0|0
    0|0
    • Nasıl bir hayal gücün varsa artık..

• Oradan hayal gibi görünmüş olmalı. Senin soru içindeki cümlelerin doğrultusunda yazdım da neyse.

• Bakire iken nasıl kullandınız bilemem tabi ama, tampon şiştikce zamanla vajinanın genişlemesi kesin fakat hiç bir zaman olmaması gereken genişlikte olamaz, yani penis kalınlığına ulaşamaz.

0|0
    0|0
    • Bu rahatlattı biraz. Teşekkür ederim. Yani bekaret kavramı o manada bir önem taşımıyor benim için. Kullanmada bir sakınca görmedim fakat şimdi buna takılmıştım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

• teşekkür ediyorum, siz de mutlu kalın! :)

• Bu güzel dilekleriniz için bende teşekkür ederim.

• Üreticisine mail at, kesin bu sorularla karşılaşmışlardır.

0|0
    0|0
  • vajinan genişlerse penis boşta kalır bu erkeğe ve sana zevk vermez kısaca boşanan kadın ya da aldatılan kadın olursun.

0|0
    0|0
    • Baya iyi bir felaket seneryosu hazırladın valla! Sadece tampon takıyorum ya olay bu yani. :D

• Yahu yapma onkadar da değil ama..

• ben cidden tampon nedir bilmiyorum ama vajina genişlemesi hiç hoş değil onu söyleyebilirim

• vajinanın genişlemesi seni cinsel açıdan olumsuz etkilemez tam tersi ne kadar geniş olursa okadar az acı çeker daha çok zevk alırsın ilişkiden..

0|0
    0|0
  • Tamponla penısı bağdaştıranlara çöpe atacağın tamponlarla agızlarını tıkayabılırsın. Genişletmez oyle olsaydı her çocuk doğuran kadın biterdi ;)

0|0
    0|0
  • vajinanın yapısı her türlü organa uym saglayacak şekildedir tamponuda iç kısma koyduguna göre kızlıgın zarar görmemiştir büyük olasılıkla ama sen kendini genişlemiş hissediyorsan eger tampon kullanmayı bırak bence

0|0
    0|0
    • Yok hissiyatla alakalı değil de, öyle bir korkuya kapıldım sadece..

• Sanırım pedle devam edicem.. Yüzücü olduğum için aslında bu şekilde yapıyordum..

• anlıyorum ozaman tampon akıllıca ama oda herzaman denk gelmese gerek ayrıca tampon suyu görünce zaten şişer havuzda aynı sonuçta peki uyandırdıgı his nasıl

• Belkide senin ilişkiye girme zamanin gelmiş olabilir. İstekli misindir?

0|0
    0|0
  • Oradan çocuk ciktigina göre tampon devrede kulak kalır

0|0
    0|0
    • Ama defalarca ilişkiye girmiş hemcinsleriminki gibi olmasını da istemem. Partnerimin zevk alamayacağını düşündükçe moralim bozuluyo.

• O o kadar etkilemez hatta hiç etkilemez vajinayı etkileyen tek neden normal doğum

• Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

• ne iiçin tampon kullanıyorsun

0|0
    0|0
  • Bnce evy

0|0
    0|0
  • bu kaslarla ilgilidir kegel egzersizi yapıyorsan zarar olmaz tampondan

0|0
    0|0
  • tanpon ne onu bılebılmıyoz kı cewap verlm:))

0|0
    0|0
  • Küçükse hissetmezsin

0|0
    0|0
  • Hayır genişletmez

0|0
    0|0
  • Penis olmaz mi

0|0
    0|0
  • Doktor sitesi com gibi yerlerde uzmanlara sorabilirsin kardeş daha sağlıklı olur. Bikaçgünlük kullanım çok etkilemez diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Yani işte her ay bu şekilde kullandığımı düşün.. Ve burası doktor sitelerinden daha bilgili emin ol 😄

• Seks hayatı da yok :) enteresan bir kızmışsın

• Oldukça! 😏

• Follos Follos olmuştur seninki

0|0
    0|0
    • Terbiyesizliğe vurmayalım rica ediyorum.

• hiçbir şey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır genişlemez :)

0|0
    0|0
  • Öncelikle bakireyken tampon kullanılmasını doğru bulmuyorum. Soruna gelecek olursakta, genişleme olursa bile düşündüğün kadar genişleme olmaz. Rahat olabilirisn.

0|0
    0|0
    • Ya sanırım ben de artık eskisi kadar rahat hissetmiyorum bu konuda.. Yine de içimi rahatlattığın için teşekkürler. :)

• bakirelikte tampon kullanımı pek uygun değil ama anladığım kadarıyla değilsin
    tampon kullanımı vajınayı senin dediğin şekilde genişletmez tamponların ölçüleri aşağı yukarı aynı ileride seks hayatını olumsuz yönde etkileyeceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • ya nasıl hiç ilişkiye girmeden kullandın
    zarın patlamadı mı

0|2
    0|0
    • Bilmem. Pek önemsediğim bir olgu değil..

Yükleniyor...