Bakir erkek bakire olmayan kız arkadaş ilişkisi

hayırlı günler kızlarsoruyor.com kullanıcıları soru biraz uzun ama okursanız mutlu olacağım geçen sene 7 aylık bi ilişkim oldu ilişki öncesi 3 aylık da arkadaşlık muhabbetimiz vardı ben arkadaşken evlilik öncesi ilişkiye karşı olduğumu söylemiştim o da bu düşüncemi çok beğenmişti ilişkiye başladıktan 3 ay sonra beni niye eve davet etmiyorsun gibisinden trip attı sonra davet ettim 1 ay dokunmadan birbirimize uyuduk bigün bana esnek olabileceğini sonrada eski erkek arkadaşının beraber uyurken soktuğunu ağlayarak anlattı ben sarılıp teselli ettim bırakmam seni dedim 1 hafta sonra yılbaşı gecesi şarap alıp gelmiş bende mutfağa bardak almaya gidip odaya bi girdim kombinazon giymiş neyse içtik biraz falan sonra üstüme çıktı yatakta otururken o iş de oldu hakim olamadım kendime...tabi sonrasında oy oy benim aşkım milli mi olmuş deyip yanaklarımı sıkması,eski sevgilime vermedim sana verdim demesi arkadaşlarına ben kayaya verdim demesi beni şaşırttı.hala düşünüyorum bunları aklımdan çıkmıyor kız bakir erkek bozma egosumu yaşadı yoksa ne bileyim yorumlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
ve ayrıldıktan sonra ne dese beğenirsiniz jigoloya ihtiyaç olursa seni çağırırım:S

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten kafana takıyor musun öylesine mi açtın bilmiyorum ama hata sende. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama zorla eve davet ettirme şarap ve rahat kıyafetten sonra olayın adım adım oraya gideceği belliymiş anlamamak için tecrübesiz olma bahanesi yeterli değil. Pişman olacağın işi yapmayacaksın. Yalnız gerçekten ruh hastasıymış, kurtulduğun iyi olmuş denebilir. Geçmiş olsun hatta hayırlı olsun.

2|2
    0|0
    • yaş 24 ilk sevgilim bir ay dudağından bile öpmedim sadece alnından öptüm

• tekrardan teşekkürler ellerine sağlık

• Rica ederim. Hayatında mutluluklar ve başarılar dilerim.

Kızlar Ne Diyor 11

• Bugün kaya ya veren yarın dağa taşa da verir

3|9
    1|1
  • yazik bekaretini düsük bi kasara vermissin bu özel ani daha degerli birisinle yasiyabilirdin

1|3
    0|0
  • Zevk aldıysan sorun yok ablacım , bedenini almış olabilir ama ruhunu asla ...

0|1
    0|2
    • bedeninden gram eksilmedi sıfır gibidir bence :)

• ahahahha... çok yaşa emi ;P

• bisikletten dusme bahanesini tuttum;)

• oha ya kızı da erkegide cıgrından cıkmış bu nedir abi ya .. hani yattın kalktın geçtim bunları bu oro..pu ayakları tavırları nedir ben erkek olsam valla şantaj yapardım buna.

0|1
    0|0
  • Özeliniz sizde kalsaydı keşke.Bu konuda ağzı gevşek olması sıkıcı bir durum.Onun dışında ne güzel işte kız seninle sevişmiş.Daha ne istiyorsun?

1|2
    0|0
    • ee ben evlilik öncesi karşıyım demişim kendsi bakire olduğunu söylemiş benim bakir olduğumu biliyor ne diye zorla eve davet ettirdi o zaman erkeğin bakirliğini bozmak hoşuna mı gidiyor

• neye takıyoruz ki angelofdenil hanım

• böyle gevşek ağızlı sohbetleri sevmyorum işte

• oha artıkkkkkkkkkkkkkkkk ayrıldınız bide

0|0
    0|0
  • Bakirlik irenc lan

0|1
    2|4
  • Aman da bakir miymiş bu aman da milli mi olmuş bu bıdı bıdı.

0|0
    1|1
  • arkadaşlarına anlatması benim tuhafıma gitti bende sevgilimle birlikte oldum ama bi o bi ben biliyoruz ne bu yaa ilanen duyuru mu yapmak gerekiyor

1|0
    0|1
    • odasına girip oleyyy ben verdim demiş haspam

• doğrusu senin yaptığın sex iki kişi arasında yaşanır ve orada kalır sadece ikisi bilir...

• senle de hep aynı fikirde oluyoruz :)

• bişeylerin acısını çıkarmış.. şerefs.z olan erkekleri taklit ediyor (hani yat kalak kızlık boz sonra başkalarına anlat bir üstüne hakaret edip ayrıl) bir nevi hayattan intikam almak gibi bir şey, karşısına da sen çıkmışsın işte.. intikam iyi güzel de doğru adama denk getirince...

1|2
    0|0
    • yani temizliğimi saflığımı bozdu

• bana öyle gibi geldi yoksa hangi normal kız bunu yapar ki.. burada belli bir amaç varmış gibi hissettim..

• aman da kayaya mı vermişmiş... anoommm..

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• "sonrada eski erkek arkadaşının beraber uyurken soktuğunu ağlayarak anlattı"

Şu kızların bakireliklerini kaybettikten sonra söylediği yalanlara hastayım arkadaş. Bir de buna inanan sığırlara...

hahahahahahahahahsdfghjkdsfghjwaesrdtfyguhıjoertyghjsdfghjkdfghjsdfghjsdfghjksdfghjwertyuıoaSDFGHJ

0|1
    0|0
    • he valla bide bunu yedim tecrübesizlik işte

• Çok safsınız, çokkk!1! Siz varken böyle zillilerin sırtı yere gelmez

• KIZda ciddi bir genişlik söz konusu var şahsen ben böyle rahat rahat herkesle cinsel konuları konuşan kıza evlilik için şüpheyle bakardım herşeyde her yerde anlatılmaz ki

1|2
    1|0
  • Kaya'yı çatlaçmış :DD

0|3
    0|0
  • nuri alço gibi sevgilin varmış tecavüz etmiş resmen

1|2
    0|0
  • Depresif Duygu ve davranış Bozukluğu diyoruz biz buna.. Şizofreni başlangıcı da olabilir.

ama ben yinede böyle bir kız olabileceği ihtimali üzerinde durmuyorum... bakire olmayan bir kız ve bakir olan bir erkek . ilginç ötesi.

0|0
    0|0
  • Kullanılmışsın hayırlı uğurlu olsun yapacak bir şey yok bu saatten sonra

0|0
    0|0
  • kız rahat bir kıza benziyor ve sinsi.

0|0
    0|0
  • Taktığın şeye bak o düşünmüyorsa sen niye düşünüyorsun gideri olanlara gideceksin aga :)

1|0
    0|0
    • bekaretimi bozdu aga

• kaşarların hakkını vermek bekareti bozmaz korkma :)

Yükleniyor...