Arkadaşlar aşırı cinsellik durumundan nası kurtulunabilir sürekli cinsellik düşünme durmundan nasıl çıkılabilir?

kaba olmayın bu bir hastalık mı benim başka bir çok hastalığım da olduğu için uzun bir süre hiçbi kızla görüşemiycem nası dayanıcağımı da bilmiyorum ne yenilir ne içilmesi gerekir şaka yapmıyorum cidden sabah katlanılmaz bir duruma dönüşüyo mastürbasyon yapmayınca da daha kötü oluyo yapınca daha da kötü oluyo napcam ben böyle en ufak kötü bir yorum gelirse üyeliğiniz gider haberiniz olsun aslında sadece kızlara da sormayı düşünüyorum kaba yorumlardan dolayı ama %1 bile olsa bir kaç erkeğin fikri önemli olabilir

Güncellemeler:
p*rno izlemek istemiyorum son derece de rahatsız oluyorum izlemekten ne kadar mani olamasam da artık yeter çok rahatsız edici bişey
arkadaşlar sorun ciddi diyorum sabahki gerçekten dayanılmaz bişey ilginize teşkkür ediyorum ve kendimi de kontrol edemiyorum bu ben değilim gerçekten inanmıyo musunuz

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Olabilir böyle bir şey dalga geçilecek bir şey yok ki sabah her erkek ereksiyon yaşar uyandığında tek yapman gereken spor yapmak farklı şeyler düşünmek falan bu sayede enerjini başka şeylere yöneltmis olacaksın

0|0
    0|0
    • haklsın bazen günlerce dışarı çıkmadan evde kalıyorum ama sorun şu anda gerçekten ciddi keşke bir mevye bir sebze olsaydı bunu için kendimi kontrol edemiyorum ne mastürbasyon yapmayı ne de p*rno izlemeyi sevmiyorum bu ben değilim

Erkekler Ne Diyor 1

• sevişince geçiyo

0|0
    0|0
    • işte öyle bir imkanım yok o yüzden bu durma bir son vermeliyim diyorum okumadın mı soruyu

• daha sonra bir çok dişim rahatsız ağzım iyi durumda değil dişçi de bişey yapmıyor

• anksiyete duygudurum bozuklukları kaygı stres falan hepsi var

Yükleniyor...