İş yerindeki kız ne yapmaya çalışıyor ?

Yan oda da çalışan bir mesai arkadaşım var ben onu normal bir arkadaş olarak görüyor ve öyle konuşuyorum.. ama son zamanlarda dikkat ediyorum ki odam da kimse olmadığı zamanları gözlüyor gibi hep yalnızken gelip bi nescafe diyor... birde dikkatimi çeken ve bir defa yakaladığım şey var o da benim odaya girmeden önce dekoltelerinde değişiklikler yapıyor. dikkatimi mi çekmek istiyor anlamıyorum. Cinsellik anlamında bir beklentisi mi var yoksa bana mı öyle geliyor... geçen gün de SSK raporlarını getirdi masama öyle bir eğilme yoktu dosyaları bırakırken ağzımın içine girecekti resmen anlam veremiyorum :S çok mu safım acaba hala iyi niyetimle duruyorum :S

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kızın düşüncesi belli zaten de senin ne yapacağın önemli. Karşılık vereceksin yada vermeyip ümidini kesmesini sağlayacaksın.

0|0
    0|0
    • Karşılık vermiyorum arkadaş.. ama vazgeçmiyor kafayı takmış sanırım illa... töbe

• O zaman boştasın madem, peşinde olduğun bi hatun da yoksa karşılık ver. Ne yapacağın sana kalmış.

• belki de haklısın...

Kızlar Ne Diyor 4

• evet sanırım niyeti bozmuş. eğer sende beğeniyorsan ve sevgilin-sevdiğin yoksa karşılık ver bakalım nolcak =)

0|0
    0|0
  • Sevisin sevisin ofis fantazisi

0|0
    0|0
  • adamlar arar bulamaz bu bulmuş düşünüyor :D biraz daha tepkisiz kalırsan tepene cıkar zaten bu gidişle..

0|0
    0|0
  • tüm erkeklerin bu kadar masum olması dileğiyle :)

0|0
    0|0
    • sabrımı zorluyor ama masumluk şeytanlığa dönüşmek üzere :)

• olamıyorum ki o dediğinden :(

• tamam ya neyse by

Erkekler Ne Diyor 5

• Ulan bu mundar ettiğiniz kaçıncı kız :D

0|0
    0|0
  • uzmanlaşman gerek yoksa iş yerinde adın gay e çıkar demedi deme ;)

0|0
    0|0
    • yok daha neler :) içimizde hainlik yok dostum.

• Kafan çalışıyor :)

• doğa demek sex demektir...

• hocam kaşıntısı var bir el at :)

0|0
    0|0
  • ya bune böyle ben dünyada değilmiyim nedir

0|0
    0|0
  • saf durmaya devam et en güzeli :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...