Tecrübeli görmüş geçirmiş büyüklerim yardımınıza ihtiyacım var..

1 sene 2 aydr bir ilişkim var onu çok seviyorum oda beni çok seviyor..ÇOk ayrılıklar oldu ama hep birbirimize dönüp sarıldık,Hiç vazgeçmedik ve hayatımıza 1 sene 2 ay boyunca hiç kimse giremedi.Evlilik düşünüyoruz bu yaz istemeye gelcekler onu annemede anlattım ve 1 haftadır cinsellik konularına girdik daha önce hiç konuşturmazdm ama şuan bende onu istiyorum ama tabii gerçeği evlenmeden olmayacak sadece birbimize yapacaklarımızı anlatıyoruz sizce yanlış mı yapıyoruz benden soğuyabilir mi zaman sonra

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Çok doğru yapıyorsunuz. İleriye gitseniz bile bu sizin tercihiniz, kimse (ya da ben) yarışamaz. Fakat ileriye gitmeden bu gibi konuları konuşmanız (hatta biraz yakınlaşma bile) gayet normal hatta gerekli bir durum diyebilirim. Sonuçta sadece düşünce, dünya görüşü olarak değil, bedenen de birbirinizi tanımanız, ileride doğma ihtimali olan problemlerin önüne geçebilir. Problem olabilir demiyorum; sadece birbirinizi tanıyın, birbirinize hiçbir konuda yabancı olmayın diyorum. Fakat benim kendi görüşüm; evlilik öncesi çok fazla yakınlaşmamanız ileride doğacak sorunların önüne geçer. Mutluluklar dilerim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Buğün yapacaklarınızı anlatırsınız birbirinize , yarın hadi yapacaklarımızı uygulayalım demeye başlarsınız, eğer ikinizde çok istiyorsanız bu kaçınılmaz. bence sabredin diycem ama ona çok güveniyorsan evlilik konusunda şimdiden birbirinizi tanımanızda fayda var. Belli mi olur belkide anlaşamayacaksınız cinsellik konusunda , evlendikten sonra çıkacağına şimdiden beli olsun her konuda anlaşabilecek olmanız

0|1
    0|0
  • bilemeyiz.. seni gerçekten seviyor ve hayatında istiyorsa bırak konuşmayı isterseniz sevişin bol bol yine de soğumaz .. ama niyeti farklıysa seni kıvama getirmeye çalışıyordur..

0|0
    0|0
  • Bence eğer gerçekten birbirinizi seviyorsanız ve ciddi olarak evlilik düşünmeye başlamışsanız cinsel konularda herşeyi evlendiğiniz geceye bırakın ve cinsellikle ilgili konuları ''Minimum'' seviyede tutmaya gayret gösterin.Öyle yaparsanız herşey daha da esrarengiz ve gizemli olur...

1|0
    0|0
  • evlenmeden cinsel ilişkiye girmek hatta muhabbetini bile etmek, hatta nişanlıyken bile bunu yapmak erkeği soğutur ve başka bir arayışa iter...size tavsiyem kesinlikle bu konulara girmeyin...sonra burda kullanılan kızlar gibi konu açarsınız...

0|0
    0|0
  • '' cinsellik konularına girdik daha önce hiç konuşturmazdm ama şuan bende onu istiyorum ama tabii gerçeği evlenmeden olmayacak '' bence bu düşünce çok yalnış.. ya tüm zevki ve heyecanı ilk geceye saklayıp sabredin, yada yapın bitsinn !

ama bana kalırsa ilk geceye kalması daha güzel olur sanki

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir belki soğumuştur belkide daha çok bağlanmıştır belli olmaz tamamen onun sana olan sevgisiyle alakalı

0|0
    0|0
    • Bana bağlıydı zaten çoğu kez ayrıldık hep geldi bana hepsindede ben ayrılmıştım sinirlenip ama hiç vazeçmedik ona güveniyorum

• o zaman sıkıntı yok bir nevi gözünün dışarı kaymasını da engellemiş oluyorsun... Tabi sınır çok önemli ve sıklık her gün her günde olmaz : )

• soğumazda daha fazlasını ister az ordan az burdan derken birde bakmışsın olan olmuş sonra gene buraya yazarsın biz ilişkiye girdik benimle evlenirmi diye sorarsın biz gene cevap yazarız merak etme arkası yarın

0|1
    0|0
    • öyle bişey olmaz o kadar kaybetmem kendimi merak etmeyin..O kdafr cahil değilim..Yapılmayacak şeyleri yapmam kendimi düşürmem canınızı sıkmayıın kendimi biliyorum ben

• hevesim beni o kadar boğamaz.Kendime engel koymasını biliyorum, aptal değilim

• büyük konuşma yapanlar aptal değilerdir onlarda bir gaflete düşmüşlerdir işallah senin dediğin gibi olur mutluluklar

• goster ama elletme lafı kesınlıkle cok dogrudur sonuca ulastırırsan kesınlıkle senden soguyacaktır bırlıktelık yasamasan bıle sogur sana soylıyım telefonda bıle ısı bıter bıtmez kapatır telefonu dene ve gor ;)

0|0
    0|0
  • doğal şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • konuşmaktan bişey olmaz, konuşun tabiki, eyleme geçmeyin sadece

0|0
    0|0
  • sakin ol tanıdım seni :)

0|0
    0|0
  • olagan bırsey ama , sen yınede cekımser davrran , senı yanlıs anlamaması adına

0|0
    0|0
  • hayır onla ileriye gitmeden sınır kotayarak yaşayabilirsiniz

0|0
    0|0
  • az daha sabır konuşunca pratikte gelir unutma.olay dilde başlar harekete geçer

0|0
    0|0
  • çok gördüm geçirdim. soğumazsınız tahmınen evlenmeden verme ama

0|0
    0|0
  • Konuşun bişey olmaz.Dahada çok ister seni.Faydası olur zararı olmaz.

0|0
    0|0
  • her ihtimale karşı evlenene kadar vermezsen sorun çıkmaz

0|0
    0|0
  • Yanlış aypıyorsunuz.Soğur senden.

0|0
    0|0
  • Soğumaz...

0|0
    0|0
  • yanlış yapmışsın soğur bence senden

0|0
    0|0
    • anlıyorum dün gece konuşmayalım kapatalım bu konuları dedim yok ben mutlu oluyorum konuşalım diye yalvardı

Kızlar Ne Diyor 4

• seven soğumaz..ama erkek bunlardan soğuyorsa zaten sevmiyor demekdir..evlenmenede gerek yok öyle bi adamla.evlenince zaten yapacaksınız ya o zaman soğursa bide bunu düşün çok geç olmuş olmazmı?

0|0
    0|0
  • konuşun ama limitini sen belirle.

0|0
    0|0
    • o istiyor ben onaylarsam konuşuyoruz sonra boşalıyor

• Teufel : 31 çekiyormuş

• tamam açma sende konuyu. bundan sonra konuyu açman hoş olmaz zaten, gözünden düşersin.

• Konuşun ama evlenene kadar bisey yaşama sakın. Konuşmalarda da fazla ileri gtmemeye calıs.

0|0
    0|0
  • Bence hiç konuşma hatta tepkini koy ciddi olarak söylüyorum bunu. Bunu dersiniz şunu dersiniz bi bakarsın uygulamaya geçmişsiniz. Bu sefer senden hep beklentili biri haline gelecek bu konu gündeme gelecek isteyecektir erkek bu kaç tanesi var ki yapmayalım da evleneceğimiz günü bekleyelim diyen? Sen tedbirini al girme bu konulara

0|0
    0|0
Yükleniyor...