İki hafta sonra nikahım var, evlenir evlenmez hamile kalmak istiyorum ama ne kadar doğru olur?

Bu ne kadar doğru olur? on dokuz yaşımdayım bir ay sonra yirmi oluyorum gerçi, ama sizce bebek için erken mi? bir de nişanlımın bu konu hakkındaki düşüncelerini bilmiyorum, siz olsaydınız kabul eder miydiniz?

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• erken tabi evliliğin tadını çıkarım 2-3 sene

şakada şuka şakşukaaa :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Tebrik ediyorum simdiden.

Beberk icin erken ama evlilik en güzeli erken olandır.

1|0
    0|1
  • evlendiğin gece ne yapacağını milletemi soruyorsun?girin yatak odanıza sabaha kadar çılgınlar gibi sevişin hatta hayvanlar gibi bağıra çağıra sevişin adam boşalırken kitle kendini içine boşalsın bu senin elinde ne millete danışıyorsun hamile kalıyorsanda kocanla kendi çocuğunu taşımak için kalıyorsun

1|0
    1|1
  • evlendiği gece hamile kalan bir çok örnek var etrafımızda ve bunda hiç bir sakınca yok hatta aksine geç kalmaktansa bir an önce çocuk sahibi olmanın avantajını bile yaşayablirsiniz:)

1|0
    0|1
  • cocugunun olacagi garanti mi?

1|0
    0|1
    • değil elbette, Allah nasip ederse İnşaAllah.

• Önce evliliğe beraber yaşamaya alış eşinle, sonra işin tadın çıkar azcık, 25-26 gibi olursun anne.. ne acele ediyorsun :)

0|0
    0|1
  • Bizim kabul etmemiz ya da tersi önemli değil.

Bebek işin içine girince, evlilik daha ciddi boyutlara ulaşıyor.

Eğer gerçekten bir birinizi seviyorsanız ya da aranızda bir problem yoksa bebek işini düşün.

Yoksa ya da tereddütlüysen sonraya bırakmalısın veya bırakmalısınız.

0|0
    0|0
  • :D tek basına yapcan galiba bebegi bi adamada sor

3|0
    0|0
  • Biraz evliligin tadini cikarin kizim acele etme bu yasta bebekle mi ugrascan birde . Evcilik oynamiyorsun sonucta otur birdaha dusun derim

0|0
    0|1
  • Çok çok erken kendinize en az 2 sene izin verin. Yaşayacağınız çok şey var:)))

Daha evliliğinizi oturtmadan üstüne bide çocuk yapmak çok büyük risk..

( Benim düşüncem KARI-KOCA olunmadan ANNA-BABA olunmuyor)

0|0
    0|1
  • bana göre hayır istemem çünki yeni evlenmişim seks dünyasını doya doya yaşarım gezerim tozarım ancak bebek olduğu zaman rahat olamıyorsun ve ayriyeten benim düşüncem hamile kadınlar seksi oluyor ama göbekten dolayı tiksiniyorum.

0|0
    0|1
  • ne kadar basıt dusunuorsunuz ya ben dıyorum kı bu dunyaya cocuk getırılırken bın kere dusunulup bırtane fılan getırmek gerek oda 30 yaslarda fılan olması gereklı sanırım

0|0
    0|0
  • ben olsam kabul etmezdim.bi evlılıgın tadını cıkaralım demi ? hemen ılk yıldan cocuk olursa gezıp tozamassan gecelerı bebek basında olursan o evlılık sallanır...3-5 sene cocuk dusunmem

0|0
    0|1
  • hiç olmazsa 1 yıl takılın be.

0|0
    0|1
  • Önce bi evliliğin tadını çıkarında zırt diye hamile kalıp napıcan.

1|0
    0|1
  • daha çok erken bence

0|0
    0|0
  • 1 ay sonra 20 bırak cocugu evlilik icin çok erken

0|0
    0|0
  • evliliğe bir sıfır yenik başlamak

0|0
    0|0
  • Çok erken, büyük hata yaparsın.

0|0
    0|1
  • erkek hemen red etmez ama acelecide olma istersen

hayırlı olsun mutluluklar

0|0
    0|1
  • ben olsam kabul ederim ama bide aması var

0|0
    0|1
  • evliliğin tadını çıkarın önce. çocuk büyük sorumluluktur.

1|0
    0|0
  • Asiret veya dogulu musun ?

19 yasinda evlilik modern ve batililarin isi degil cunku

1|0
    3|1
  • Önce hayırlı olsun diyelim.

Bence en az 3 ay bekle derim. Evlenince çok şey değişir insanın hayatında.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• yaşının küçüklüğünden ziyade yeni evleniceksin evlilik hayatı biriyle aynı evi aynı hayatı paylaşıyor olmak var işin ucunda bir insanı ne kadar tanırsan tanı aynı evin içinde olmak buna alışmak zor bir süreç önce bunları aşmak lazım çouğu bir sonraki aşamada düşünsen daha iyi edersin . sonradan eyvah deme...

1|0
    0|0
  • bence çok erken. evliliğin tadını çıkarın önce. çocuk büyük sorumluluktur.

1|2
    0|0
  • çocuk demek sorumluluk ve zaman demek neden biraz evliliğinin bir kaç senesini kendinize ayırarak ve evliliğinin tam rayında gidip gitmeyeceğine bakmıyorsun çocuk için çok erken bence korunmalısın elbette çocukta ayrı bir tat ve duygu var ama emin olmak lazım bazı şeylerden nişanlın ile konuş bence ne düşündüğünü anlaşın düğüne 1 ay kala korunmaya başla derim ben.

0|0
    0|0
  • ne acelen var yaşın daha çok küçük çocuk büyütmek büyük bir sorumluluk iyi düşün bence

2|0
    0|0
  • He lahana bebek sandın heralde.

1|0
    0|0
  • Ben olsaydım hayır

0|0
    0|0
  • biz evlendimizde çocuk yapmıcaz bi sene falan gezip tozcaz tadını çıkarcaz ne bu ya geceleri uyumaz bebekler ağlar durur ilk senem rahat geçsin sonra düşünürm ben olsam :P

1|0
    0|0
Yükleniyor...