Arkadaşım gay çıktı lan

daha önce hiç gay arkadaşım olmamıştı.

aslında sene başında da öyle normal biri olarak tanışmıştık sonradan

ağda muhabbetleri , topuklularımıza ve küpelerimize bayılması ve oturuşundan bile şüpheleniyordum.

kızlar arasında fıs fıs konuştk vee ben şooook . aslında değildim şok ama bi değişik oldum. hani hiç bir zaman bana asılma ihtimali olmadığından şanslıym :)

ama düşünüyorum ben dindar biriyim cinsi sapıklık mı yoksa tercih diyip geçiştirmeli miyim bana ve kafamdaki insani oluşlara zarar verir mi? düşünüyorum.

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• tabiki herkesin kendi görüşü kimseyi bu yüzden yadırgayamaz yargılayamazsın arkadaşlığın devam etsin fakat çok samimi olma sen dindar biriyen şunu bilirsin kişi 3 gün kimle gezerse onun gibi olur... yani mecazi anlatım sana onun gibi olursun demiyorum ama ona alıştıkça daha rahat daha sıradan görmeye başlarsın böyle olayları buda iyi değildir ama arkadaşlığını da tam bitirme oda insan sonuçta ve bunu tercih etmiş

0|0
    1|0
    • ağzına sağlık işte bende bunu düşünüyordum. normal birşeymiş gibi gelicek oda bence normal değil. arkadaş ortamımız aynı, bireysel ilişkilerde biraz daha dikkatli oluyum dimi :) evet bu

• aynen öyle sen ne yapman gerektiğini aslında biliyorsun fakat bunu birinden duymaya ihtiyacın var çünkü kendin yaparsan vicdanın kötü olur doğru mu yaptım diye;)

Erkekler Ne Diyor 16

• Senin kafanda nasıl bir insani oluş var acaba ?Senden de senin gibilerden de bıktım usandım. Sen hiç evden dışarı çıkma bence en iyisi bu. Hiç günahla karşılaşmazsın. Ne cinsi sapıklık de ne de tercih de. Bir yorum yapmak zorunda mısın ? Bi sor bakalım o gay arkadaşına acaba dindar insanlara yaklaşımı nasıl ? Başı kapalı insanlar için neler düşünüyor. Acaba burada gelip 'benim daha önce hiç dindar arkadaşım olmadı ne demeliyim ' diye soruyor mu. Dinden de dindar insanlardan da hep korkmuşumdur oldum olalı. Cennete gidiceksin diye yakında adam da vurdurturlar sana yaktırırlarda.

( ben eşcinsel falan değilim ve inanki tanıstıgım bayanlara oncelıkle dındar olup olmadığını soruyorum sonra ailesi izin vermiyor birlikte olmamıza cunku.Bi de aşık olunca onun acısını sen düşün diyeceğim ama zor. Ne inançmış beee karşındaki insanı sevmeni engelliyor )

1|0
    1|0
  • Sağlık kategorisiyle bire bir uyuştu :D

1|0
    1|0
  • Gay lerden zarar gelmez yeter ki sen ön yargılı olma sakın ... Bazı adam sandığın adamlardan daha iyi oluyorlar emin ol... Biraz rahat olun ya... :)

2|2
    0|0
    • herkes farklı birşey diyor yaaa :)

• İşte ön yargılı olma derim... Zaten hiç kimseye güven olmaz bu devirde. Ama kaçmanı gerektirecek bir durum yoktur bence ... Yaşayıp göreceksin .. :)

• bugüne kadar farketmemen tuhaf

0|0
    0|0
    • farkettimde hiç karşılaşmadığım için böyle birşeye yok yaa ben yanılııyorumdur dedimdi

• sevgilileriniz okşayan bi tipe yanılma payın çok az

• benimde vardı gay arkadaşım ve boyu 195 di dedim bize falan atlama oda demişti ben esmerlerden hoşlanıyorum bii oh çekmiştim :D

1|0
    0|0
  • emin ol gay erkekler dışarda gördügün o apaçilerden 10bin kat daha bakımlı ve sevimliler. tarz sahibi

1|1
    0|0
  • sevgilini elinden alır:|

1|2
    0|0
    • hahaha bi arkadaşın sevgilisinin yanağını okşuyodu şapşallll

• yok be biz olayın sonradan farkına vardık.yanağını traş mraş bahanesiyle elledi gerçekten de traşmışşş belliki :) ayy hala konduramıyorum ya aslan gibi delikanlııı yok yok ben inanmıyorum

• topuklularına bende bayılablirim eğer güzelse kızları ztn topuk görmek hoşuma gidiyor küpe konusunda bişey diyemem ama çocuk belki sana yazılıcak sen anlamadın gerçi ben maço takılırım hep hiç bi kıza ayakkabına bayıldım demedim dile gelmez =D

0|0
    0|0
  • yanınıza sinsice yaklaşırlar,sizinle ilgili en özel şeylerinizi öğrenebilirler,sapkınlığın okadar çok türü var ki,tavsiyem güvenmeyin.

0|0
    1|0
    • evet doğru söylüyorsun ya of bak kötü oldum :/

• kandırılıyor olabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • bir erkek kendine neden bunu yapsın ki? kaç kişi erkekliğiyle dalga geçtirir

• Dinen caiz değil sister. Lut kavmi gibi helak olup gidersin alimallah :\

0|0
    2|0
  • bir an önce ilişkini sonlandır derim...

0|0
    2|0
  • arkadaşlığını kesme sana çok güvenmiş ki söylemiş

1|0
    0|0
  • onlar cinsel ilişkiye girmiyormu ben çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • gay olsada topuguna vursam

0|0
    1|0
  • Sene başından beri (yani onun gay olduğunu öğrenmeden önceki süre) sana ve kafandaki insani oluşlara herhangi bir zararı oldumu? Buna göre yargıla bence.

Bu olayıda dine bağlamışsın ya, ya ben yada sen yanlış yorumluyoruz bu dini. Kitabın neresinde yazıyor insanları tercihlerine göre yargılamak gerektiği? Yada biz kimiz ki kulları yargılama hakkına sahibiz? Dinini iyi öğren ;)

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• arkadaşınla sevişmeyi mi planlıyodun ki bu kadar"şşşooook şok şoook" oldun. sana ne.

2|0
    1|0
    • arkdaşının gay çıktığını öğrendiğinde şaşırması bence gayet normal gay olmak normal olmayan .

• yok ebesininnn siki. gay olmak normal olmayanmmış:DD.çölmkuhygutfvhljd müsadenle amımla gülüyorum:Ddddk

• gül ztn anca gülersin onla =)

• Seviyorum Gayleri hem daha duygusallar.Bence bi zararı olmaz.

2|1
    0|0
  • ben gay erkekleri çok severim sır vermek açısından kızlardan daha iyilerdir ve seni kıskanmazlar benimde gay arkadaşım var ve çok sırdaştır kendisi :D:D

1|0
    0|0
  • gaylarla çoğu kız iyi anlaşıyor aslında kızları birtek onlar anlıyor :)

1|0
    0|0
  • Ne var ki bunda gay olabilir bu onun tercihi ve başkalarının tercihi beni ilgilendirmez ben arkadaşlık yönüne bakarım.

1|0
    0|0
  • sevimliler :)

3|2
    0|0
Yükleniyor...