Penis kac yasina kadar uzar? Niye boyle kaldi benimki?

Arkadaslar 18 yaşındaym.. Yazsam mi yazmasam mi bilemedim yazma karari aldim.. bu yaşıma gelmisim cinsel organim hala 13 cm falan .. oda ereksiyondaki hali... Çocuk şeyi gibi kaldi.. Sünnet olurken ama canimin cok yandigini ne kadar agladigimi falan dün gibi hatirliyorum.. Bunun etkisi okurmu? Uzamaya devam edermi?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• kardeşim türkiye sıtandartına göre normal.. küçük diye takılma işlem önemli kadınlara verdiğin zevk önemli işini bil yeterli. küçük penisin verdiği zevki veremeyen büyük penisliler bar benmki 18 cm ama bana görede küçük gelio aldırış etme işin tecrübesini öğren partnerini zevk manyağı et yeter...

0|0
    0|0
  • Eder heralde birader pek bir fikrim yok ama zaten kimsenin boyu o p*rno yildizlarininki kadar değil turkiye standarti zaten 14 cm falan sikinti etme sperm sayin cok olsun gerisini * et kizlarda zaten vajina girisinden zevk alirlar icine giren seyden degil boy onemli degil yani

0|0
    0|0
  • Olum ne cok takiyorsunuz su boyu evlenecegin kari boyu icinmi secicek seni adamligin icin secicek

0|0
    0|0
  • Belli olmaz uzarsa da çok az bir iki santim uzar benim de 13 cm 24 yaşımdayım ve 18 yaşımdan sonra uzamadı

0|0
    0|0
  • Seninki o kadar ve normaldir de.

0|0
    0|0
  • 13 cm kısa sayılmaz 15 cm normal can sıkıntısı edecek bir konu değil yani

0|0
    0|0
  • Kardeşim önemli olan işlevi ama gene de sen bilirsin. s

0|0
    0|0
  • İnşallah eder kardeşim