Arkadaslar çok korkuyorum yardım edin?

Yaklaşık 3 hafta önce sevgilimle sevisiyorduk bir anda bosladim ve kilotunun üst kısmına geldi hemen değiştirmesini söyledim 2 dk icersinde değiştirdi ondan sonra kız arkadaşıma cinsel istek arttı baya yemeye başladı baş dönmesi oldu 1 haftada 2 kere burnu kanadı fakat kuruntu da yapıyor olabilirim kız arkadaşımın her zaman tansiyon problemi varmış zaten birde Epilepsi hastası ilaçlarını yeni kullanmaya başladı ve her başladığında iştahı açılıyor mus fakat burun kanamasını anlayamadım insanın acaba diye aklını kemiriyor hamile kalmış olabilir mi sadece külot unun üst kısmına geldi ve hemen çıkarttı ve azıcık bir kaç damla gelmişti yardimci olun bana

Güncellemeler:
Uzun ama lütfen okuyup düşüncelerinizi benimle paylaşın ve rica ediyorum ciddi bir şekilde cevap verin

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir sey yok kasma bu kadar hamile falan olmaz o sekilde

0|0
    0|0
    • Ya internette okudum hareketli hücreler olduğundan temas halinde böyle bir durum olabilir mis insanın kafasını kurcaliyor toy um bu konularda kusuruma bakmayın gerçi temas olmadı ama ya geldiyse gibi kafamı kurcaliyor tekrardan Özür dilerim galiba yanlış bir soru sordum teşekkür ederim Yorum için

• Hucre istedigi kadar hareketli olsun kizin icine ya da girise birakmadigin sure hucreyi o yolunu bulamaz

Kızlar Ne Diyor 2

• hastalığından olabilir

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum ama ya öyle değilse düşüncesi beynimi kurcaliyor

• doktora gidin derim bu işin iki türlü de şakası olmaz

• Hamilelikleri burun kanaması bağlantısız ki ve iç camasirinin tam olarak neresine geldi hem içten mi geldi dıştan mı yani vajinaya girme ihtimalini düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Camasirin en üst kısmına geldi dışarıdan geldi ve hemen çıkarttı bu olaylar yaşandiktan 2 hafta sonra iştahı falan açıldı bende bir şüphelendim falan ama ilaç kullanmaya başlamış Epilepsi için oda iştahı aciyormus zaten tansiyonu var mis eskiden beri zaten bu aralar stresli bir dönemden geçiyor sürekli tansiyonu fırliyor sanırım burun kanamasının sebebide sürekli yükselen tansiyonu mantıklı düşününce ne hamlesi diyorum zaten biraz kuruntu yaptım ben bazı şeyler üst üste gelince ama hepsinin mantıklı bir açıklaması olduğunu görünce içim rahatladı

Erkekler Ne Diyor 3

• ulan s. i-k, i. s-m. e, y. i biliyorsunuz nasil hamile kalinacagini mi bilmiyorsunuz..

0|1
    0|0
  • Alın bunu gözüm görmesin

0|0
    0|0
    • Abicim kusura bakma bu konularda çok toy um vajinaya temas ederse böyle bir durum olabilir mis gerçi bizde temas etmedi ama ya geldiyse düşüncesi kafamı kurcaliyor

• Baba oluyorsun hazırlan 9 aya ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...