Travocort krem klitorıste yanma yapıyor?

bugun cok sukur doktora gıdebildim şikayetim klitorite batma sızı hissiydi hiçbir tahlil yapmadı bekar oldugum icin muayenede yapmadı zolax 200 hap ve travocort krem verdi ve krem yanma yapıyor ::( ne yapmam lazım arkadaslar krem şimdi faydaımı olduguna ışaret bu?

Güncellemeler:
dalga gecen arkadaslar ınsanın hastalıgıyla bile kafa bulacak kadar karaktersizsiniz.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmiş olsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Travocort kremi egzamadan süphelendigi için vermis , bikini bölgen için kullanıyorsan eger vajinenin mukozalı kısmına kullanmayacaksın. İlaç asidik özellikte yanma hissi tamamen bu yüzden.

0|0
    0|1
    • mantar dedi doktor?

• İçerigindeki izokonozal nitran etken bileşimi ağır iltihabi veya ekzemalarla birlikte seyreden derinin yüzeysel mantar enfeksiyonlarının başlangıç veya ara tedavisi için kullanılır.
      Doktorun ilk sorusu evli misin bekar mı olmustur muhakkak. İlişkin olmadıgı müddetce mantarın vajina içerisine yerlesme orada pamukcuga yol açma ihtimali yok. Yüzeysel cözümlerle kasıntı ve yangıya önlem olunabilir. Yalnız cok yapılan yanlıslardan birisi , ne kdr sabunla yıkarsam o kdr temiz olurum ve bu rahatsızlıklar gider mantıgı. Vajinanın mukozası asidiktir , sen sabunla yıkadıkca o bölgenin ph ını bazik yapıyorsun ve böylelikle mikroorganızmalar üremeye baslıyor. Bikini bölgesi için özel yıkama jelleri var eger sadece suyla kendini temiz hissetmiyorsan. Ve su sıralar iç çamasırlarını yıkadıktan sonra ütülersen daha kolay kurtulursun bu meretten , gecmis olsun

• tsklerr cnmm

Erkekler Ne Diyor 8

• Kortizol içeriği var o kremin. Bence iyi bir doktora muayene olmadan kullanma derim.

1|0
    0|0
  • Görmeden bir şey diyemeyiz..

Şaka şaka.. Yanma etkisi tedavi belirtisi oluyor genelde..

1|0
    0|0
  • gecmıs olsun..

1|0
    0|0
    • tsk ederım gecmıo meret.:(:(

• derıdı veren meval dermanıda verır sık dısını bıraz.. pamuklu camasırlar gıy!

• oyle gıyıyomm zaten!!!

• Geçmiş olsun abla bol bol krem sür geçer

1|0
    0|0
  • Yanıyorsun fuat abi

0|1
    1|0
  • Evet faydası olduğundan dolayı

1|0
    0|0
  • surme ozaman

0|0