Bakire olmadığını bildiği halde

Bi eerkek bi kızın bakire olmadığını bildiği halde öyle kabul etmişse 1.5 senedir çıkar mı ciddi düşünüyor düşünüyoruz ailesiyle ailemle falanda tanıştırdım onun ailesi beni çok sevdiler yengeç burcudur burcunun tüm özelliklerinide taşırda arada evliliktende konuşuruz kızımız olursa adını şöyle oğlumuz olursa böyle koyarz falan gbisinden sizce bu durumda gerçektende ciddimidir

Güncellemeler:
Siiz olsaniz bu durumda bunlari yaparmiydiniz gercekten seviyorsaniz kabul edermisiniz

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Karşıdaki insana duyulan güvene ve sevgi saygıya bağlı. Genelleme yapmak çok yanlış. Ben aile işlerinde tamamen gerilen bir insanım misal ama benim hiç ciddi düşünmemiş arkadaşlarım ailesel olarak tanıştılar görüştüler 1-2 sene sonra ayrıldılar. Kişiye ve aile yapısına göre çok değişir. İmkansız asla değil tabi ki mümkün ama Türkiye'de bir handikap olduğu da bir gerçek.

Ayrıca bakireliğin zardan ibaret sayılması benim midemi bulandırıyor. Önsevişme yaşamış, öpüşmüş kızın bakire olmayan (zarı yırtılmış) ne tarz bir farkı var ben çözemiyorum. Hiç birini yaşamamış mümkünse hiç erkek arkadaşı olmamışsa tabi ki amenna. Bu suya bütünüyle girdim ıslandım demekle ayağımı soktum belime kadar girdim arasındaki fark kadar komik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• asla kabul etmezdık degılmı beyler. baskasıyla hayatını yasamıs yatmıs kalkmıs herseyını teslım etmıs sonrada terkedılmıs. bu seferde gelıp evlenmek ıcın yer arasa. ben kesınlıkle kabul etmem bır kız bacaklarının arasını kutsal bılıp korumalı sadece evlenecegı erkege saklamalıdır. yoksa ne anlamı varkı herseyın haksızmıyım soyleyın

3|2
    4|0
    • hem allah nıye kızları dogustan bakıre yaratıyor. bunda dusunenler ıcın bır ılım vardır.

• tesekkur ederım rascas aslında butun erkek arkadaslarımızı bılınclendırmelıyız bu konuda. bekıre bır kızla evlenmek bız erkelerın dogustan hakkıdır. asla dıger teklıflerı kabul etmemelıyız

• eğer bakire bir kızla evlenmek istiyorsanız bakir kalacaksınız.

• allah çok mutlu etsin, inşallah mutlu olursunuz... bakire değilsen ne olacak, her erkek bakir mi sanki .. sen sevdiğinden başkasını görmüyorsan, kalbin ruhun temizse, dert etme gerisini..insanlar sadece konuşur... Herşey gönlünce olsun ...

Çocuk seni seviyor .. :)

0|0
    1|0
  • yok canım sana geliyor şimdilerde herkesin cebinde bolca zaman varya biriktirmiştir boşa zaamn harcıyor diyemicem. ömür bu boşa kürek çekmez kimse. aileleride tanıştırmaz ciddi olmayan.

0|0
    0|0
  • ciddi ilişkinin bekaret ile bir alakası yok. bakire olup olmamasına göre bazı kızlarla ciddi düşünülmez. hatta sevgili degil normal arkadas olarak dahi yaklasmamak gerekir.

0|0
    0|0
  • Bakire olmasını tercih etmekle beraber, evet seviyorsam ve güveniyorsam fazla önemsemezdim.

0|0
    0|0
  • Beğenmiş, sevmiş seni. Daha neyi düşünüyorsun boyle.

O da sen gibi bakır degilse bakıre arama gibi lüksü yok ki.

Seni sevecek bı insan bulmussun, boyle düşünüp de zarar verme sevginize.:(

1|0
    0|0
  • zannetmıyorum cocuk oldugu ıcın pek takmıyor ama zamanla herseyı cozer dıye dusunuyorum. hem bakıre omayan bır kızla olan evlılıler pek surmez. kavgalar cok olur.

0|1
    1|1
  • valla aranızdaki sevgi saygıyı bilemem , çocuğuda tanımıyorum, ancak bu durumda olan bayanlar için düşündüğüm sabit bir fikrim var, ne olursa olsun ileride bu durum önüne ısıtılıp sunuculacaktır.

0|0
    0|0
    • Ne gibi mesela

• şuan iyisinizdir, mutlusunuzdur herşey tam takırında gidiyordur, ancak insan oğlu genelde sinirlendiğinde , moralinin düşük olduğunda, zor bir durumda olduğunu acısını karşı tarafdan çıkartır. evlendikden sonra 4-5 sene de iyi geçse günün birinde eşinin moralininin, psikolojisinin kötü olduğu bir ana denk gelirsin ve sana ağzından ister istiyerek , ister istemeyerekde olsa bu durumu sana söylediğinde ( sen zaten zamanında böyl böyle yapmıştın) senin için blkide tüm aşk,sevgi bitecek

• gerçekten seviyorsa kabul eder bunda yanlış bişey yok..

0|0
    0|0
    • Ciddi olmasa annemle abimle falanda tanismazdi diye dusunuyorum ciddi dusunmese ayrilirdi sonucta gelmis 25 yasina benimle neden zaman kaybetsin evlilik dusuncesi varsa oyle degil mi bn mi yanlis dusunuyorum cunku cok iyi anlasiriz kavga etmeyiz anlasiriz yani

• o zaman sorun yok ;)

• Peki tskrler

• ciddi olması umulur...

0|0
    0|0
  • her sey bakıre olmak degıldr yalan olmasın bı ılıskıde gerısı gelır sen bunu yapmısın senın sewgılınde yapmıstır sonucta esıtsınız ;) hem hersey zarmı

0|0
    0|0
  • yani seninle 1.5 sene ciddi bir ilşki sürdürdüyse ailesiyede tanıştırmış hakkında herşeyide biliy bence ciddi düşünüyor

0|0
    0|0
    • Ciddi olmasa annemle abimle falanda tanismazdi diye dusunuyorum ciddi dusunmese ayrilirdi sonucta gelmis 25 yasina benimle neden zaman kaybetsin evlilik dusuncesi varsa oyle degil mi bn mi yanlis dusunuyorum cunku cok iyi anlasiriz kavga etmeyiz

• bencede seni tanıyo biliyo ve böle seviyo hiç bir sorun olmaz bence

• hic yattinmi onunla

0|0
    2|0
  • bence gerçek konuşuyor...güvenmelisin diyorum..

0|0
    0|0
  • sana tek önerim, onunla yatmaa bu sana çokkaybettirir unutma

0|0
    0|0
  • oğlan seni seviyor kızım ;)

1|0
    0|0
  • Ne önemi var arkadaş senin etinlemi evlenicek o adam bu kadar mı basit düşünüyosunuz

0|0
    0|0
  • seni cidden sevmiş demekki...

0|0
    0|0
  • Ben bakire olmayan bir kızı kabul etmezdim ama ikna edecek bir açıklaması varsa öyle kabul ederdim yani biriyle birçok kez ilişkiye girmiş belki onlarca yüzlerce kez bir kızın genelevdekinden bir farkı olmazdı benim için

0|0
    0|0
    • Bir kere olmussa ve pisman olmussa

• o durumda olabilir biraz da ikna edebilecek yan cümleler kurarsa ve gerçekten pişman olduğunu hissedersem ancak o zaman kabul ederdim

• ben çok kişi ile evlilikten konuştum ama muhabbeti ben değil onlar açtı ee açıncada konuşmadan olmaz fakat gel gör ki şuan için hiç biri yok lafla peynir gemisi yürümüyor maalesef öyle her vaadlere aldanırsanız rahmetli azer bülbülden kader beni niye seçtin bütün ömrüm ahla geçti bütün ömrüm eyy ahhla geçti diye mırıldanmaya başlarsınız :)))))))

0|0
    0|0
  • öyle birisi ile evlenme niyetine girmem ama küçükken başına bir şey gelmiştir (tecavüz gibi) yada çok aşık olmuşumdur evlene bilirim ; erkek arkadaşın senin neden bakire olmadığını sormadıysa ya seni çok seviyor yada onun için bakirelik fazla önemli değil ama ailesi ile tanıştırdı diye evlenme moduna girip yatağına çok kolay girme onun gözünde küçük düşebilirsin bilmem anlata bildimmi

0|0
    0|0
  • ciddi bir aileler demekki bu konuda

0|0
    0|0
  • kızım bulmuşsun yamanacak birini kaçırma çünkü normalde bakire olmadığını öğrenen erkek seni ancak yatak arkadaşı olarak düşünür

1|1
    2|0
  • ciddi falan değil ben ne nişanlı olupta nişan atanlar gördüm evlenmeden ciddi olup olmadığını anlayamazsın

1|0
    0|0
    • ben kabul etmezdim kiminle yediyse o haltı onunla ciddi düşünsün

• bence ciddi değildir çünkü bakire olmayan bir kız kabul edilemez

0|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen bakma burda çok örümcek beyinli var sen kendini olduğun gibi kabul et vajinadan ibaret değilsin hisleri düşünceleri olan bir bireysin.

3|1
    2|1
  • o kabul etse bile sen kabullenebilecekmisin onun ilki olmamayı? Masum olarak ona gittiğini düşünecekmisin, kocana? ilki olmamayı kabullense bile her baktığında üzülmiyecekmisin? Yada beyaz gelinliğin masumiyetini taşımak gibi.

0|0
    0|0
  • işe girerken bile insanların şeyine bakmıyorlar, yaptığı işe yani aklına bakıyorlar, insanlar düşünceleri ve kişilikleri ile bireydirler, doğrusu da yanlışı da herkesin kendisine ait bir olaydır.Senin bunu burda sorman da yanlış bence erkek arkadaşını tanımış olman gerekirdi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...