Penisin Altındaki Pütürlü Yapı?

Öncelikle Merhaba arkadaşlar arkadaşımda bir sorun var aklımı kurcaladı yardım etmemi istedi. rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın. Şimdi penisinin tam altında çok az ama diplere doğru pütürlü yapılar varmış bez gibi böyle ufacık HPV virüsü gibi değil yani diyor. Ve penis şişince daha belirgin oluyormuş sizde de öyle birşey var mı? Normal mi bu? Bayanlar sizede bu sorum eşinizde hiç öyle birşey gördünüz mü? Arkadaşım adına teşekkür ederim Xper seviye 4 olamadığı için ve utandığı için o sordu. Utanılacak birşey yok gerçi sağlıkta ayıp olmaz.

Güncellemeler:
Fordyce spots adındaki bu pütürlü yapılar yağ bezleri olabilir veya kılın kökü olabilirler sakin olun zararı yoktur. Ama ucundan beyaz şeyler çıkarsa bilin ki HPV virüsü bulaşıcıdır. Ama vücut kendi baş edebilir bu virüsle.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Evet var

0|0
    0|0
    • teşekkür ediyor. Ama ne anlama geldiğini bulamadı sanırım zevk alması için bir yapı erkeğin sence? :)

• Fordyce spots işte arkadaşımdaki ve sendeki olay bu :D

• Hahaha :D ben hiç ilişki yaşamadım virüs olması imkansızdı zaten. Başkasının kişisel eşyasını da kullanmadım.

Kızlar Ne Diyor 1

• doktora itmeli. biz burdan hiç bişi bilemeyiz kiii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• şüpeli ilişikin var mı HPV vürüsü solisyon testi belli olur

0|0
    0|0
    • 6 yıl önce daha 7. sınıfta şüpheli ilişki yaşamış. Sadece 15 saniye sürmüş sadece sürtüşme azıcık kafa kısmını sokma o kadar hıv virüsü falan olsa zayıf olurdu adam 115 kilo 2 metre :) hpv virüsü resimlerine baktık fakat öyle bir yara değil kıllarının tabanına doğru pütürler var yani kılın çıkma yeri olabilir sizde penisinize bakın belki vardır.

• bana da öyle geldi çünkü penisin alt kısmının en dibinden testislere doğru yayılıyormuş.

• Fordyce spots işte ondaki olan bu kıl kökü gibi şeyler zararı yokmuş yaş ilerledikçe çıkma olasılığı varmış :)

Yükleniyor...