Bakire ve bakirlikten utanma sendromu?

hadi kızlar bakire olmadığından utanabilir, ama erkekler de tam tersine bakir olduğundan utanıyor, ben bakir olduğum zaman gurur duyuyordum bir saçmalık yok mu bu işte?

Güncellemeler:
şu anda bakir değilim ama bakir olmayı isterdim o acı tecrübeden sonra :D

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gel de anlat bunu yurdum insanına, bir anlamadım gitti şu cinsellik neden bu kadar abartılır güzel ülkemde.

0|1
    0|0
    • penisin olmasa yaşamayı ne kada isterdin?

• Ne alakası var onu anlamadım ?

Olmasaydı kız olurdum :) değişen bir şey olmazdı.

İnsan olmadıktan sonra erkekliğin, kızlığın ne anlamı var ki ? Cinsellik sadece insanların neslini sürdürebilmesi için var olan bir şey.

Tıpkı bitkilerin tozlaşması, hayvanların üremesi gibi.

Sence de bir soru yok mu burada diğer canlılarda durum gayet normal iken bizde neden bu kadar abartılıyor bu durum? Bilhassa geri kalmış toplumlarda yaşanıyor bunlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• siz erkekler gibi bizimde sekse ihtiyacımız var.bende bakire değilim 2 ay kadar önce bekaretim sevgilim tarafından bozuldu böyle daha rahat bozdurduğum içinde pişman değilim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben ne utanıyorum ne de gurur duyuyorum açıkçası. Maalesef bu ülkede "erkeklik" seksle ya da birilerini öldürmekle ölçüldüğü için, bakirlerin gizlenmesi veya yalana başvurması çok normal. Seks yapmadıysan, askere gitmediysen "erkek"liğinden şüphe ederler bu ülkede. Tuhaf memleket, görünüşte modern ama kafalar örümcek ağlarıyla dolu

0|0
    0|0
  • gurur duyuyordum derken bakir değil misin şimdi?

ben bakirim bundan gurur duyuyorum söylemekten de. kızlar da bakireliğinden gurur duymalı. utanılacak bişey değil. bilakis tam tersi bir durum söz konusu olursa utanmalılar.

1|0
    0|0
  • utanılcak bişey yok ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...