Freud'un kadınlardaki penis kıskançlığı tezi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Soru net kadınlar kendilerinde penis olmadığı için erkekleri kıskanırlar ve özenirler der Freud amca. Kızlar gerçekten penisiniz olmadığı için ezikleniyor musunuz?

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• katılıyorum kardeşim hatta bir kız onu taşımakta zorlanmıyormusun ağırlık yapmıyor mu keşke bendede olsa demşti, bende senin saçların sana ağırlık yapıyormu demiştim mal olmuştu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu tezi saçma buldum. Bir tek erkek kardeş veya abisi ile rekabetten ve kıskançlığından öfkelenen kadın bilinçaltı özenir. Hiç bir zaman bu duygu yaşamadım şahsen.

0|0
    0|0
  • Kadınlar cinsel ilişkide erkeklerden yedi kat daha fazla zevk alıyorlarmış. O halde bence siz eziklenin :D

0|0
    0|0
    • iyi de penis olmasa siz bir hiçsiniz unutma bunu..

• Canım benim vajina olmadan biz erekte olabiliyor ve boşalabiliyoruz.. Siz çocuk dışında orgazm için bile penise ihtiyaç duyuyorsunuz

• Teknoloji çok gelişti ona da bulurduk biz bir şey :D

• Hiçte eziklenmiyorum, sizler bir penise sahip olabilirsiniz, bizse bir çoğuna ;)

1|0
    0|0
  • Hayır tabi ki benim vajinam yeter. Freud kafayı yemiş bir psikolog bence.

0|0
    0|0
    • iyi de çok dertli bir şey değil mi?
      her ay derdi sıkıntısı tekrarlıyor. Yok rahim ağzı kanseri yok simir testi yok içi dışına çıktı...
      pöfff çekilcek dert değil. uğraşılmaz

• Prostat, yok şeyim kalkacak mi derdiniz var sizinde ben memnunum cinsiyetimden.

• Bu arada merak ediyorum vajinanın içini nasıl dışına çıkartıyorsunuz?
      Folloş olmak bu mudur?

• Hayır. Bizimkinin peşinde koşanlar düşünsün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...