Memişlerim çok küçük, memeleri büyütme yöntemi var mi?

Ne yapabilirim? Bir yontemi var mi ya 😨

0|0
441

En İyi Erkek Görüşü

• Hamilelikle birlikte göğüslerin büyüdüğünü duymuştum yani özel bir çaba göstermeye gerek yok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• Bugun küçük diye üzülüyorsun ileride iyi ki küçükmüş diye mutlu olacaksın emin ol.
    Hem büyük olmasının bazı erkeklerin seksi olarak göremesi dışında bir avantajı yok senin için boşuna yük taşıyıp beline ağırlık yapacak hele ilerki yaşlarda daha çok mutsuz edecek. Hem büyük olan güğüsler hayatının sadace belli bir donemi dik ve güzel duracak emin ol ondan sonrası sarkıp seksiliğini bile kaybedecek. Kücük olması bence daha iyi moralini hiç bozma.

0|0
    0|0
  • Doğal hali en iyisi.

0|0
    0|0
  • önemli olan ruh dünyanın büyüklüğü, aklın ve zerafet gibi kavramları da ekleye biliriz bunlara... sen tutdurmuşsun yok kçım küçük , yok memeğim küçük... anladım insan yerine inek olsan süt vermiyorsun diye keserler seni. titre ve kendine gel... sen ademi bile ceneten kovulmasına neden kadınsınnnn... önce aklını büyüt gerisi zaten gelir

1|0
    0|0
  • Nasıl bir şekil olsun sen onu söyle.. Fazla sürmez hallederiz.

0|0
    0|0
  • cocugun olunca büyücek
    dert yapma.

0|0
    0|0
  • benim için popo önemli :) göğüs değil :)

0|0
    0|0
  • Yook

0|0
    0|0
  • tuvalet çekicekleri var ya onlarla vakumla olmadı sırta uygulanan bardak çekme olayını memişlerine yap

0|0
    0|0
  • oynaştırr buyurler

0|0
    0|0
  • Sundurrr

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • çok küçük değilse bence hiç üzülme zaten çocuk olunca biraz daha büyür tam ideal olur. çok büyük olursa ileride sarkar daha kötü olur.

0|0
    0|0
  • akilli ol ya
    meme ded4igin kucúk olur ben bitiýorum kucuklere tekini agzima aliyorum ne guzel belki senin erkeginde benim ghbi kucuk seviyor karisma onlara

0|0
    0|0
  • Vakumlat.

0|0
    0|0
  • Dert etme yeter. Başka bir şey yapmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Kucuk Göğüs seven de var...

0|0
    0|0
  • Sündür uzar :D

0|0
    0|0
  • Öpturmen lazim :)

1|0
    0|0
  • ya kıyamam çok mu küçük :(

0|0
    0|0
  • küçük derken nasıl yani?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok.

0|0
    0|0
  • Küçük sevende vardır takma boşver ☺

0|0
    0|0
    • yavrum bu kız hollanda ineği mi... bırakın doğurursa büyür zaten... ya zerafeini ayakları altına aldığı için kendini af edecek mi.. siz onu söyleyinnnn

• egzersizleri var onları yap, yağları var onları sür, cok üzülüyorsan büyüyene kadar destekli büyük sütyenler tak ama bunu kafaya takma

0|0
    0|0
  • her gün kremle 5 10 dk masaj yap yapabildiğin kadar. dene faydasını görürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...