Hangi tür kondom tercih ediyorsunuz? Kızlar da erkekler de cevaplarsa sevinirim.

Her zevke göre, her ihtiyaca göre prezervatifler yapılmış. En çok kullanılanlar hangileri merak etmiyor musunuz? Önce siz cevap verin o halde :)

• Meyve kokulular
    27% (12)11% (4)19% (16)Oy Ver
  • Renkli olanlar
    16% (7)8% (3)12% (10)Oy Ver
  • Tırtıklı olanlar
    18% (8)29% (11)23% (19)Oy Ver
  • Geciktiricili olanlar
    7% (3)18% (7)12% (10)Oy Ver
  • İnce olanlar
    32% (15)34% (13)34% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Kondom kullanımının pek yaygın olduğunu düşünmüyorum. Genellikle erkekler kolay sıkıldıklarından kullanmamak için muhakkak bir bahane yaratıyorlar.

Kalın olanları his kaybettirdiği için ince, tırtıklı olanlar beni tahrik ettiği için de tırıklıyı beğeniyorum. Kokululardan hiç hoşlanmıyorum, sex kokusuyla karışınca mide bulandırıyor. Meyve aromalılardan naneliyi tavsiye etmem, içim yandı resmen, çok kötüydü.

Tabii ki erkek arkadaşınızın erken boşalma sorunu varsa, geciktirici olanlar da çözüme katkı sağlayabilir sanıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kondom parfumu?

0|0
    0|0
  • Tırtıklı olanlar

0|0
    0|0
  • Meyve kokulular

0|0
    0|0
  • tırtıklı olanları merak ediyorum ama kalınlar tamamen felaket hiç iyi değil olursa ince olsun ben hap kullandığım için pek kondoma gerek duymuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• inceee

0|0
    0|0
  • Mekana ve zamana göre değişir. Yeni yıl akşamları gibi kutlamalarda renkli ve kokulular aklıma geliyor. Tırtıklı olanlar da işe yarıyor derim.

1|2
    0|0
  • Aga kondom ne? :D sdfsdf

0|0
    0|0
  • kesinlikle naneliyi kullanma dostum, yanarsınız!

0|1
    0|0
  • Durex Elite. Sağlam ve ince.

0|0
    0|0
  • Et ete değecek aga ama illede takmak gerekiyorsa ince olsun.

0|0
    0|0
  • Renkli olanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...