Su dunyaninin sonunu getirecek kizlik meselesi?

Bir kiz cocuguna hamileyim esimle kiz olarak ewlenmedim ondan once biriyle oldum evlenecektik nasip olmadi neyse esim bana onu sen yetistirirsen ve kizligi bozulursa seni bosarim ikinizide öldürurum gibi seyler söyluyor bende ona gecmiste ne babalarin kizlariyla gezdin tozdun dedim sevgilisi olacak elbette dedim ben anlamam olamaz diyo ben kizimla arkadas olmazsamki babasindan deli gibi korkacak bu gidisle ne olacak halim ben dogacak yavruma daha kavusmamisken kocam sanki gencken sutten cikmis akkasikmis gibi yavrumu bir kizliktan ibaret goruyo nasil bir konusma yapmaliyim onunla cok alindim sizi oldururum seni bosarim deyince

Güncellemeler:
Kiz yapinca o. rospu erkek yapinca milli oluyor ya dilerim kim boyle dusunuyorsa tatsin o aciyi

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne aptal insanlar var. S. ktir et.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Adam senin kizliga önem vermediğini
    Bu nedenle evlilikten önce seks yaptığını düşünüyor Kizininda bu duruma gelmesini
    İstemiyor ssanırım
    Seni aldığına da pişman
    Ben bir kızla bulustum iyi düşünüyordum
    Bas basa kalınca bana ver emeyim penisi tesisleri
    Bosal agzima
    Domalayim arkadan yap canim acisin sonra icindeyke saril sikayim bosal icime dedi
    Bunlari nerden biliyon dedim her kiz bilir dedi ben ayrildim
    Malesef kocan pisman
    sekste doyurucu biriysen baglanir ama hep biryerler pismanlik yapar

0|0
    1|0
  • eşin seni biliyormuş ve seni o* olarak görüyor ve kızınıda o* olarak yetiştireceksin önüne gelene verirsin diye düşünüyor seninle bence öyle bir adamla zaman geçmez boşan sen ve kendine fuckbuddy ler bul yoksa sekse düşkün biri tatmin olmaz kolay kolay

0|0
    1|0
    • Sekse duskun biri degilim Ben esimden once birini sevdim guvendim ewlenecektik ama o tam bir oc cikti esimde bni kabullenerek aldi ben ona hic ihanet etmedim gidip kendimi doktorlarada diktirmedim alnim acik nice arkasi follos olanlardan degilim ondan once yalnizca bir kisi oldu beni o* olarak goruyordusa almasaydi bu bir ikincisi dogmamis karnimdaki melek icin o laf kullanilmaz sorun erkeklerin herkesi iteleyip kendi evlatlari itelenmesin diye delirmeleri her erkek ettigini cekecektir

• Insallah her kul hata yapar ama bunu ilerde sorun edip ilerde surundurecekler evlenmemeli hata yapmis biriyle

• konunun gündeme gelmemesini sağla devamlı ve çok gündeme gelirse geçmişin boşan

• Ya nereden buluyorsunuz böyle barzoları.

1|0
    0|0
  • Zar orda değil beyinde olmalı ona sahip çıkmalı bence

1|0
    0|0
  • anasına bak kızını al böyle birşey. sana güvenmiyor ki bence haklı.

0|0
    1|0
    • Ben esimden once birini sevdim guvendim ewlenecektik ama o tam bir oc cikti esimde bni kabullenerek aldi ben ona hic ihanet etmedim gidip kendimi doktorlarada diktirmedim banada ona ihanet etmeyecegimede guvenir sorun dogmamis evladina bu gozle bakmasi gercekten namus karina canin isteyince valka bosarim seni demekse tamam namussuz benim

• Yahu bu sonradan mı oldu?

0|0
    0|0
    • Ney sonradan mi oldu

• Dedirten kocam utansin

• Ah şu haller...

• Çok üzücü

0|0
    0|0
  • seni nasıl kabul etti

0|0
    0|0