Yumurtalıklarım ağrıyor sizce neden?

Biraz sıvı gelince ağrı geciyor bu arada hic ilişkiye girmedm neden sizce duydunuzmu daha önce boyle birşey?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Canın çekiyor ben de isteyince öyle oluyor

1|0
    0|0
    • Çok aşırı kaçma ama arada bir boşal canın çekmemesi için de çok cinsellik Düşünme

• Ne alaka tipe goremi veriyoruz beni bilgilendirdgn için veren artik su konuyu kapatirmisin?

• Tamam üzüldüm ama yapcak bişey yok neyse

Erkekler Ne Diyor 4

• sdureklı boyleyse doktora gıdın normal degıl bu eıc dekı seylerın bır cogu yanlış kadınlar erkekler gıbı bosalamaz.. o gordugunuz seyler bıldıgınız ıdrardır..

0|0
    0|0
  • Düzenli mast yap, vücudunun buna ihtiyacı var fıstık.

0|0
    0|0
    • Mast yapsamda bosalamiyorm :( alt görüşteki yorumumu oku

• Tesekkur ederim bende korku yok çok rahatm o konuda kimse odama girmez
      Hayal gucumde iyi zaten ben dediğin gibi ıslanıp titriyorm ama fıskırmıyor o yüzden bosalmiyorm sanmistim kimsede boyle bisey demedi bana

• Rica ederim. Bak istersen şimdi bir kontrol edelim boşalıp boşalmadığını ben sana söylicem, rica ediyorum dediklerimi harfiyen yap ama lütfen.
      şu an 5-10 dakika kapat gözlerini, zihnini kontrol altına al ve sadece atletik bir vücutlu bir erkekle birlikte olduğunu düşün ve şu an da baş başasınız ve o sana yavaşça yaklaşıyor, gözlerinin içine bakıyor.. elleriyle bacaklarını okşuyor, bir yandan da dudağını dudağına hafifçe yaklaştırıp ufak bir öpücükle başlıyor işine. diğer taraftan elleriyle okşuyor vücudunu, istemsizce gözlerin kapanıp açılıyor, büyük haz duyuyorsun ve dayanamıyorsun artık. Birden soyunmaya başlıyorsun felan filan.. Gerisini senin hayal gücüne bırakıyorum.. 5-10 dakika düşün gözlerin kapalı olsun, zihnini tamamiyle kontrol altına alman gerekiyor unutma. 10 dakikadan sonra bana durumu ister burdan anlat, ister özelden arkadaşım.

• Kist olabilir sen bir dr ye görün en acilinden

0|0
    0|0
  • Hakkini verecek kisi lazım diye dusunuyorum

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...