• Sor
  • Bence

Bakire biri hamile kalabilir mi?

Erkek bakire biriyle sürtünmeyle vajinasına girmeden vajina üzerine boşalırsa kız hamile kalır mı ?... kızlık zarı korurmu sonuçta cinsel birleşme olmuyor..bu konuda bilgisi olan var mı ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hamile kalma ihtimalin %75 cıvarlarındadır. 1 tane bıle spermın döl yoluna gırmesı ve senın yumurtanı döllemesi hıçte şaşılacak bır durum degıldır. ben jınekolojı ve urolojı danısmanlılı suresı boyunca boyle sorularla hep karsılastım bakın kadınlar toprak gıbıdır ne ekersen onu verırler. gecenlerde bır kızımız erkek kardesının pantolonunu gıymıs belırlı bır zaman sonra mıgde bulantısı kusma gıbı sıkayetlerden dolayı bıze geldı yapılan tahlıllerde hamıle oldugu anlasıldı ısın kotu tarafı dna tesltlerınden sonra cocugun babası erkek kardesı cıkıyor. anlatılanlara gore kız erkek kardesının pantolonunu gıydıgı ıcın gece kalmıs bu senın soruna en guzel cevap sanırım

• böyle birşey olmuş mu gerçektende...üfff ne kötü bir durummuş

• evet cok dıkkatlı olunmak gerekıyor. temas tehlıkelıdır. erotık fılmlerdekı bu olayları yasayan ınsanlar 1 saat oncesınden dogum kontrol hapı kullanıyorlar. bızım turk mılletı gordugu herseyı yapmyayı sevıyor. ama sonuclarına katlanmayı sevmıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 33

• bir sevişme türü olarak türkiyeye özgü sürtme yolu?

• Kalabilir. Kızlık zarı sperm hücresine engel değildir.

• uzmana danışın ölçtürdünüzmü

• daha yeni oldu test demek istediniz sanırım ?

• olur olur zaman kaybetmeyin kadan daha erken sanırım

• Hamile kalman için kızlık zarının yırtılmaya ihtiyacı yok. Büyük ihtimal ile kalmadın ama her zaman risk var.

• Kızlık zarı tamamen kapalı değil..İçinne giderse ve rahimde yumurta ile buluşursa kız hamile kalır..

• hamile kalır neden kalmasın

• kalabılır tabıkı. zordur ama olasıdır.. kızlık zarı , tam kapal bı yapı olmadıgından spermı ıcıne alabılr.

• ağrı kesici aldım ilerleyen günlerde umarım sorun yaşamam

• Öncekileri Göster
    • 1 hafta öncesi belirti falan yok sadece olurmu böyle bişey diye sordum.. hafif ve sürekli bir karın ağrısı var sadece

• senınkı heyecandan veya korkudandır canım.. 1 haftada sperm dollenmesı zor olur.. helede bakıreyken.. 2-3 aylık tan once anlasılması cok zor.. ve hamılelıgı etkılemeyen bı kısım agrı kesıcıler mevcut.. anladıgım kadarı ıle hamıele kalmak ıstıyorsun...

• kalabilir tabi. Sonuçta sperm kızlık zarından geçebilir ve yumurtayı dölleyebilir. Tabi bu bir ihtimal.Sevgilin vajinana mı boşaldı?

• evet kalır.

• Kalır ama o erkeğin sperminin arap atı gibi hızlı olması lazım

• hemen sildik ama

• Sorduğun soru öyle ki sen ortada yoksun genel bir merak içindeki masum köylü kızı tipinde
      Lakin cevabıma yorumun baş rolde olduğunu ele veriyor :)
      Silsen dahi sperm mikroskopik bir canlıdır yani milyonda bir ihtimal var yani ama söylediğim gibi onun için erkeğin uzunca aradan sonra ilk boşalışı ve sperminin aşırı hızlı olması lazım normal seyirden ha erkek arkadaşının ikinci yada üçüncü boşalıysa aynı gün içinde korkma bişe olmaz

• başrolde olmama izin verin olayın içinde olan biri olarak :)... sadece bilgi edinmek istiyorum.. masum köylü kızıda ne demek ?..

• ben izin verdim kalabilirsin ..! :=)

• çok sağol izin için :)

• rica

• kızlık zarı yani hymen deliklidir ve sperler rahatça gewçip fallow me tüplerindeki yumurtana ulaşabilir evet hamile kalabilirsin hayırlı olsun nasipse nikah nezaman?

• evliyim desem :)..eşim desem

• Öncekileri Göster
    • bu kadar zor olacağını ben de bilmiyordum evlenene kadar... aynı sizin gibi düşünüyordum inanın ama farklı işte... güldüğüm şeyler başıma geldi

• dediğim gibi adres burası değil jinekolog korkma doktora gitmek ayıp değil aşın artık kendinizi yaa uff herşeyide ben mi söyliyim yani?

• Kesinlikle Kalır %100 (:

• böyle bir şey yapacaktın neden soruyorsun... regli olmazsan ondan sonra korkmaya başla :)

• evet hamile kalma ihtimali yüksek

• Allah analı babalı büyütsün inş

• çok zayıf bi ihtimal ama olabilir

• hamile kalma riski her zaman varbirkaç gün canlı kalan spermler varsen sen ol tedbiri elden bırakma...

• çok zayıf bir ihtimalde olsa vardır..

• 25 yaşini geçmişsin bilmiyorsuntabi kalabilirhatta cinsel birleşme olup bakire kalabilirsin ve yine hamile kalabilirsin

• kızlık zarı yırtılmadan hamile kalınır elbet. ta ki doğuma kadar. doğumla beraber zar diye bişey kalmaz.

• bu tip kadınlardan nefret ederim evlenince kocanı kandırmaktan vicdan azabı çekmiycekmisin

• evliyim kocamı kocamla aldatıyorum :)

• kocan niye sokmayıp sadece sürttürüyor

• kocan kendi kendine boynuz takıyo yani :)) öğrenirse senide kendisinide keser ha:))

• kalır kalır...

• cinsellikte son noktaya varmış bulunuyoruz..kalır kalır.hatta öyle bir kalır ki doğururcasına :D

• kızlık zarı zarar görmese de evet hamile kalınıyor:Dkaldı.

• allah nanalı babalı etsin olur tabi fırlamnı biri girmiş yerleşmiştir yerine

• ilaç aldım iki gün sonra karın ağrısı için umarım bişey yoktur ilaç zarar verirmi diye endişe başladı

• Öncekileri Göster
    • kan tahlilinde kesin çıkar

• evet

• sürte sürte ateş çıkardınız yara yaptınız hamunagoying...

• hamile kalma riskin var kızlık zarı korumaz

• Hamilesin. Evet, hamile kalabilir.

• amk hamile kalacak hala kızlık zarıma birşey olurmu diyorsunuz ya :)

• size de birileri aynı şeyi yapsın :)

• deneyelim, ne dersin?

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...