Kendimi kontrol edemiyorum?

Meraba... ne zamandır sexse merak sardım hergun seks videolara bakyorum, ve suyum gelyor yanı bosalma olyor.. ve bu benı rahatsız etmeye bašladgı, kendımı kontrol edemyorum bakmak ıstemyor skyor benı, bakmamak ıvın napmalyım?

0|0
0|31

En İyi Erkek Görüşü

• O tarz şeyler seyretme. Seni yanlış şeyler yönlendirir kafanı bulandırır. Şimdiki genç kızlar bu tarz şeyleri o kadar çok seyrediyor ki gördüğüm kadarıyla farklı beklentiler içine girmişler. Utanmadan kaç cm diyorlar. Sanırsın ki dünyadaki her erkeğinki en az 18 cm.

0|0
    0|0
    • Bakmamaya calşyorum ama olmuyor ve bu nebı rahatsız edyor

• Anlamayacak birşey yok. muhtemelen ergenliktesin veya yeni çıktın. Herkes bu dönemlerde böyledir. Sanma ki tek sensin.

• :( tamam

Erkekler Ne Diyor 30

• Mastürbasyon yapıyor musun?

0|0
    0|0
  • Kafanı meşgul edicek bir online oyn bul eş zamanlı benim tavsiyem. Ha bir de şu seçenek var dışarda bol zaman geçirirsen hem kafa dağıtmış olursun hem ne kadar istesen de yapamazsın haliyle buda iyi bir çözüm gibi

0|0
    1|0
  • Önce klitorisini okşuyorum. Sonra yavaş yavaş dil darbeleri ile hızlanıp git gel yapıyorum. En sonunda bacaklarindan tutup iyice kendime çekip, emip, bastırıyorum. Nasıl bu :)

0|0
    0|0
  • Ne güzel

0|0
    0|0
  • o bosalma suyu erkek tarafinda mezi kadin tarafi ise kazi denir ve gusul gerektirmez. senin icin en hayirlisi evlenmek, imkansizsa evlenecege kadar oruc tut o zaman bak nasil engelliyor.

0|0
    1|0
  • çok sıkılıyor azaltmaya çalış kendini dinginlemeye başla. yoksa hep öyle gider. normal film izle müzik dinle

0|0
    1|0
  • Bırakmaya çalış bazen bir Anda üst üste yapasın geliyor ama p. Kötü bir Alışkanlık bakmazsan düşünmez yapmazsın

0|0
    0|0
  • zevk suyunun gelmesiyle boşalma farklı. boşalamadıgın için aşırı istekli oluyon. suyun gelıyor sonra bırakıyon bosaldıgını zannedıyon 20 dk sonra yine geliyo dimi?

0|0
    1|0
  • erkek arkadaşın yok mu seni bu konuda tatmin edecek? mast yaptıkça yapasın gelir.

0|1
    1|0
  • İradene hakim ol biraz 7/24 seks düşünen bir kız sıkar, abazaların dikkatini çekersin anca onlarda seni tatmin edemez cinsellikte tek taralı düşündüklerinden

0|0
    1|0
  • kurtulamazsın artık kurtuluş yok

0|0
    1|0
  • Ergenlikte olur oyle

0|0
    0|0
  • evvlen

0|0
    0|0
  • maaalesef ok raydan çıkmış artık çok zor

0|0
    1|0
  • SEN KENDİNE ENKISA SÜREDE Bİ SEXS ARKADAŞI BUL

0|0
    0|0
  • Baksan ne olacak ki

0|0
    1|0
  • hosgeldin

0|0
    0|0
  • gayet normal ergenlik doneminde hepimiz bu evreden gectik

0|0
    0|0
  • masturbasyon yapmadan mı boşalıyorsun?

0|0
    0|0
  • sanal seks yap

0|0
    1|0
  • başka şeylere yoğunlaş

0|0
    0|0
  • evlenmelisin yoksa kapıcıya gidicen

0|0
    0|0
  • Konusman lazim anlat acilirsin mutlaka arkasinda bir sebp vardir.

0|0
    1|0
  • kontrolsüz güç güç degildir :D

0|0
    1|0
  • bı sey yapamıyosun bagımlılık oluyo cok sabırlı olmalısın

0|0
    1|0
  • Vahim bir şey

0|0
    1|0
  • Bende çok yapıyorum hatta şu an bile.. :/

0|0
    1|0
    • Cok fena bır durum

• Peki beni yanlış anladın sanırım. Teşekkürler önerilerin için (:

• Yanış anlıcam bır durum yok :) sanada teşekurler

• seks yap bence

0|0
    1|0
  • tövbe et kardeş bu meselelere bakmamaya çalış çünkü izledikçe izleyesin gelir

1|0
    1|0
  • seni seven değer veren bir sevgili bul ve doyana kadar analdan yapın.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...