Arkadan yapti cok aciyor nassil gecirebilirim?

Kocam ilk kez arkadan yapmak istedi istemeyerekde olsa yaptim ama şu an cok aciyor ve sisti sanki biraz. Daha once basina gelen varmi? Ne yapabilrm sisligin inmesi icin

0|0
1|29

En İyi Erkek Görüşü

• Yaparken krem yağ kullanmadınızmı

1|1
    0|0
    • Kayganlastirici kullandik

• Alakası cok işte kilolu biri olsan zorlanmazdın bukadar. Ondan dedım şişmesı normal gecer 1 gun sonra ama yapmayın.

• Peki tesekkur ederim bilgi icin

Erkekler Ne Diyor 28

• Öncelikle bir daha yapma derim. Çok zararlı çünkü.

1|0
    0|0
  • Normaldir sevgilimle ben bir defa yaptık iki gün oturamadım dedi kanamış hatta peçetede kan vardı dedi

0|0
    0|0
  • Helal yolu dururken haram yoldan yaparsanız, sonuçlarına da katlanacaksınız hem bu dünyada hem de öte dünyada!!!

0|1
    0|1
  • 1 kaç ay kı ç nın üstüne oturma geçerr

0|0
    0|0
  • yataktan kalkıp kıçının acısıyla siteye mi yazdın :D korkma bişi olmaz bir kaç gün boşluk hissedersin bide krem sür çatlak olmasın sonra acısını kat ve kat çekersin

0|0
    0|0
  • Şuana kadar hiç yapmamışmıydın
    Artık alıştın yine yaparsınız güzel ve zevkli bişey anal sexxx

0|1
    0|0
  • Bebeğim tecrübe siz erkek daha önce zevk te başka şey vermedim peki arka deli temizledin mimiçini ve yaladımı

0|0
    0|0
  • uzun bir muddet kicinin ustune bile oturamazsin. tuvaletini yaparken cok aciyacak. malesef yapacak birsey yok. is isten gecmis artik. yapmaman lazimdi arkadan. ama olmus artik.

0|0
    0|0
  • Üzüldüm adına ya çok geçmiş olsun bilgim olsa yardımcı olmak isterdim ama kocan inşallah yaptığı yanlışın farkında olur

0|0
    0|0
  • sende bir vibratör bulup ona yapki anlasın zorla yapılırmı o be her iki tarafada kalıcı zararları var.

0|0
    0|0
  • Yapacağın pekte birşey yok hacı

0|0
    0|0
  • Sisligin sebebi zorlamadan dolayi icerideki sinirlerin yirtilip hasar gormesi doktora git

0|0
    0|0
  • buzlu badem :)

0|0
    0|0
  • adam g*tü yırtmış :D geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Mısır koça nı lazım

0|0
    0|0
  • banyda sıcak su tut rahatlatır sevgılım oyle rahatlıyordu

0|0
    0|0
  • Sus be utanmaz kadın

0|0
    0|0
    • Nediyosun be terbiyesiz laflarina dikkat et gecipte burada sakkin bana namus bekciligi yapmaya kalkisma. burada namus bekciligi yaparsaniz ama karsinizda biri domalsa aninda halledersiniz

• Amac ozelimi anlatmak degil yardim istemek farkinda misiniz?

• Bak google diye bir şey yazarsın orda bu konu ile ilgili doktor görüşleri vardır burada insanlara sorarak birsey ogrenemezsin ben ayrıca bir yüzbaşı yım biraz dikkat li konuş

• yapmamayı dene

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • alışırsın yavrum alışırsın nasıl yaptıysan öyle de iyileşir

0|0
    0|0
  • Teramisin sür

0|0
    0|0
  • Sayın gizli kullanıcı madem acıyor neden veriyorsun madem verdin insan kayganlaştırıcı krem kullanır

0|0
    0|0
  • altına zıcar durursun artık cahiller

0|0
    0|0
  • Benim eşimde ilkinde acı çekti, ama bu hem kasılmaktan hem de önyargıdan oldu. Bense acı çekmemesi için dakikalarca anüsüne oral yaptım, bebeyağı ile yumuşattım. Önce tek parmakla alıştırdım sonra iki parmağımı sokmaya başladım, sonra yavaş yavaş, ama sonrasında zevk aldığını görmek çok hoş ;-)

0|0
    0|0
    • Bizde aynisini yaptik evet kastim biraz kendimi cok acicagini bildigim icin ama şu an pek bir aci kalmadi aci hissetmiyorum

• 1-2 günde geçer, ama bunda sonra dikkatli olun ;-). Önemli bir husus

• ilk ilişkide acıması normaldir sonraki daha rahat olacak. düzenli hergün analdan yavaş yavaş yapmasına izin ver ve iyice kayganlaştırın. alıştığında anal yaparken vajinandan bile daha çok zevk alacaksın ve zamanla kendin istemeye başlayacaksın kız arkadaşım gibi :) çünkü anal yaparken hem arka girişi kullanıyorsunuz hemde vajinayı da o sırada okşayabiliyorsunuz. yaparken göğüslerini okşasın sende vajinanı okşa. böylelikle bütün bedenini kullanırsın. eşinin aldığı zevki de düşün mutlu ve rahat ol kendini de kasma hiç bak ozaman nasıl zevk alacaksın :)

0|0
    0|0
    • Ama cok sagliksizmis arkadan yapmak oyle biliyorum

• Peki tesekkur ederim bilgi icin dediginizi uygulicam :)

• tekrar yaptınız mı?

• Anestol krem kullan acısı geçer en azından.

0|0
    0|0
  • Oyle ha deyince yapilir mi ya

0|1
    0|0
    • Ha deyince olmuyor bizde hadi dedik.

• Evet

• Normal tabiki kac yillik evlisin

• sende bir hıyar al eline, sıra bende de sinsi sinsi gülerek. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• maalesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...