Arkadan yapti cok aciyor nassil gecirebilirim?

Kocam ilk kez arkadan yapmak istedi istemeyerekde olsa yaptim ama şu an cok aciyor ve sisti sanki biraz. Daha once basina gelen varmi? Ne yapabilrm sisligin inmesi icin

0|0
129

En İyi Erkek Görüşü

• Yaparken krem yağ kullanmadınızmı

1|1
    0|0
    • Kayganlastirici kullandik

• Alakası cok işte kilolu biri olsan zorlanmazdın bukadar. Ondan dedım şişmesı normal gecer 1 gun sonra ama yapmayın.

• Peki tesekkur ederim bilgi icin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Öncelikle bir daha yapma derim. Çok zararlı çünkü.

1|0
    0|0
  • Normaldir sevgilimle ben bir defa yaptık iki gün oturamadım dedi kanamış hatta peçetede kan vardı dedi

0|0
    0|0
  • Bebeğim tecrübe siz erkek daha önce zevk te başka şey vermedim peki arka deli temizledin mimiçini ve yaladımı

0|0
    0|0
  • Helal yolu dururken haram yoldan yaparsanız, sonuçlarına da katlanacaksınız hem bu dünyada hem de öte dünyada!!!

0|1
    0|1
  • Şuana kadar hiç yapmamışmıydın
    Artık alıştın yine yaparsınız güzel ve zevkli bişey anal sexxx

0|1
    0|0
  • Üzüldüm adına ya çok geçmiş olsun bilgim olsa yardımcı olmak isterdim ama kocan inşallah yaptığı yanlışın farkında olur

0|0
    0|0
  • 1 kaç ay kı ç nın üstüne oturma geçerr

0|0
    0|0
  • yataktan kalkıp kıçının acısıyla siteye mi yazdın :D korkma bişi olmaz bir kaç gün boşluk hissedersin bide krem sür çatlak olmasın sonra acısını kat ve kat çekersin

0|0
    0|0
  • uzun bir muddet kicinin ustune bile oturamazsin. tuvaletini yaparken cok aciyacak. malesef yapacak birsey yok. is isten gecmis artik. yapmaman lazimdi arkadan. ama olmus artik.

0|0
    0|0
  • buzlu badem :)

0|0
    0|0
  • Yapacağın pekte birşey yok hacı

0|0
    0|0
  • sende bir vibratör bulup ona yapki anlasın zorla yapılırmı o be her iki tarafada kalıcı zararları var.

0|0
    0|0
  • Sisligin sebebi zorlamadan dolayi icerideki sinirlerin yirtilip hasar gormesi doktora git

0|0
    0|0
  • adam g*tü yırtmış :D geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Mısır koça nı lazım

0|0
    0|0
  • banyda sıcak su tut rahatlatır sevgılım oyle rahatlıyordu

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • alışırsın yavrum alışırsın nasıl yaptıysan öyle de iyileşir

0|0
    0|0
  • Teramisin sür

0|0
    0|0
  • Sus be utanmaz kadın

0|0
    0|0
    • Nediyosun be terbiyesiz laflarina dikkat et gecipte burada sakkin bana namus bekciligi yapmaya kalkisma. burada namus bekciligi yaparsaniz ama karsinizda biri domalsa aninda halledersiniz

• Amac ozelimi anlatmak degil yardim istemek farkinda misiniz?

• Bak google diye bir şey yazarsın orda bu konu ile ilgili doktor görüşleri vardır burada insanlara sorarak birsey ogrenemezsin ben ayrıca bir yüzbaşı yım biraz dikkat li konuş

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 1

• maalesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...