Tampon sorunu? destek?

dün gece aniden regl oldum bir kaç gün erken geldiği için hazırlıksız yakalandım ve mesai saati içindeydim. iş arkadaşlarıma ped soruyordum ki ingiliz kız tampon var dedi yok dedim bakireyim kullanamam. diğer ingiliz kıza anlattı diğeri gülmeye başladı. kızlık içerdeymiş tampon zarar vermezmiş. ama bizim Türk kızlarda benim bildiğim gibi biliyor. şaşırdım kaldım. kızlık gerçekten çok mu içerde?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır kızlık zarı vajinanın hemen girişinde yer alır. İleride değildir. Onların gülme sebebi bakire olman. 1 cm içeride olan zar derinde değil hemen giriştedir.
    Onlar önem vermediği için öyle

1|0
    0|0
    • hatunlar bir de anlattı bu kadar içerde ilk seks yaptığında gidiyor tampon aşağıda kalıyor diye bir güzel açıkladılar :) bence zarar verir yani

• Tabii ki verir.
      Sen bakma onlar çuval gibi olmuş hissetmiyorsa senin sorunun yok.
      Ayrıca aşağıda 3-4 cm diyen arkadaşlara ve yarısına kadar soksa zarar gelmez diyen arkadaşlara güvenme.
      Rahim derinliği 9-10 cm
      Ortalama bir penis 13 cm yarısı 6.5 cm yapar. Derinlik 9-10 cm dediysek 6 5 cm de zar olması imkansız.
      Anatomi bilgisi olmayana hayatında cinselliğe sadece birliktelik olarak bakmış sağlığın buna dahil olduğunu bilmeyene güvenilmez.
      Tekrarlıyorum zar vajina girişinde 1 cm içeridedir yani ağızdadır.

En İyi Kız Görüşü

• İçerde mi bilmem de tampon zarar verebiliyor. Bu doktordan dinlemiştim, zarar kesin verir diyemeyiz ama verirse de boku bokuna gitmiş olursunuz demişti 😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Vajen girişinden 2 -3 cm içerde zar. Tampon kullanma.

0|0
    0|0
  • İngilizin çok umrunda olmadığı konu, senin için önemli.

0|0
    0|0
    • zaten onların ülkesinde doğum kontrol ilaçları bedavaymış biri ilaç kullanıyor diğeri de iğne olmuş 3 yıllık herşey free diyor

• bunu ben de bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben o kadar çok içeride değil diye biliyorum zarar verebilir

0|0
    0|0
  • 1.5 2. Cm kadar çokta degil

0|0
    0|0
  • 5 cm icerde iste

0|0
    0|0
  • Bakireler kullanamıyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • 2 cm sonra baslar sen onlara bakma

0|0
    0|0
  • Evet erkek yarısını soksa patlamaz

0|0
    1|0
  • b*k içerde :D

0|0
    0|0
  • 3.4 santim kadar içerde olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zar vajina girisinde. Tamponu vajina icerisine tam sokuyosun sİzdirmasin diye bozma ihtimali yuksek yani hem sıkıntılı kullanimi var zor girip cikiyor

0|0
    0|0
  • Ingilizler hakli

0|0
    0|0
  • Boozar bence ya :/

0|0
    0|0
  • 2-3 cm içeride

0|0
    0|0
Yükleniyor...