Kızlığımda sorun var mıdır?

Ben karate yapıyordum, sınav nedeniyle bıraktım ama sorun şu ki bacak arama çaylaklardan çok tekme yedim bazıları adet dönemimde oldu bazıları değilken oldu. Çaylakta olsalar, testisimde olmasa tüm güçle oraya atılan bir tekme adamı iki büklüm edebiliyor.
Ve rahmetli abimle geçen yaz tartışırken en sonunda attığı tekme nasıl olduysa o bölgeme geldi ve çok az kanamam vardı, adetimin son gunuydu, fakat daha çok bir kanlanma olduğunu gördüm iç çamaşırımda. Erkek arkadaşım ailemle tartışmalarımın çok sert olduğunu ve sporda ki darbeleri bildiğinden bozulduysa bile sebebinin bu olmasını hiç dert etmiyor yani bende bozulduysa dert etmiyorum ama merakta etmeden duramıyorum. İlk cinsel ilişkiminde 'acaba bozuk mu hadi yapalım ve öğrenelim' olmasını istemiyorum. Yani bayağı uzadı soru ama kızlık zarı bu darbelerle bozulabilecek kadar hassas mıdır? Bozulmuş mudur?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• kızlık mı kalmış gelen giden vurmuş sana

0|0
    0|0
    • seni her soruda gordugumu söylemiştim sana 😃😃😃😃😃😃 illuminati her yerde 😃

• ama hep cinsellik soruları niyeyse :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Bacak arana darbeyle bozulabilir. Muayene ol bence merak ediyorsan.

0|0
    0|0
  • Patlamış bu eyvah 😄

0|0
    0|0
  • Adet döneminde olduğun için darbeden sonra artan bir adet kanamasıdır tahminen o ama illaha rahat değilsen doktora kontrol ettir

0|0
    0|0
  • Ohaa siz aile içinde şiddeti spora cevirmişsiniz herkes birbirine karate yapıor. Büyük ihtimalle bozulmuştur. Hatta abinin vurusundan once de bozulmus olabilir.

0|0
    0|0
  • Evet darbe ile bozulabilir çok merak ediyorsan bunun muayenesi var git yaptır.

0|0
    0|0
  • Testislerin?

0|0
    0|0
    • demek istedigim erkeklerde hayalara darbe cok canlarini acitiyor ama testis olmasada orada darbe bayagi acitiyor demek istedim yoksa testisli hanim abi degilim 😃😃😃😃😃

• Anladım fıstık. Bence kızlık zarını dert etmene gerek yok.

• Patlak lastik kaçın :D

0|0
    0|0
  • Bozula bilir darbe aldigi zaman

0|0
    0|0
  • Bozuksa hemen cinsel ilişkimi yaşayacaksın

0|0
    0|0
  • o zaman iki yol var doktora git ya da parmağını hafiften sok caın acır zaten acırsa yerindedir

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • aslında bozulmaz ama ayak hareketlerıyle bozulmus olabılır

0|0
    0|0
  • bak icine

0|0
    0|0
  • içine bişey gfirmedigi sürece bişey olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Bence doktoruna git burada bozulmuş bozulmamış demenin bir faydası yoktur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya içinde dışında degil farkındaysan adet zamanında kan gelmiş bence duruyodur çok kasma kendini

0|0
    0|0
  • doktora gitsen hic bir sorun kalmaz neden bosu bosuna dusunuyorsunki o sana aninda soyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...