Küçük Göğüs? Yardım Edin?

Sevgilim 17 yaşında göğüsleri çok küçük. O da büyümesini istiyor arkadaşları ilişkiye girersen büyür hem de daha gelişicek falan demişler. Nasıl büyütübeliriz ya da zaten büyüyecek mi? Yorumlarınızı bekliyorum..

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• ilişkiyle ne alakası var ya bunun

0|0
    0|0
    • Arkadaşları söylemiş bilmiyorum ben de.

• keşke her çift sen gibi düşünse

• Düşünüyorum tabi ama erkek olduğum için de zorlanmıyor değilim.

• aman tek derdiniz o olsun. alsın süngerli bir sütyen, al sana büyü çekici gögüs.

0|0
    0|0
    • Sütyensiz çekici göğüs nasıl olucak peki?

• Onu öyle kabullen, öyle sev.. Her göğüsün kendine göre güzelliği vardır...

0|0
    0|0
    • Ben sadece bir kere dolgun göğüs daha çok tahrik ediyor beni demiştim ondan sonra takıldı büyümesini istiyor. Öyle kabul ediyorum ama anlamıyor biliyorum beğenmiyorsun falan diyor.

• Keşke öyle söylemeseydin ömür boyunca unutmaz onu.

• Malesef aptallık ettim.

• Hamile kalip emzirince buyur bol bol ellersende buyur

0|0
    0|0
    • Ellersem de büyür mü? Emin misiniz? Biraz önce birisi elleme mıncıklamayla büyümez dedi de...

• hangi bolge olursa olsun kullanildikta buyur

• Masaj teknikleri var. internetten bakın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yok öyle bir dünya.

bir regl öncesi bir de doğumda büyür. ilişki milişki diye yemeyin milleti

1|0
    0|0
    • peki usta kızma ben demedim zaten öyle birşeyi :)

• İlişkiye girip büyümesi kadar saçma bir teori yok. Büyüyen orası değil başka yeri olur o da büyüme değil genişleme olur. Büyümesi için daha süresi var.

Ayrıca küçük göğüs iyidir...

0|0
    0|0
  • Onlar ilişki diye biliyolar. Ama ilişki sırasında ellemeyi kastetmişlerdir bilmeden. Hani o masaj yapar gibi avuçluyosun ya o büyütür işte. Ama öyle abartı büyümez.

Ayrıca küçük göğüs daha iyidir hemen sarkmaz.

0|0
    0|0
  • yaşına göre normal

0|0
    0|0
  • Daha dün doğmuş, biraz büyüsün onlarda büyür.

0|0
    0|0
    • ben de büyümesini bekliyorum :)

• Dostum bazi mallar elle buyur diyo ellemekle buyusetdi bizim penisler 10 metre olurdu bazi programlar var egzersiz biraz buyumesine yardimci oluyor iyi arastirip en iyisini uygulasin ama faydasini az cok gorursunuz

0|0
    0|0
    • Eyvallah usta

• Rica ederim psikolojini anlaya biliyorum bende buyuk gogus sevdigimden bilirim ama egzersizleri surekli yapsin evlenincede emzirme doneminde biraz buyur ama bu yaslarda buyutemezse dahada buyumez bilginize

• Ne yiyip ne içiyonuz siz neyi yaşıyonuz ya 😃. Zamanla büyür em mıncıkla vs aşağıdakiyle alakası yok ha illa tıklayım diyosan o ayrı

0|0
    0|0
    • Anladım usta arkadaşları demiş zaten öyle yaparsan büyür diye

• Yok başkan sıkma canını doğru teknikler için tecrübeli insanlar bırda

Yükleniyor...