Seviştikten sonra diz kapaklarımın ağırması?

Orgazm olunca mı olur bu ağrı yoksa olamadığım için mi?

0|0
2|21

En İyi Kız Görüşü

• Ya benimde bacaklarim ve basim agriyor sevistikten sonra

0|0
    0|0
    • İşte bundan bahsediyorum herkes tutturmuş pozisyon falan ilişkiye girmedim diyorum seviştik sadece ve her zaman 1-2 saat sonra dizkapaklarmda bir ağrı oluyo

• Aynen bende iliskiye girmedim sadece sevistik ama nedense basim ve bacaklarim hala cok agriyor nedenini bende bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 21

• Orgazmla ilgisi yok ağrının? Hangi pozisyonda giriyorsun genelde?

0|0
    0|0
  • Orgazm olup olmadığını bilmediğine göre sanırım olmuyorsunuz hanımefendi. Diz ağrısı da kendinizi kastığınız için olabilir.

0|0
    0|0
  • sevişirken sürekli kaslarda bir gerilme vardır orgazm olunca bu gerilen kaslar gevşer kaslar gerili iken yaptığın anı hareketlerden hissetmemiş olabilirsin bu ihtimal 1 , diğer ihtimal diz üstünde durma , diğer ihtimal sevgilin diz kısmına baskı uygulamış olabilir sebebini bilmiyorum ne arıyorsa orda , diğer ihtimalde romatizma adayı olabilirsin

0|0
    0|0
    • İlişkiye girmedik dizlerimin üstünde durmadım o da dizlerimin ustunde durmadı ilk defa olan bişe değil her seviştikten sonra hissediyorum bu ağrıyı

• Beni anlamıyosn ya ani hareket falan değil

• o zaman sorma abla bu sitedeki bu kadar adam aynı şeyi söylüyor biliyorsan sorma ya da sebebini söyle

• Kasılınca olmuştur

0|0
    0|0
  • sen bilmiyormusun orgazm olup olmadıgını orgazm sırasında çok kasıyorsan kendini sonrasında agrı olması normal yok orgazm olmak için kasıyorda olamıyorsan yine agrır sonuç olarak kendini kasmaz isen agrıda olmaz

0|0
    0|0
  • yorgunluktan...

0|0
    0|0
  • Kıskanmadık ki

0|0
    0|0
  • Spor yap fıstık...

0|0
    0|0
  • meniskuslerın azmıştır :):)

0|0
    0|0
  • Kendini çok kasıyorsundur belki ondan olabilir

0|0
    0|0
  • sen mavisin o zaman belli.

0|0
    0|0
  • seksle alakası olacagını sanmıyorum ya denk gelmıstır bence normal eklem agrısıdır

0|0
    0|0
  • iliklerinde hissetmek işte bu :)

0|0
    0|0
  • Çok kasma rahat ol.

0|0
    0|0
  • Pozisyonun nasil

0|0
    0|0
  • kasılmaktan oluyor

0|0
    0|0
  • olduğun için.

0|0
    0|0
  • Çok fazla yapıyormusun

0|0
    0|0
  • fazla sakso diz üstünde durma pozisyonu :D

0|1
    0|0
  • Ablacım
    Orgazm ile alakası yok
    Kesinlike seks pozisyonunla alakalı

0|0
    0|0
  • Hani tuvalette çok oturunca bacaklar ağırırya o misal çok domalma sende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dizinin üstünde çok mu durdun?

0|0
    0|0
    • Hayır yaa öyle değil seviştik sadece her sevişmeden sonra kemiklerimde bir , ağrı oluyo

Yükleniyor...