Benden farklı bi beklentileri olabilir mi?

benim 8 aylık bi ilişkim var görüşüyoruz ama henüz bir ad koymadık yani zamana bıraktık. ilerisi için ne olacağımız belli değil. onun üniden 4 yıllık bi ilişkisi vardı 1 sene önce bitti. bunu benimle paylaştı ve gerçekten zor zamanlar geçirdim ben dedi. o yüzden evliliğe biraz uzağım sana ilerisi için bi söz veremem sana alışmam lazım dedi. gerçekten samimi konuştu benimle. ben ona karşı boş değilim bunu az çok tahmin ediyordur diye düşünüyorum. bazı şeyleride cinsellik anlamında paylaştık. o ilişkisini öğrendiğimde görüşmemeyi teklif ettim ben ona hatta görüşmedim bile o aradı görüşmek istedi birbirimize olan saygımız sonsuz birbirimizi kırmadan ve incitmeden yaşıyoruz. benm bu durumda ne yapmam lazım ? ikimizde olgun insanlarız işimiz gücümüz herşey yerinde. benden farklı bi beklentileri olabilir mi?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• her anlamda birlikteliğiniz var cinsellikte dahil onun gecmişindeki ilişkiyi sorun yapman anlamsız ayrıca geleceğe yönelik ilişkiniznde garantisini beklemen anlamsız yani kısaca geleceği olursa güzel olur ama olmassada sen gayri resmi bir ilişkiyi yaşamaya cesaretin varsa bir şeyleri sorgulamayı bırak tadını cıkarttın ...

0|0
    0|0
    • yok ben onu kesinlikle sorun etmiyorum ama herşey olumlu olursa çok ii olur bana bi kaç adım gelmesi bile yeter.

• ben trabzonluyum her sene orda olurum genelde.

• çok güzel tanıdıma sevindim hemşo faceden ekleyebilirsin yada mesaj yazabilirsin çekinme ...uzun gölede gitmiştim 2 ay kadar oldu

Erkekler Ne Diyor 1

• ismini koymanız lazım artık bunun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence sana karsı durust olmuş bence sen de bu konu hakkında uzerine gelme gecmiş gecmişte kalmış 8 aydır seninle ve zamanla o da sana evlilik istediğini gosterir sabırlı ol

0|0
    0|0
    • +1 akıllı kızlarda varmış

• umarım mutlu olursunuz:)

Yükleniyor...