Erkekler, penis büyüten kalınlaştıran varmı?

merhaba benim yaşım 20 penis boyu 14-15 cm arası değişiyor ama boyum 1.90 civarında penisim aynada baktığımda elime ufak geliyor kalınlığı 2 parmak dan biraz fazla bana yetersiz geliyor partnerimide mutsuz etmek istemem 3 parmak kalınlığında olsun istiyorum biraz daha uzasa 17-18 cm ve 3-3.5 kalınlığında olsa yeterli bunun için üroloji doktoruna gitsemmi ya da direk v-pills mi kullansam çok etkili ilaçlar diyorlar kullanan var mı ya da tavsiyeleriniz?

0|0
9

En İyi Erkek Görüşü

• G3rek duymadigim icin bilmiyorum.

Ebu soruda uzun boylularin aslında kısa pipili oldullarini kanitlamis olduk hdhsh istisnalar hariç tabi

0|0
    0|0
    • bilmiyorum orasını ama benim arkadas var boyu 1.60 felan *** 20cm * boydan almıs yaraga gecmis sanki :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kilon nedir? Uzatıcı ilaç yok.

0|0
    0|0
  • Penisin işlevi 7cmde ve üzerinde etkili olur Turkiyede ortalama penis boyunun averajı da 13 cmdir. Sıkıntı edicek bir durumun yok gayet normal ölçülerde ama eğer çok dert ediyosan kendine tabiki üroloğa danışmanda fayda var belki yönlendirir bu konuyla ilgili

0|0
    0|0
  • Yalan o ilaçlar. Ereksiyon halinde daha sert olmaktan başka bir işe yaradıkları yok. Yoksa erkek milletinin egosunu düşünürsek leblebi gibi satılırdı. Aklını kullan. Uzatma konusunda bişey bilemiyorum ama kalınlaştırmak için vücuttan yağ dokusu alıp penis etrafına sarıyolar, tabi yine ürologla konuşman en iyisi.

0|0
    0|0
  • V-pills kullanma kardeşim, hasta eder seni.
    14-15 santim penis az değil burada 6-8 santim yazan insanlar gördüm.
    Boyun uzun ve vücudun genişse elbette küçük gelir, ilişkide sıkıntı çıkmaz.

0|0
    0|0
  • yok öyle bişeee

0|0
    0|0
  • nedir bu penis takıntısı ?

0|0
    0|0
  • benimki zaten kalın. ama tavsiye etmem bayanlar rahatsız olabiliyor

0|0
    0|0
  • Sakin ol sampiyon sonfajmi cekecen

0|0
    0|0
    • büyüsün ya küçükken bir kaçkere top değmişti işerken zorlanmıstım acaba ondanmıdır

Yükleniyor...