Iliski sirasinda kilitoris?

Iliski sirasinda kilitorisimi uyarmak istiyorum ama utaniyorum. Sizce utanilacak bir sey mi? Siz sevgilinizle seks yaparken sevgiliniz kendini tatmin etmeye calisiyor. Kilitorisimi ellemeden de orgazm olamiyorum of... Utanilacak bir sey mi iliski sirasinda kendimi uyarmam?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• uyarabilirsin tabi erkeğin de hoşuna gider

1|0
    0|0
    • Aksine erkek bu kiz azmis sapitmis demez mi? Ben yetmiyor muyum diye dusunmez mi?

• Rica

• özellikle doggy pozisyonunda uyar ya da erkeğin uyarsın

Erkekler Ne Diyor 14

• Penisle orgazm olamaz mısın?

1|0
    0|0
  • O yapsın öküz değil ya

1|0
    0|0
    • Iste yap diyemiyorum. Bazen onun elini goturuyorum...

• Düşünüp kendi yapması gerekir. Önden bayanlar mantığı heryerde geçerli olmalı

• Hayır değil elinle oynayabilirsin

1|0
    0|0
  • O haltı yiyorsun utanmıyorsun ondan mı utanacaksın.. kandil kandil Allah belanızı verecek

0|0
    1|0
  • Utanılacak bir durum yok

0|0
    0|0
  • Gerek duymaz.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın mal mı bunu bilmiyo. benim bir elim sürekli ordadır

0|0
    0|0
    • Onun da orada bir eli ama iste her pozisyonda olmuyor ki kucakta olmayi seviyorum mesela

• kesinlikle hayır çüküşmek ayıp değil de uyarmak mı ayıp kanka :)

0|0
    0|0
  • sacmalama hatta erkegıne soyle

0|0
    0|0
  • Bunu ondan istesene?

0|0
    0|0
    • "Kilitorisimi uyarir misin canim?" mi diyecegim iliskinin ortasinda ya da muhabbet ederken

• Tabikide hayır

• O içine girdiğinde bir süre sonra onun elini tut vajinana bastır sonra oraya getir biraz inle zevkten uçtuğunu hissettir yeterli bence

• Kötü birşey. Bu gıza yetemiyor muyum ben derim

0|0
    0|0
  • Yok değil

0|0
    0|0
  • Titreşimli penis halkası öneririm tam klitorisn üzerine geliyor ve titresimle uyarıyor harika bir zevk alırsın

0|0
    0|0
  • Klitoris ne?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tabiki utanma ! onu karşı taraf düşünemiyorsa senin yapmanda hiç bir utanılacak şey yok ;)

1|0
    0|0
    • Bunu duymam iyi oldu :)

• ;) abla tavsiyesi hatta aş kendini zamanla belki öğrenir partnerin ne istediğini ;)

Yükleniyor...