Çişim gelince ilişkiye girme isteği geliyor?

Bildiğiniz çişim gelince delice sevişesim geliyor hatta bazen okadar çok istiyorum ki okşuyorum rahatlıyorum. Yapınca çişimi gidiyor istek ama gitmesin diye tutuyorum ve seviştiğimi hayal ediyorum kaçıncada rahatlıyorum artık alışkanlık oldu tutmak çok zararlı ama napacagımı bilmiyorum bu bir hastalık mı?

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• Kegel egzersizleri : iyi bir vajina için uzmanlar idrar yaparken tutup bırakma tutup bırakma egzersizi önerirler. vajina içinde bulunan kaslar gelişir vajina sıklaşır ilişki sırasında daha zekv alıp verecek hale gelir deniliyor. Cinsel sorunların yanında, idrar kaçırma, kronik pelvik ağrı, prostatta yangısal süreçler ve enfeksiyonlar gibi diğer şikayetlerde de pelvik kasların etkisi biliniyor. Bu nedenle bu kasları doğru çalıştırmak genel pelvik bölge sağlığını koruyor. Kas egzersizlerine başlamadan önce aşk kaslarının nerede olduğunu anlamanız gerek. Ancak bu kasların yerini tayin etmek kolay değil. Hele de daha önce burada bir kas yapısının olduğunun bile farkına varmamışsanız işiniz zorlaşıyor. Kasların yerini bulmak için kolay bir yöntem deneyebilirsiniz. Bir daha tuvalete gittiğinizde idrarınızı yaparken tutmayı deneyin. Daha sonra tekrar idrar yapmaya devam edin ve bir kez daha idrarı tutun. İşte cinsel bölgenizi çevreleyen aşk kaslarının bir kısmını fark ettiniz. Aynı çalışmayı bir dahaki sefer idrar yaparken değil, boş mesane ile rahat bir koltukta otururken veya uzanırken deneyeceksiniz. İdrarı tutup bırakma egzersizini uzun sürekli tekrarlamayın. Bu tam tersine uzun vadede kasları zayıflatıyor.”

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• ondan dolayıdırkı kadınların bazıları bazen orgazm anında ıserler.. bu hıs kaybından olan bırsey

0|0
    0|0
  • Yaş kaç?
    Bakiresin heralde? :O
    Evlen uğraşma böyle şeyler ile... :S

0|0
    0|0
  • Garip bir durum

0|0
    0|0
  • İşedikten sonra olmuyomu peki istek?

0|0
    0|0
  • Çünkü sinirler uyarılıyor oda sende seks yapma arzusu veriyor

0|0
    0|0
  • Sidikli

0|0
    0|0
  • o zaman yap sonra gır

0|0
    0|0
  • Evde mi kaldın sende😂

0|0
    0|0
  • durum kotu

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir fantazi laa :D

0|0
    0|0
  • kesiinlikle :)))

0|0
    0|0
  • Töbe bugün yapmayın :(

0|0
    0|0
  • Huzursuz kuku sendromu

0|0
    0|0
  • Kolayı var

0|0
    0|0
  • İşe o zaman geçsin napalım yani.

0|0
    0|0
  • Sevişirken işersen peki?

0|0
    0|0
  • Senin vajina çok hassas herhalde.

0|0
    0|0
  • çiş değildir o

0|0
    0|0
  • Kaşınıyorsun ondan dolayı.

0|0
    0|0
  • Idrar torbasi kadinlarin g noktasina baski yapiyor

0|0
    0|0
  • Bende büyüğü tutunca zevk alıyorum nedense prostat varya ona baskı uyguluyor heralde

0|0
    0|0
  • Bende de. uzun sure bosalmayinca arkadan iliskiye girme istegi geliyor.

0|0
    0|0
  • prostatın azmış senin DR a görün pampa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok ilginç bişeymiş bu nasıl kafanız çalışıyo vala anlamadım

0|1
    0|0
    • Bu çok normal. Sen seks e yabanciisin. Klitoris damarların baskı yapıyor idrar. buda uyarılması tetikliyor. Iki sinin alakası kanıtlanmış bir tip olayı. Bilgine

• Normal. Herkeste oluyordur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bende aziyorum normal jfje.

0|1
    0|0
  • aynisini ben de yasiyorum. Tutuyorum idrarimi birini hayal ediyorum yapmisim gibi zevk veriyor :D muthis ya

0|1
    0|0
  • Garipmiş

0|0
    0|0
  • Gir mk nolucak

0|1
    0|0
Yükleniyor...