Kapat

1 bucuk ay icinde 3 kez adet oldum?

Dediğim gibi bir ay içerisinde 3 kez adet oldum , ve önceden normal sekilde olurdu gunu gunune hic degisiklik olmazdı bu mayistan itibaren ve nisanin sonundan beri 3 olusum niye boyle oldu acaba daha once yasan biri var mı doktora gitmelimiyim? 2. Ve 3 de hic agri hissetmedim her zaman acile gidip igne olan biriyim.

Güncellemeler:
Saçma sapan yorumlar yazmayın kızlar cevap verirseniz sevinirim sadece kizlari sectigimi sanmistim erkekleride secmisim
Gizli olmadan soruyu iste bu yuzden soramiyoruz hemen sapikca mesajlar alayci yorumlar insan gibi cevap versebiz olmaz sanki.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• polimenore; sık adet görme. 21 günden daha az sıklıkta olan adet kanaması.

Sebepleri arasında, myom, polip veya hormonal nedenler gibi çeşitli durumlar vardır. Bazen sadece stres bile buna sebep olabilir.

Guatr hormonu da olabilir.

Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
    • Myom, polip gibi oluşumlar nedeniyle düzensiz adet görüyorsan erkenden tedavi başlanmalı. Genital rahatsızlıklar ilerledikçe sorunlar daha da büyük olabilir. Sürekli tekrar eden kanama anemiye de neden olabilir.

Her halükarda düzensiz adet kanaması incelenmesi gereken bir konudur. Kısa zamanda doktora görünmeni öneririm.

• Geçmiş olsun. Erteleme...

• Kontrole gittin mi?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• maşallah ırmak gibi mübarek

0|0
    1|0
  • Neden ayda 3 defa regl oldunkı

0|0
    1|0
  • Brnim bitti kanamam. d

0|0
    1|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Yardimci olamiycam cunku hic boyle birsey basima gelmedi. Doktora gorunmenizde fayda var.

1|0
    0|0
  • Off mutlaka doktora git. Hormonlardan sorun var büyük ihtimalle... Allah sifani versin

1|0
    0|0
  • bence doktora gitmelisn canm

1|0
    0|0
  • Kadın doguma git

1|0
    0|0
Yükleniyor...