Ya çok korktum annem de şehir dışında teyzeme falan da sormaya utandım size sorim dedim?

Ya of vajisin sol tarafında yani o taraftaki dudakta böyle bir kızarıklık vardı ama acımıyodu sonra sıktım falan meğer biraz aşağısında da varmış baktım işte sivilce gibi bişey olmuş ne olabilir ölücem korkudan

1|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• bşey olmaz o bölgeyi temiz tut iç çamaşırını hergün değiştir. O sivilce bndede olmuştu geçer ama acıtır korkma canım eczaneden terramycin adlı kremi al ve sür. 2 tl falan bu krem ciltte iltihap oluşturan enfeksiyonların tedavisi ve önlenmesi, enfeksiyon ile birlikte bulunan küçük yara için iyi gelir.

0|0
    0|0
    • oh çok teşekkür ederim o kadar rahatlattınız ki ilk defa oldu o kadar dikkat ettiğim halde başka bişey vardır falan sandım

• eğer krem etki etmezse eczacı kişide bayansa vajinada çıkan sivilce için hangi krem iyi gelir diye de sorabilirsin ya da sağlık ocağına sorabilirsin. doktor o bölgeyi açmaz

• peki anladım çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• Cinsel hayatın var mı?

0|0
    0|0
  • . m biti ısırmış :)

ne olacak kızım bir şey yok, takma kafana.

0|0
    0|0
  • senin vajisini yesinler :)) kapalı ise sürekli hava etkisiyle kaşıntı yapabiliyor.

0|0
    1|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • Korkma bişey olmaz istersen muayene edebilirim

0|0
    0|0
  • Mnda çıban çıkmış :))

0|0
    0|0
  • sakin ol ovala ovala geçer

0|0
    0|0
  • bakire misin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Direk doktora git.. Mantar da olabilir siğil de.. Kil dönmesi de ama sıkma sakin..

0|0
    0|0
  • Sivilce problem degil ki gecer

0|0
    0|0
Yükleniyor...