Geç boşalmak sorun mudur?

Arkadaşlar benim bir durumumum var normal bir erkeğe göre çok geç boşalıyorum.Mesela bugün kız arkadaşımla ilişkiye girdik nerden baksan 45 dakika aralıksız sex yaptım o defalarca boşaltı ben 1 kere dahi boşalamadım.Libidomda filan sorun yok herşey yerinde isteğimde yerinde fantaziye filan ihtiyac duymuyorum zaten zaten imkan olduğu yerde yapışıyorum ama sex yaparken boşalmayı düşünmüyorum sadece zevke odaklanıyorum ve boşalamıyorum hani boşalmak için resmen kendimi çok zorlamam lazım ancak öyle bir seferinde inanmazsınız tam 2 saat yaptık anca boşaldım.üstelik bunlar tek postada oluyor daha 2. yapmadım daha kimseyle .Bütün bunlar bundan 3-4 yıl önce erken boşalma ile ilgili bir kitabı okumamla başladı bilinçaltınızı yönlendirin zevke odaklanın boşalmanızı yönetin diyordu kitabı gerçek anlamda anladım uyguladım sonuç bu oldu bu bana kalsa o an hiç bitmesin istiyorum saatlerce pozisyon değiştirip devam edesim var ama kız arkadaşım zaten belli noktada bitiyor artık nasıl bişeydir anlamıyorum bu durum kötü mü iyi mi anlamıyorum yoksa bu benım için iyi bir özellik ve kız arkadaşım mı tatmin edemiyor beni sorun nerde burda?

Güncellemeler:
link

ve

link
Bunların dışında kitaplarda birçok diğer piskolojik ve bilinç altı sorunları nasıl çözülmesi gerektiği yazıyor.Başarılı bir sex her zaman temiz bir zihin ve piskolojiyle olabilir bu nedenle kitapların bir kısmını değil tamamına hitaben bir uygulamada bulunmalı düşünce sisteminizi değiştirmelisiniz.Kitaplar sizin duygularınızı kontrol etmesini öğretiyor diyebilirim her açıdan size yararı olucaktır.
Arkadaşlar birçok kişi mesaj attı ve kitap ismi istedi benım sorunuma cevap yazmak dışında bunlarla karşılaşmam gülünç neyse ki herkese tek-tek yazmak sıkıcı olabiliyor altta gerekli açıklama var bu konuyla ilgilenen arkadaşlar okuyabilirler kitapları lütfen okurken açıklamalarımı dikkate alın.Benım yazdıklarıma 3-5 satır yazmadan kitap istemi rica etmeniz ayrı bir gaflet ama neyse bencilliğiniz sağ olsun umarım yararım olur !

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• olur bazen öyle ama 45 dakka içinde kaldığın kız çok memnun olmamıştır bu durumdan ...

0|1
    0|0
    • artık oda alıştı ama sorun belli bir süreden sonra onun zevk almadığını hissediyorum resmen zorla yapıyor gibi görünüyor öyle oluncada ben zevk almıyorum zaten

• evet belli bir zaman sonra zevk almıyorlar. Fakat bu zamanla düzelir hem o zevk almaya başlar hem sen daha erken boşalırsın

Kızlar Ne Diyor 5

• Söyle kız arkadaşına bu bir sorun değil. Bu iyi birşey isterseniz bu süreyi kısaltmak için terapiye gidin. Bu arada kitabın adı neydi merak ettim söylersen sevinirim

0|0
    0|0
    • sanmıyorum ayrılma kararı aldım zaten bir kadın kadınlığını kullanmasını bilmeli beni tatmin edicek birisi değil ayrılıcam.Kitap ismini verebilirim ama kitap mucize kitap filan değil zaten onu okumak ve anlamak uygulamak hissetmek size kalmış netten bakıp soru başlığında güncelleme olarak eklicem kitap isimlerini bunu bana soran ve mesaj atan 6. kişisiniz zaten

• Pardon ya 6. olmak kötü olmuş özür dilerim

• bizim için sorun yok :)

0|0
    0|0
    • hiç sanmıyorum sorun oluyor malesef madem sorun yok neden kız arkadaşım geç boşalıyosun senın sorunun var gibi cümleler kuruyor bana?

• Ne kadar zamandır berabersiniz cinsel ilişki açısından ?

0|1
    0|0
    • o halde sonuna kadar her cümlende haklısın daha başında bıkkınlık bencillik hiçte kaldırılacak bir durum değil.

• aynen şimdide telde bu konudan tartışıyorum öyle bi tavrı varki ayrılmak istemio çünkü memnun ama ben değilim hiçte umrunda değil bende uzatmıcam bu konuyu açmam güzel oldu düşüncelerim netleşti gerçekten

• zor bi durum.aynı sorun benim sevgilimde de var 45 dk 1 saat aralıksız boşalmadan yapabiliyo ama bi noktadan sonra mahvoluyorum ben hem tahriş oluyo hem bacaklarım beni taşımıyo. bence bi çözümünü bulmalısınız.sevgilin de muhtemelen sikayetcidir:(biz de bi cozum bulamadık

0|0
    0|0
    • aynen bu durum geçerli bizim içinde belli zaman sonra bitiyor partnerim aynı durumdayız.Ama ben ayrılma kararı aldım artık uğraşmıcam elimden geleni yaptım sanırım uygun değiliz bende sorun mı bilmiyorum ama bu böyle devam etmesi hiç hoşuma gitmiyor belkide partnerimin libidosu düşüktür her açıdan düşünmek lazım

• ya arkadaşım anlatmıcaktım ama benı almamıyorsunuz beni boşaltamıyor tamam hadi 1 saat oldu bitti diyelim oral yapabilir boşaltmak için onuda yapmıyor ama ben ona yapıyorum hatta ara ara birleşmeye ara verip ona oral yapıyorum tekrar devam ediyorum ee ben onu bu kadar düşünür ve harekt ederken onda tık yok böyle mi olması gerekir yani haa o normal ben normal değilim yani bana kalırsa libidosu düşük onun sexten anladığı şey çıkar sok başka bişey değil ben öyle düşünmüyorum işte srnda brda başlıo

• oral yapmamasına ya da bosaltamamasına sürekli mal gibi yatmasına bişey diyemem.o ayrı konu.haklısın o zaman

• Niye memnun olunmasın.Bence aksine memnun olunacak bi durum

0|0
    0|0
    • belli bir süreden sonra karşımdaki kız bitince ve sıkılınca sadece benım için put gibi ateşsiz durmasıda benım hoşuma gitmiyor zevkimi söndürüyor sex karşılıklı duygu paylaşımıdır tek taraflı zevk almak hayvanlıktır sexi bu kadar bastı kalıba sığramaz kimse ve bu durumda pek zevkli durum olmuyor ya bende sorun var yada kız arkadaşım bana uygun değil onda sorun var

• sıkılanada hayret yani fantazi yapsın

Erkekler Ne Diyor 4

• Johhny Sins bile 30 dakka abi sen bi harikasin !

0|1
    0|0
    • bilmiyorum dostum da her zaman iyi bir durum olmuyor bu

• bence sen partner degistir

• bende öyle düşünüyorum bu konuyu o yüzden açtım artık burdan ne sonuç çıkarsa harbi artık bunu uygulayacağım yeter artık

• O bende de var. Özellikle alkol aldığımda aşırı uzun sürüyor. Bir keresinde 4 saat sürdü. Gece saat 1'de başladım 5'te geldim. Ayıkken o kadar uzun değil ama yine minimum 40 dk civarıdır. Ve bu sürekli birlikte olduğum bir kadınla değil mesela ilk defa ilişkiye girdiğim bir kadınla da oluyor. Eskiden böyle değildi son bir kaç senedir böyle.

0|0
    0|0
  • bence kötü 45 dk becerilmek kimin hoşuna giderki

0|0
    0|0
  • tek geçiyorum seni. 2 saat sex yapabilmek büyük başarı. sevgilin çok şanslı:)

0|1
    0|0
    • 2 saat vakit güzel olur illaki ama sorun halini almasından korkuyorum bunun dostum

Yükleniyor...