Bakire bir kadın nasıl azar?

Hicbiseyden haberi olmayan bi sevgilim var diyelim onu nasil azdirabilirim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hicbişeyden haberi olmayan biri olamaz ama tecrübesiz olabilir ve eğer vücüduna dokunyosan zaten azıyodur

• +1 :))

• Öncekileri Göster
    • benim ilk sevgilim olduğu için heralde herşeyden etkileniyodum sadece sarılınca bile ve ya konuşurken çok yakın durunca bana. belime dokunmasın zaten en çok etkilendm bölge :P

• anaaa bende sevgilimi belinden tutunca bi hos oluyorum diyodu demekki buda biliyor biseyler vayy

Kızlar Ne Diyor 4

• bakire olabilir ama hiçbişeyden haberi olmayan kız yoktur o yüzden rahat ol öpüşmeye başla frech kiss olanından sonra devamı gelir

• bu bilginin faydasi dokunur gibi tesekkurler +1

• Senin kaç tane abin var, başıma kalırsan kaçı gelir de, gerisi çorap söküğü gibi gelir.

• Yurt disinda yasiyorum oyle bi problemim olucaginida dusunmuyorum bide bu acidan cevap verirseniz sevinirim bu arada +1

• gögüslerini okşa gerisi gelirr

• oraya kadar gitmem icin ne yapmam gerekiyo :D

• Onudamı biz söyleyek yap işte bul bi yolunu :D

• en aptal kız bile herşeyi bilir ama bilmediğini söyler herşeyi senden iyi biliyodur merak etme

• aynen bende oyle dusunuyorumda , ne bilim tam olarak sordugum sey bu degildi , yinede +1 :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Kulak memesinden veya boynundan öpersen hepsi azar. Bir elin de onun ensesinde olsun utanır başını indirirse tutarsın

• sen bildiğin yolu uygula

• bence rahat ol.. hafif ve sakin olmalısın.. nazik dokunuşlar zaten sizi olması gereken noktalara sürükleyecektir.. acele etme.. o zaten genelde ateşlidir.. meraklıdır..

• gece gece bu nasıl soru be kardeşim şu kategoride cinsellikten soğudum

• veriyim Brazzers premium takil orda o zaman

• Öncekileri Göster
    • boşver bende burdakileri çözemedim saten:)

• cinsellik sorusu bunlar abi ne bekliyosun yani ibrahimovicin attığı�rovaşatayı�sormıcaklar�tabiki�:)

• beraber p.izle tecrübe sahibi olsun :)

• her kız azgındır erkeğe bağlı ama sonuçta hepimiz insanız

• azmayla sexi bilmemenin ne alakası var haci :))) dokunursun uçmaya başlar

• azar azar azar.

• hepsi azar bunu mu diyosun :D

• yok yavaş yavaş azar dedim

• Güzelmiş azar azar azar :D

• sen o kızı dudakdan bi öp bak nasıl açılıyor kabak çiçeği gibi

• öpüşmeden�başka�bi�yöntem�daha�yok�mu�onu�denedim�:)

• :d

• birader hiç çekinme baş başa olduğunuzda kap dudaktan göğüslerini okşa gerisi gelir... azdırdın mı bırakır kendini sana. ama dikkat ett zarını delme :D

• ben ne bakireleri azdırdım yapman gereken tek şey seni seviyorum evlenicez dersin kandırısın sonrası malum iş bitince kız naz yaparsa falan ayrılırsın olur biter

• Aşk tozu Cinsel ilişkide hiç bulunmamış bakir biri nasıl pekmez ceviz fındık badem bal yiyince düz duvara tırmanıyor . onuda öyle düşünebilirsin ...

• simdi ben bunlari sevgilime yedirirsem benden daha fazla istekli mi olucak diyosun :)

• Baştaki ilk iki kelime zaten bir bir kızın kulak memesinden her hangi bir harekette bununca zaten huylanır ama huylanma var huylanma senin hiç görmediğin değişik bir huylanma ise evet AŞK TOZUNU Kullan eğer yok sıradan ise kullansan bile aşk tozu ( kadın azdırıcı ) olarak piyasa geçer
      evet kullansan bile etkisi olmaz ilişkiden verim alamazsın kızı nadasa bırakırsın , boşu boşuna cenabet olursun ...

Yükleniyor...