Neden oluyor olabilir?

Ara sıra durduk yere vajinamda karıncalanma oluyor bir tuhaf hemen geçiyor ama. Neden kaynaklanıyor olabilir?

Güncellemeler:
Tahrik olmayla alakası yok. Durduk yere diyorum gözünüz de mi kör?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• normal kan akışıyla ilgili bişey bu bence

0|0
    0|0
    • Hımm herkeste oluyor mudur yani

• Çok pardon, yanlış olmuş.

• sorun değil

Erkekler Ne Diyor 9

• yanıyorsun

0|1
    2|1
    • Vücudumu tanıyamayacak kadar aptal değilim. Durduk yere oluyor diyorum gözünüz de mi kör acaba?

• o eksi verenlerin mına koyim.

• Sen koyabilir misin bilmiyorum da onların eksi vermesi sana niye bu kadar koydu acaba? :D

• karıncalanma hissi enfeksiyon ya da mantar kaynaklı da olabilir.

Cinsel organda ya da genital bölgede karıncalanma ve uyuşukluk gibi birtakım hisler oluşabilir. Genital bölgedeki bu karıncalanmaların sebebi genellikle bölgedeki sinir uçlarını tutan enfeksiyonlardır.

0|0
    0|0
  • azıyor olabilir misin?

0|0
    2|0
    • Durduk yere diyorum hem o ne biçim tabir öyle? Düzgün konuş

• bir kezban daha

• Kezbanlıkla bağlantılınacak bir şey yok bence sen ergenlikten çıkamamışsın daha. Üslubundan belli zaten muhattap olmayacağım daha fazla.

• mantar olabilir mi

0|0
    0|0
    • Olunca olur mu öyle şeyler? Bildiğim kadarıyla yok hiç öyle bir sorunum olmadı.

• bana kalırsa bir genitel rahatsızlık ta buna sebep, mantar, Genital uçuk, vs

• O bölgeden geçen bir kılcal damarla ilgili olabilir.

0|0
    0|0
  • istekten dolayı

0|0
    0|0
    • Bütün erkeklerin algı sorunu var sanırım. Tahrik olmayla alakası yok diyorum bunda anlaşılamayacak ne var? İlla herşeyde bunu öne çıkarmak zorunda mısınız?

• Ben de zaten kesin bir teşhis koymaları beklemiyorum tabiki de doktor aramıyorum burada ama yaşayan, fikir sahibi olan olabilir uzatmayın bu konuda bir fikriniz yoksa

• uzatan sensin pöffffff

• Hormonal bir durum bazen olur

0|0
    0|0
  • içselmi dışmı

0|0
    0|0
  • Erkeklerde oluyo bazen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vajinanda şeker olabilir bu yüzden karıncalar gelmiştir :D