Kız arkadaşımı terk ettim sanırım vicdan azabı çekiyorum.

Yaklaşık 2 aydır bir kızla çıkıyordum. Geçen hafta ilişkimizi kaprisleri ve baskılarından dolayı sonlandırdım. Aşağıda anlattığım üzere ilişkimizde bazı şeyler yaşadık ve kızı terk ettiğim için vicdan azabı duymaya başladım:

İlk başlarda birbirimizden hoşlanıyorduk. Bu karşılıklı hoşlanma sonucu ilişkimizin 3.haftasında tensel bağ kurduk. Kızın bakire olduğunuda yatağıma girdikten sonra öğrendim. Bu özel şeyi yaşamak için kız arkadaşıma evlenme ve uzun soluklu bir ilişki şeklinde bir vaatte de bulunmadım. Birçok kez uzun ilişkilere karşı olduğumu da belirtmiştim. Açıkçası düzenli bir cinsel yaşamım olduğundan dolayı kızı kesinlikle cinsel anlamda kullanma gibi bir niyetim olmamıştı.3 defa birliktelik yaşadık ve kızın bakire olduğuna dair hiç bir bulguya(kan vs vs...) rastlamadım. Bu birlikteliklerden sonra kızda önemli değişiklikler meydana geldi. Beni aşırı derecede sahiplenmeler, devamlı kontrol etmeler, sabahın köründen akşama kadar mesaj atmamı istemeler, kapris yapıp hayatıma, işime gücüme, aile ve sosyal yaşantıma müdahale etmeler, kendi kendine evlenme triplerine girmeler vs vs... bu gibi davranışlar beni kendisinden aşırı derecede soğuttu. Ben hayatım boyunca olgun görüşlü kadınlarla birlikte oldum. Çoluk çocukla uğraşacak ne psikolojiye sahibim ne de zamana. Kendisine de bunu belirtmeme rağmen ilişkilerden sonra yaptığı çocukça davranışlar kafamda bu ilişkinin sonlanmasına neden oldu. Şu birkaç gündür kızı sanki ortada bırakmışım gibi bir his oluştu içimde. Ancak kıza karşı içimde hiçbir heyecan ve sevgi kıpırdanması yok. Sizce sevmediğim bir kıza zorlamasız ve vaadsız cinsel ilişki(demagoji yapıp ilk erkeği olduğumu söylüyor) yaşadığımız için sahip çıkmalı mıyım? Yoksa hayatımı gönül rahatlığıyla sürdürmeli miyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Güncellemeler:
Köyünüze yok yere acı getirdim. ilgilendiginiz için teşekkur ederim :)

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• 3 haftada yatağına giren kızdan çokta birşey bekleme.Muhtemelen kesin bişeyde demek istemem ama senden önce bu yaşadıı birşeyler ihaleyi sana bırakmaya çalıştı.Peki sen anlamışsındır heralde bakire olup olmadığını davranışından falan ?

0|0
    0|0
    • Walla zorla evime atmadim kizi. ilk 3 hafta gayet de aksiyonluydu. Kumsalda atesli sevişmeler falan. Aslinda 3 hafta sonra yaşanan cinsel ilişki normal düzeydeki bir ilişki için çok normal. Benim için bekaret hiç önemli bir kriter değil. Ondan dolayi sorma veya araştırma ihtiyaci duymadim. Benim için namus, bir kızlık zarına indirgenmiyecek kadar kutsal ve yüce birşey. İnsanın ruhu kaşar olmasın yeter benim için...

• Bırak şu benim için bekaret zar değil laflarını.Senin için değil ama o kız için demekki hala stres konusu.Bu yüzden bi ihtimal ihaleyi sana bırakmaya çalıştı bence.Madem sevmiyorsun umursama derim.Zaten sen zorlamamışsın kendi isteğiyle yapmış.İki gün aramazsan birkaç güne yenisini bulur büyük ihtimalle

• Yer yer cok sertsin ama haklisin :) Kafaya cok taktim sanirim. Arkadaslarima anlatamadigim bir konu hakkinda hic tanimadigim bir kisi dobra dobra konusuyor. Tesekkur ederim samimiyetin icin

Kızlar Ne Diyor 7

• Yalan söylemiş.. O seni öyle elde tutabilecegini sanmış bence... Hayatını dilediğiniz şekilde yaşa için rahat olsun.. Malesef aramızda var öyle psikolojisi bozuk insanlar..

0|0
    0|0
  • bekaretin bir ilişki içerisinde ne erkek tarafından ne de bayan tarafından bahane olarak öne sürülmesi midemi bulandırıyor.

anlatımın objektifse için rahat etsin bence. vaatte bulunmamışsın.(umarım kıza davranışların da aksini belirtmemiştir.)

0|0
    0|0
    • Gayet objektifimö yani bence aksini belli etmemisimdir.

• sokaklara düserse suclusu sensin

1|0
    0|0
    • Çok iyi moral verdin saol:) Ama kız sokağa düşmeyecek kadar zengin. Kendisi üst düzey bir mimar olma yolunda

• Bence kız bakire değil hem kanda gelmemiş zaten bakire olsa 3 haftalık tanıdığı biriyle yatmazdı

0|0
    1|0
  • Bakire olsa bunu mutlaka belirtildi seni kandırmaya çalışmış bence hem ilk kızlık bozulduğunda bu kdr rahat olamazdı

0|0
    0|0
  • biraz daha vicdanını dinle

1|0
    0|0
  • 3 haftada bişyler yaşıyorsa sence sen ilk misin?

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bakire olsaydı bu kadar rahat davranamazdı en azından biraz gerilirdi ama bazılarında kızlık zarı çok sağlamdır hemen patlamaz yani bakire de olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...