Bir erkek kizin bakire olmadigini bildigi halde

bir erkek bir kızın bakire olmadığını bildiği halde o kızla ciddi düşünür mü kendi ailesiyle tanıştırır mı ve kızın ailesiyle tanışır mı bildiği halde 1.5 senedr çok güzel bir ilişki gerçekten ciddimidir ? hep evlençez para lazm ev alcaz vs kızımız olursa adını şöyle böyle koyarız gbi şeylerde konuşur hep

0|0
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaşar var 14 yaşından beri gıda sektöründe peynir bölümünde kaşar üretim kontrol bölümünde çalışıyor erkek kaşarıyla cinsel ilişkiye girerek gümletti kendi nurculara gitti 2 - 3 gün dişi sofi oldu , çalıp para biriktirdi kızlık zarını diktirdi , şimdi sen temizmisin , senle ilişkiye giren herkes vajinanın fotoları face'de albüm yapıp kapağa koydu nurculara gidip iki oruç tutunca ramazanda temiz mi? oldun

BAZILARININ DÜŞÜNCESİ TABİKİDE OLMUŞTUR HAYIR !

NURCULARDA BİLE İMAM HATİP MEZUNU ÇİÇEĞİ BURNUNDA YENİ GELECEĞİ DİNİ AÇIDAN PARLAK İMAMI BİLE AZDIRMAYA ÇALIŞN KIZDAN SEN NE BEKLERSİN Kİ ...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Bakire olmayan kızların taşlanması gerektiğini düşünüyorum !1!11

2|2
    2|0
  • Zar avcısıyım. Tabiki ciddi düşünmem.

0|0
    0|0
  • Ben dürüst olmayı severim. Ama tabi bu konuda dürüst ve dobra kişileride rastlamak çok zor. Genelde kızlar bu konuda çekiniyor söylemiyor veya yalan söylüyor. Olabilir ve bu çok normaldir. Fakat bu olayı böyle ciddi düşündğü birisine söylerse ve dürüstçe anlatırsa olabilir.

1|0
    0|0
    • 3 çocuk doğurdum ama hala bakireyim özlem hanm ahahahaha bu nedir ya! insan insana bakmalı bekarete değil!

• Bende onu demek istiyorum. Bunun içinde karşındakine dürüst davranmalı. Bakirelik o kadar önemli değil.

• evlenecek bır erkek bır kızın bakıre olmadıgını ogrenırse onun eskı sevgılılerıyle nasıl ılskıler yasadıgını dusunur ve gucenır kabul etmez. bır kız namusunu baskalarına verdıyse verdıgı kısılerle evlenmesı daha uygundur bunun baska cozumu yoktur. bunu bıle bıle evlenen erkek ya saf tır yada gerı zekalıdır

1|0
    4|0
  • seviyorsa yapar yanii neden yapmasın sen dürüst olda

0|0
    0|0
  • Çok sevdiyse umursamıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Bakireliği olmayan kız başka evlenip ayrılmış kız başka tabi.Kız bakire değil diye sevilmeyecek, evlenilmeyecek diye bir durumda olmaz ama zincirler kopabilir bir gün, kaptırma yinede..Evlenirsin belki ama bir gün en ufak şeyde bile yüzüne vurabilir bunu..

0|0
    0|0
  • Zar beyinli değilse düşünür.

0|0
    0|0
  • Neden olmasın.

1|0
    0|0
  • Seviyorsa düşünür neden düşünmesin

0|0
    0|0
  • hiç bir sorun olmaz düşünür bende düşünmüştüm bir ara ...yok yüzüne vurur yok ipler kopar falan bunlara aldırma ama o bu konuda kafasını netleştirmişsse tabiii

1|0
    0|0
    • Cunku ben ona en bastan soylemstm yapamazsan biterim diye en basindan oda istemedi devam ettik ve 1.5 senemiz oldu

• kolay değil onun açısından ama olabilir 1.5 senedir birlilkteyseniz demekki kararınıvermiş gibi

• artıkcılar çok, bak etrafına artıkları toplayanlarda çok gidip sıfırını alanda çok. demekki her telden adam var, mutlaka alan çıkar. ama ben annemin babamın tabanda kalan artıgı bile yemezdim küçüklükten alışkanlık işte, bu yaştan sonra hiiç yemem kimse kusura bakmasın.

0|0
    3|2
    • soruya gelince, çocuk benim kafadansa eğer büyük ihtimal her türk erkeği gibi öyledir mutlaka ya da toptur orasını bilemem. ailemle tanıştırmam için 1 kızın çok güzel olması gerekir ki bunca eziyete degsin sonrada tabi evlenicez ayagıyla nolmasa patlamak bi kere ben vurur kaçarım düşüncesiyle arazi olurdum. açık konuştum çözüm olarakda vicdanın el veriyosa git diktir ama piskolojik etkisini hiç unutamazsın emin ol. düşünsene evlenip 20 yaşına gelmiş çocukların ve onların annesinin ilk ilişkisi..

• babaları değil başka bir erkek...

• bu söylediklerine göre düşünür tabi neden olmasın. eğer öyleyse ömür boyu üzme onu derim

0|0
    0|0
  • düşünür tabi...

0|0
    0|0
  • ciddi düşünmemesi için sebep ne olmalı

0|0
    0|0
  • seviyorsam kafamızda uyuyorsa düşünürüm

1|0
    0|0
  • kabullenmişse başkasınamı diyecek bu kız değil ama ben yinede alıyorum

0|0
    0|0
  • yok ciddi düşünmeyiz. gayri ciddi olarak öper geçeriz sister ?

0|0
    0|0
  • ben daha once cıddı dusunmustum

0|0
    0|0
  • seni aşırı derece seviyo ve sana düşkün sensiz olamayan biriyse evet

0|0
    0|0
  • Zar avcısı degılse dusunur

0|0
    0|0
  • seviyordur ondan yani

0|0
    0|0
  • çok seviyosa sorun olmaz evlendkden sonrası önemlidir iki taraf içinde

0|0
    0|0
  • sen karar ver ciddi düşünürmü?bence mümkün değil seni kullanmak için ciddiyim diyor.

0|0
    3|0
    • Ciddi degilse neden benim ailemin icine girdi o zmn annmle abimle halamla vs tanisti bi erkekte ciddi olmadigi halde bu kadar aciz olamaz heraldee

• 250 gr kanın hayatımı değiştirmesine izin vermiyorum.

0|0
    0|0
  • Bakire değilsen ciddi düşünmez.

0|0
    3|0
  • ben bakire olmayan kızları yollu olarak görüyorum ve basıp geçiyorum

1|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 4

• erkeğine göre değişir

1|1
    0|1
  • bakire olmayanlar da evleniyor. ailenle falan tanistiysa, kendi ailesiyle tanistirdiysa adim atmis iste.

1|0
    0|1
  • b kadar paranoyak olmasana güzel kızım

0|0
    0|0
  • şu an dese bile evlendiğinde en ufak bir tartışmada sen zaten neydinki? Bana nasıl geldinki? Ahlakdan bahsetme bana, diyebilir.

2|4
    2|0
Yükleniyor...