Eşimle birlikte olamıyorum, korkuyorum. Önerileriniz nelerdir?

Korkuyorum, kasıyorum kendimi. Eşim sabırlı adam. Ama nereye kadar sabredebilir ki böyle. Erkek sonuçta. Sevdiğim adam ama ben onunla birlikte olamıyorum. Onu öpmekten korkuyorum (ilişkiye girmek isteyecek diye). Penisin vajinama girecek olmasından çok korkuyorum. Teslim olamıyorum ona.. O bana yaklaştığında kendimi sıkıyorum, bacaklarımı sıkıyorum. Vajinamı kapatıyorum (kendi isteğimle , bilerek)
Sevdiğim adamla birlikte olamıyorum
Evliyim ama bakireyim.
Ne olur yardımcı olun.
Tavsiyeleriniz nelerdir?
15 gündür evliyiz, daha ilişkiye giremedik. Sevişiyoruz ama daha ilişkiye girmedik. Ben 24 yaşındayım. Eşim ise 27 yaşında. Severek evlendik. Ama olmuyor.
Eşim vücuduma boşalarak tatmin ediyor kendini.
Geçenlerde yine vücuduma boşaldı, rahatladı
2 gün önce yanlışlıkla kalçama soktu , anlık bir ağrı hissettim.
O penis kalçama girdi. Eğer vajinama girerse nasıl bir ağrı hissederim. Canım çok yanar mı?
Bu korkumu yenmem için önerileriniz nelerdir?
Yardımcı olan herkese şimdiden çok tşkr ederim.

0|0
8|24

En İyi Kız Görüşü

• korkacak bir şey eşini seviyorsan ve aşıksan en önemlisi güveniyorsan kendini rahat bırak kendini kasarsan zaten acır o senin artık hayat arkadaşın hem vajina sulanınca açılır yani kalçandaki kadar acı olmaz alışınca sen bile istemeye başlarsın hem evliliği ayakta tutan şey cinsellik biraz cesaretli ol olmadı psikologa git

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Birlikte psikolojik tedavi görmelisiniz faydası olur yazık adama

0|0
    0|0
  • Biraz eşine biraz da sana iş düşüyor..

Acele etmeden, kendini kasmadan dokunuşlarla başlayıp, uzun bir ön sevişme... akabinde ilişkiye tam anlamıyla hazır olmak için oral seks... tüm bunlar yapılırken kafandan herşeyi atmaya ve mevzuya odaklanmaya çalış.. eşini haz aldığın noktalara yönlendir vs. vs.

0|0
    0|0
  • Vajinismus varsa kötü..

Kendini eşine teslim et.
    Ön sevişmeyi uzun tutun. Vajina içinde ıslaklık olacaktır ve bu acı çekmeni azaltacaktır..

Kalçana girdiğinde tabiki daha pis acır.. İkisi kıyaslanamaz..

Ön sevişmeyi uzun tutmanız tek çareniz.

0|0
    0|0
  • Seks'in sadece erkeğin zevk aldığı bir olay olmadığını biliyorsun değil mi?

1|1
    0|0
  • Güzelim esin cinsel oyuncak alsın birkaç tane elini ayağını açık bir şekilde baglasin içine hot diye girmesin bekle bunların yaninda hani eskiden masaj aletleri olurdu evlerimizde şimdide varda yuvarlak kafalı titreşimli hih o iste ayaklarını acsin seni o titreşimle klitoral orgazma ulastirsin içine girmeden sen bir rahatla bosal arkasına esin devreye girsin akliniza yatarsa yapın tabi bunu her sağlıklı eslerde yapsın renk katın yataginiza

0|0
    0|0
  • Bu bir rahatsızlık vajinismus doktor yardı mı alman lazım kesinlikle. Bir diğer konu elbette acıyor ama öyle korkulacak kadar büyük birşey değil.

0|0
    0|0
  • kremler var , bir kereliğine kafayı çek efes shot aldır 3. de zaten kafa yapar kocanda işini görür gerisi gelir zaten

0|0
    0|0
    • Nasıl yani. Ayrıntılı bili verirsniz sevinirim

• burdan olmaz garantili doğal çözümü var sakın ilaç felan kullanma

• eşin nereye kadar sabreder merak ettim doğrusu, mutlaka girmesine izin vermen lazım, ilk acıdan sonra zevk alacağını, evliliğinin sürmesi için şart olduğunu unutma

0|0
    0|0
  • bu kadar takılmamalısın
    ayrıca destek alın uzmandan

0|0
    0|0
  • bune abi yta :D

0|0
    0|0
  • boşver söyle seni ytağa bağlasın elini ayanı

0|0
    0|0
  • Alkol al sarhos ol ilk gece oyle gecsin :) :)

0|0
    0|0
  • boşardım kız seni dua et eşine

0|0
    0|0
  • Güzelim zevkten mahrum bırakıyorsun hem kendini hem adamı. d

0|0
    0|0
  • yok artık inanmak zor

0|0
    0|0
  • Ağır bir sekilde dusuncesizlik yaparak he kendine hem esine işkence yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Kalcada aci cektin diye vajinadada aci cekeceksn diye bir kaide yok vajinada daha rahat edersn

0|0
    0|0
  • Yav ben bile acıyavağını bildiğim halde.
    Kuru mast yapıyom ahşama kadar. ağrıdığıını biliyom😣 işemek işkence olmuştu.

Olacağa öleceğe çağre yok..

0|0
    0|0
  • çakışın gitsin cibili çak çak çak :D

0|0
    0|0
  • sen isteyipte mi korktugundan yapmıyon yoksa istemiyonda mı bilerek yapmıyon

0|0
    0|0
    • Eşimi seviyorum. Korktuğumdan yapamıyorum

• ne kadar güvenirsin bana bilmem ama ilk defasında acı olcak evet sanki etini yırtıyolar gibi ama bünye kabul ederse ilkinde etmezse ikincisinden itibaren büyük zevk alırsın

• Ya ilkinde olur biraz acı ama ondan sonra sen isteyeceksin hergün hergün :))

0|0
    0|0
    • Acı derken, nasıl bir acı?

• Acı bile denmez aslında zevk arasında onu dahi hissetmezsin, eşin de de suç var sana bunları en güzel biçimde anlatması lazım tamam zorlayıpta seni sıkmıyor ancak yaptığı iyi değil evlilik demek sorunları beraber çözmek demektir

• asıl sorun sende olsada çözüm sende değil eşinde o bilgisiz bu konuda herşey onunla başlar.

0|0
    0|0
  • bizde aynı durumu yaşadık ama aştık

0|0
    0|0
    • Nasıl aştınız peki?

• uzun ve dikkatli bir süreç bu

• Vajinismus olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Korkunuz nedendir? Çok mu muhafazakar bir cevrede buyudunuz. Sekse dair kotu bir aniniz mi oldu. Taciz gibi. Canınız yanmayacak, bu tamamen zevk alıp mutlu olmanız için yaratılmış mükemmel bir sistem.

0|0
    0|0
  • o zaman sende ilaç falan al daha sakin hissettirecek ne bileyim. doktora git o sana önerir.

0|0
    0|0
  • Hemen bir doktora git acil cunku normal bisey degil bu

0|0
    0|0
  • Hiç ağrı yapmaz. Kalça ağrı yapar. Önce bir kalem sok aynaya bakarak sonra ondan azıcık daha kalın birsey ve daha sonra salatalık gibi Penis kalınlığında birsey. Bunlardan önce ilk gün eline ayna al ve vajinana bak olsa nasıl bir organ olduğunu anlamaya çalış. Ikinci gün kalem 3. Gün daha kalini 4. gun salatalık. 5. Gün esinle sevis. Kendini teslim et zevk almaya çalış sana oral yapsın zaten zevk almaya başlayınca kasların gevseyecek ve kolayca sokabilecek. Bir de sokmadan evvel eşin penisini islatsin

0|0
    0|0
    • Yeteri kadar seni zevke getirebilirse hiç acimaz merak etme

• bende kokuyordum ama cesaretimi topladım kendimi bıraktım teslim oldum ilkin biraz acı oldu ama sonra alıştım şimdi zevkini almaya başladım bence bu iş kafada halledilmeli uzman desteği al

0|0
    0|0
  • kıçına girdiğinden daha az açır sonra zevk alırsın

0|0
    0|0
  • Pskoloğa git

0|0
    0|0
Yükleniyor...