Eşimle birlikte olamıyorum, korkuyorum. Önerileriniz nelerdir?

Gizli Üye
Korkuyorum, kasıyorum kendimi. Eşim sabırlı adam. Ama nereye kadar sabredebilir ki böyle. Erkek sonuçta. Sevdiğim adam ama ben onunla birlikte olamıyorum. Onu öpmekten korkuyorum (ilişkiye girmek isteyecek diye). Penisin vajinama girecek olmasından çok korkuyorum. Teslim olamıyorum ona.. O bana yaklaştığında kendimi sıkıyorum, bacaklarımı sıkıyorum. Vajinamı kapatıyorum (kendi isteğimle , bilerek)
Sevdiğim adamla birlikte olamıyorum
Evliyim ama bakireyim.
Ne olur yardımcı olun.
Tavsiyeleriniz nelerdir?
15 gündür evliyiz, daha ilişkiye giremedik. Sevişiyoruz ama daha ilişkiye girmedik. Ben 24 yaşındayım. Eşim ise 27 yaşında. Severek evlendik. Ama olmuyor.
Eşim vücuduma boşalarak tatmin ediyor kendini.
Geçenlerde yine vücuduma boşaldı, rahatladı
2 gün önce yanlışlıkla kalçama soktu , anlık bir ağrı hissettim.
O penis kalçama girdi. Eğer vajinama girerse nasıl bir ağrı hissederim. Canım çok yanar mı?
Bu korkumu yenmem için önerileriniz nelerdir?
Yardımcı olan herkese şimdiden çok tşkr ederim.
Eşimle birlikte olamıyorum, korkuyorum. Önerileriniz nelerdir?