Size sevgisinden dolayı eve gelen kızı kirletir misiniz?

Bakire olduğundan eminsiniz,zayıflığından güçsüzlüğünden yararlanıp canını yakar mısınız?

Güncellemeler:
Ben sorduğum şeyi yaşadım ama dayanamadım kendimi tutamadım tribine girmeye lüzum yok. Yapmak isterseniz yaparsınız. Kız arkadaşım onay verdiği halde yapmayı düşünmedim. Onunla evlenmek zorunda olacaktım. Hem de böyle bir şartla bunu yapmak çok mantıksızca. Her şeyi geç, onunda bir dünyası vardı, neden kararsın ki 5 dk'lık zevk için..

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• bende bu soruyu sorcaktım ama vazgeçtim cevapları merakla bekliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• en fazla öperim istemezse onuda yapmam. Seven kıza bu yapılmaz istesede yapılmaz bence ben böyle düşünüyorum sonuçta herkesin bi kız kardeşi var ileride kızına filan yapsalar hoş değil bunlar

2|0
    0|0
  • böyle birşey yapmazdım bu adamlığa sığmaz

1|1
    0|0
  • canını yakmak nedir bıçaklıyo muyuz kızı? bi de seks e haala kirletmek gözüyle bakan var mı hala?

1|2
    1|0
  • yapmam ama eğer eğer ilişki uzun süreye yayılmışsa ve ciddiysem yaparım yarı yolda da bırakmam

0|1
    0|0
  • Beni sevdiği için, benle gerçekten kendi isteğiyle birlikte olmak isterse sıkıntı yok. Ama yatağa atayım gibi bir kurnazlık yapmam asla. Hatta sırf beni kaybetmemek için öyle bişi kabul ederse, bitiririm o ilişkiyi.

0|1
    0|0
  • ben evime çağırmam. bi çay bahçesinde oturup muhabbet etmeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • o kanı bozukluk olur hiçbir kız kirletilmez

0|0
    0|0
  • verici değilse zaten eve getirmem

0|0
    0|0
  • kesinlikle böyle birşeye kalkışmam

0|0
    0|0
  • Asla böyle birşeye kalkışmam sonuçta o kız bana güvenip evime gelmiş günahı büyük olur bence...

0|0
    0|0
  • bakarım içinde en küçük bir kıvılcım sezersem hemen işe koyulurum ben bakire falan anlamam hem kimse bakirelere dokunmuyorsa bu kızların bekareti nereye gidiyor

0|0
    1|0
  • 2 Sene önce bir kızla tanıştım 2. buluşmada eve davet ettim geldi yemek yaptık film izledik dans ettik başka hiçbirşey yapmadım öpüşmedim bile şuan hala sevgilim çok mutluyuz

1|0
    0|0
  • Bence çok yersiz bir soru olmuş bu.Çünkü kızarkadaşımla o benim evime gelecek kadar yakınsak o zaten benim ne yapıp ne yapmayacağımı bilir ve bende onun nelere izin verip nelere izin vermeyeceğini bilirim.Ve o sınırlara göre hareket ederiz.Birşey yaparsakta ortak kararımızdır,birşey yapmazsakta yine bu ortak kararımızdır.Kirletmek ne kelime ya? Sanki rastgele bir kızı sokaktan kaçırıp eve getirip mahkum etmişte,ona tecavüz edermisiniz gibi bir soru olmuş bu...

8|4
    0|0
  • Kalkmış şeyin dini,imanımı olur be :)

4|3
    0|0
Yükleniyor...