Bakire olmayan bir kizi terk eder miydin ona aşık oldugun halde?

Bir kıza fena halde aşıksın ve deliler gibi seviyorsun, fakat sana bakire olmadigini belirtti, o kızı terk eder miydin? evet'se neden?

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• sırf kızlığını almak için cıkıyorsanız terkedersiniz tabi . dar kafalılar her insan hata yapmış olabilir kız geçmişinden pişmansa hiç sorun değil .

ERKEKLERE söylüyorum kızlar birlikte olmak istese seve seve olursunuz ama evlenmeye gelince kızlığı bozulmamış istiyorsunuz ironik değil mi ?

10|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• o kıza çok aşıksam yürek de devrede kalp de devrededir yüreğim ne kadar uzaklaş desede bu kalp deli gibi seviyor kalp diğer organları yakar kül eder yani seviyorsam değil bakire olmaması 10 çocuklu bile olsa onu sevmekten vazgeçmem ve onurumu çiğner asla terk etmezdim evet buda söz delikanlı sözü :)))

7|0
    0|1
  • ben ondan önce bi bayanla olabiliyorsam, erkek milleti olarak böyle bi hak sadece bize verilmez yaa.. insan olarak onunda hakkı olduğunu düüşünüyorum.. aşık olduğum veya olmadığım bi hatunu bakire olmadığı için terk etmem..

6|1
    0|0
  • bunu bana kız kuzenim sormuştu bende ona kesin bir şey diyemem neden olmasın bakirelik onun sadık ve dürüstülüğünü kanıtı değilki olabilir demiştim hayret bir erkekten böyle bir cevap tuhafıma gitti demişti...

hayat bu neyle karşılaşacağmız belli olmazki hem bizlerde birileriyle ilşikiler yaşiyoruz ...

6|0
    0|0
  • zar yüzünden birini terketmem

8|0
    1|0
  • Terk etmezdım amacım illa evlenınce kızı patlakmak degıl... Gerı kafalı degılım

7|1
    2|0
  • Bekaretini kime verdiysen gidip onunla evlen.

3|3
    6|1
  • İyiki bu kızlarda olan zar bizlerde faklı şekilde olsa yokmuş yoksa biz çoğumuzu yediğimiz haltlardan dolayı bizleride alan olmazdı. Belki bu yüzden kadın ve erkekler ne yazıkki eşit değil. Oldukça sor bir soru ben önyargılı olmaktan herdaim kaçmışımdır bu yüzden o an başıma gelse ona göre verirdim kararımı.

2|0
    0|1

• Bir kıza fena halde aşıksın ve deliler gibi seviyorsun o.. olsa ne farkederki gözün görmeyecek işte aşıksın ;)

2|0
    1|0
  • aşk herşeyin üstndedir,asla terketmem,aşkı buldukta terketmesi kaldı

3|0
    0|0
  • etmem ama kendi söylerse

3|0
    0|1
  • aşıksam terk etmezdim... herşey bir et parçası değil...

2|0
    0|0
  • etmezdim çünkü bende bakir değilim ve namus o incecik zarda bitmiyor.

2|0
    0|0
  • etmem adam gibi glp soylerse

1|0
    0|0
  • belirttiği anda tokadı bastığım yetmezmiş gibi çeker vururdum sonra da kafama sıkardım ?

dlfgjdlkjglkdjgjdf

1|0
    4|2
  • 1 kez bakire olmayan sevgilim oldu fena halde aşık değildim ama seviyordum terkettim ama bu yüzden değil.

1|0
    0|0
  • ee tabi bi' yerde iş ciddiliğe doğru gidiosa bırakmasam da ayrılmaya çalışırdım

0|0
    3|0
  • evlilik dışıysa terk ederdim.

0|0
    2|0
  • büyük konuşmakj istemem ama tereddütsüz terk ederdim.

0|0
    5|0
  • Asla... Kız arkadaşım bakire değil ve bundan çok sonraları haberim oldu hiçte sorun etmedik ;)

1|0
    0|0
  • Terketmezdim ama sonunda evlenmezdim de :)

0|0
    7|0
  • Nasıl bakire olmadıgını sorardım biri bozmuşsa küserdim konuşmazdım

0|0
    1|0
  • nasıl kızlığının bozulduğunu sorardım eğer tecavüz derse birşey demezdim eğer başka şeyle ayrılırdım

0|0
    1|0
  • ben terkederim

0|0
    6|2
  • O kadar ımkanım oldugu halde, hiç bir kızın bakireliğine dokunmadım. Öyle bir şey olursa direk terkederim...

1|0
    2|0
  • Terk ederdim bennn

0|0
    2|0
  • Evet ettim dünya üzerinde herkezin çok istediği çok şeye sahipti, Güzellik alası fizik anlayış, estetik. karakter. Bağlandım aşık oldum . Terk ettim bakireliğinde değildim zaten onun. Ben bağlandıktan sonra söylemesi dünyamı başıma yıkmıştı.İlişkiye İlk başladığında söylese canımdı kanımdı. O günden beri berbat hissediyorum kendimi. Herkesten ve herşeyden nefret eder oldum. Siz siz olun doğru söyleyin. Hiç birimiz masum değiliz. Herkesin eli siyaha az değimiştir. Kimisi bu işin b.kunu çıkarmış olsada. (onları insan yerine koymuyorum). Doğrudan zarar gelmez insanı salak yerine koymayın

0|1
    2|0
  • Şuan aşık olduğum kadın evli dahi olsa umrumda değil,seviyorum ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!

ben bir devim!

4|0
    0|0
    • Ben diğer erkeklerle ne ilişkiye girdiğini umursamam bile çünkü o benimle ilişkiye girdikten sonra diğer erkeklerin erkek olduğuna dahi inanamaz :)

• Bazen öyle seversin ki geneleve düşse ordan çıkarıp namusum bile dersin..Olay sevmekte bitiyo sevdiğini herhalıyle kabullenmek gerekir bir zar yüzünden sevdiğimi terketmezdim açıkcası ha koyar mıydı bu bana koyardı hatta psikolojım bıle bozulabılırdı ama onun ki bozulacağına benim ki bozulsun :)

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bu çağda hala bu şekilde bakıldığına inanamıyorum. yorumlarını okuduğum ayrılırım diyen beyler sizleri bakire kızlarla evlendikten birkaç sene sonra büyük tuvaletini tutamıyo diye eşinizi doktor doktor gezdirirken görmek isterim. anlamışsınızdır siz onu ...

ayrıca tecavüzse kendi rızası olmadan olduysa kabul ederim başka türlüsünü etmem diyen zihniyetide (ki butür yorumun birinin bi bayandan gelmiş olması bile çok acı bence ) kınıyorum. evet bizlerde insanız ve siz erkeklerin ne kadar istekleri arzuları ihtiyaçları varsa bizlerinde var. sevmiş aşık olmuş o teması hissetmek istemiştir bu kadar basit. önemli olan bedenin değil ruhun aşifte olmamasıdır.

2|0
    0|0
    • helallll olsun hakıkaten çok doğru söyledıklerın. sonuna kadar katılıyorum sana...

• Helal olsun ablammm!

• türk erkeğinin kezbanlığının dışavurumudur genel olarak bu:"her kız versin eşim bakire olsun" mantığı.cevapların çoğunun o yönde olmasını bekliyordum;oldu da. öyle adama da bakire olmadığı halde bakire rolü yapan bir eş yakışır zaten.

4|0
    0|1
    • HELAL OLSUN !

• Değil mi? Sanki kendileri bakir! Her haltı yiyip sonrada bakire kız istesinler, sonrada yok sen bilmiyon etmiyon desin tatmin olamayıp eski düzene devam etsinler.Bu evlenmem diyen erkeklere, kızların aynı soruyu sorup evlenmemeleri lazım.

• Çok büyük bir çoğunluk terk eder,nedeni de hep aynı ilk olma isteği.

0|0
    1|0
  • Neden terkediyorsunuz ki?bir anlık hataylada olmuş olabilir.. Yani siz nasıl başka kızların bekaretini alıyorsanız , hayal ediyorsanız karınızıda bakire beklemeyeceksiniz mantığı gibi birşey , herşey bekaret değil bence!

3|0
    0|0
  • ''erkekler her kızla yatmak ister ama evlenceği kızın bakire olmasını ister'' işte bunlarda böyle bir denyo

2|0
    0|0
  • nıyetı cıddıyse terk ederler..

0|0
    1|0
  • evlenmezler .illa diktirmen gerek .

0|0
    1|0
  • evet terkederler ! nedeni mi ? :D tabiki de bakire olmadığı için..

0|0
    1|0
Yükleniyor...