Aradan iliskiden girdim hamilemiyimdir?

Nisanlim la aradan iliskiden girdik ve bosaldi Sperm vajinama akdi icin girdim bilmiyorum hamile kalma riskim varmi?

Güncellemeler:
Aradan demek istedim
Arkadan

0|0
1|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• bu sekil de hamile kalman imkansiz
    hamile kalmak icin penìs vajinanin icinde olmasi lazim icinde fiskirmasi lazim yerine ulassin diye kiminin ki bunlara ragmen olmúyor bayanlar ayaklarini havvaya kaldiriyor sperm yerine ulasmasi icin

1|0
    0|0
  • var 9 ay 10 gün sonra b. ktopu gibi bir üçüz zıçarsın.
    İki oğlan bir kız..

0|1
    0|0
  • Arkadan ilişkide hamile kalma riskin yok yine partnerin vajinanın üstüne boşalsa bile hamile kalmazsın içine girmediği sürece

0|0
    0|0
  • Yok tabiki böle saçma sorumu olur

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • İhtimal var.

0|0
    0|0
  • İsim düşünmeye başla😂

0|0
    0|0
  • detaylı bilgi alırsam sorabilir görüş bildirebilirim. burdan silinebilir... ama her içine ldıgınd hamile kalmssın yumurtlama donemine denk gelıp gelmedıgıne baglıdır

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    0|0
  • olay anı detayı? akıntı yakınlığı vs biçok bilinmeyen var. riskli bişey, dr abin olarak olaydan 1 hafta sonra eczaneden tester al bak diyorum konuyu annenede aç şimdiden geç kalmadan

0|0
    0|0
  • Adetin 5 - 6 gün geciktikten sonra eczaneden gebelik testi alıp emin olabilirsin. Can sıkıcı bir durum gerçekten.

0|0
    0|0
  • içine girdiyse bence hemen gün sonu hapı al birtane işini garantiye al

0|0
    0|0
  • Arada diye bir delik ismi daha duymadım

0|1
    0|0
  • risk var tabi

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • olabilirsin.. sperm vajinaya kadar indiyse içine girmiş olabilir düşük bir ihtimalde olsa..

0|0
    0|0
  • yok yok merak etme biz içine boşalıyoruz zor hamile bıraktık senin dedigine bak

0|0
    0|0
  • He he Kesin Hamile kalmışsındır. . . . . Şimdiden bebek arabasının rengini belirle

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • icine mi akti

0|0
    0|0
  • güncellemede yine aradan yazmıssın :D

0|0
    0|0
    • Samsung Galaxie Note 4 kullaniyorum ve hizli yazinca otomatikmen degisdirdigini fark etmiyorum

• Spermler canlı organizmalar bilmek zor girdiyse içeri en iyisi test

0|0
    0|0
  • ağızdan girseydi olurdu da arkadan girdiyse hamile değilsin

0|0
    0|0
  • Olmazsın merak etme

0|0
    0|0
  • :)) yorumsuz

0|0
    0|0
  • Kimse tecrübeli değil burada her boşalmayla hamile kalınsaydı tüp bebeğe bu kadar adam gidermiydi saf olmayın adetın ne zamn bitti diye soran yok

0|0
    0|0
  • Risk var.
    Şöyleki Erkek sperminin yaşama sıcaklığı 36,5 bu ısılarda bir kaç gün ölmeden yaşayabilirlker.
    Yumurtlama dönemlerinde isen vajinaya bulaşan sperm vajina girişinden yumurtalıklara kadar ulaşabilirse döllenme gerçekleşip hamile kalmış olabilirsin.

0|0
    0|0
  • demek seni çatr çatırr :D

0|1
    0|0
  • küçük bir ihtimal de olsa evet kalabilirsin.

0|0
    0|0
  • Aradan ilişki nedir ya önce ergenliği atlar sonra evlen sonra ilişki neyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...