Kızlığı parmakla oynarken bozulan ve hiç cinsel ilişkiye girmemiş birisinin bakire olduğu evlenince anlaşılır mı?

kızlığı parmakla oynarken bozulan ve hiç cinsel ilişkiye girmemiş birisinin bakire olduğu evlenince anlaşılır mı? yoksa kan gelmesi çok mu önemli. hakaret etmeyin. yalan söylüyorsunda demeyin lütfen.

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Ya arkadasım neyin derdindesin sen parmakla bozulsa ne olur bir hata yapıp biri ile birlikte olsan ne olur. Namus iki bacak arasında arıyan kisiler icin konusuyorum kızlar bakire kalıp ne haltlar yiyorlar kimse anlıyamaz o yuzden kafada biter namus gercekten iyi biri isen kimse bakireligi sorgulamaz tabi adam gibi birine denk gelirsen.

1|0
    0|0
  • Küçükken parmağını sokmanda ki amaç neydi anlamış değilim ama burdaki yaş önemli onun dışında git bir doktora kontrol ettir burada ki kimse duruyo öu gitmiş mi bilemez yani knun dışında sen kendinden eminsen gerisi fasa fiso zaten sana güvenmeyen adamla evlensen ne evlenmesen ne

0|0
    0|0
  • kızlıgı bu kadar takmana gerek yok olmadı diktirirsin korkma yardımcı oluruz ve sadece kızlık ilişkiyle bozulmaz ters bir hareketle veya agır birşey kalsırmakla veya cesitli nedenlerlede yırtılabilir ve kan gelmedi diyorsun kan gelmediyse bir şey olmamaıstır

0|0
    0|0
  • Mastürbasyon yaparken de olsa zar gitmiş.
    Bekarete önem veren var, vermeyen var.
    Adamına göre değişir

0|0
    0|0
  • Bununla ilgili bir test var diye biliyorum kaç kez ilişkiye girdiğin bile çıkıyormuş ortaya bir araştır evlenmeden önce yaptırıyorlarmış.

0|0
    0|0
  • Evet canım

0|0
    0|0
  • Vay arkadas ne onemliymis 3 5 damla kan ya...

0|0
    0|0
  • anlaşılmaz

0|0
    0|0
  • Anlasilir ama seni sen oldugun icin seven birini bul sana inanir

1|0
    0|0
  • kan geldi mi

0|0
    0|0
  • Takma bu kadar yahuu

0|0
    0|0
  • O kadar kolay bozulacagini sanmıyorum bakire olduğu anlaşılmaz çünkü bakire değil

0|0
    1|0
  • İcne parmak girmesi me kadar yirtar penis ne kadar yirtar sonuv cikar

0|0
    0|0
  • bir kere yaptim der olur biter yaa

0|0
    1|0
    • yapmadım. parmağımı sokuyordum çocukken. yaptım diyip niye yalan söyleyeyim.

• Hit bir yalan oldugundan yutmasi kolay olur karsi taraf icin ondan yani

• Yalanına kendisi De inanmış

0|0
    0|0
    • yalan değil. çocukken parmağımı sokmaya çalışıyordum.

• Kim inanirki ona anlaysanda inanmazlar yoksa bozdun mu yanlislikla

0|0
    0|0
    • bozulmuş olabilir.

• Gecmis olsun yaoacak bisey yok ozman sevsigin varsa bunu itiraf etmen lazim oda inanirsa

• Yav he he

0|0
    1|0
  • Rahibe teresa

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Anlayisli biriyse bunu anlatinca bir de dar olduğunu görünce inanacaktir. Ama kör cahil biriyse canını yakar. Vicdanın rahatsa git diktir

1|0
    0|0
  • kızlık kan gelirse bozulur öğrenemediniz gitti

0|0
    0|0
  • Kan gelmediyse bozulmamistir sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • Bakire olmazsın ki neticede zar yok oluyor

0|0
    1|0
  • ilk ilişkide kan gelir yine parmakla tam olmuyo

0|0
    0|0
  • HEP BİZ KIZLAR DÜŞÜNÜYORUZ. Keşke şu erkeklerin her ilişkiye girdiği farklı kızda çükü kısalsaydı da, böyle önüne gelene hallenip onu yatağa atmasaydı.

4|3
    0|0
Yükleniyor...