Ruyamda hemcinsimle sevişiyordum ne anlama geliyor?

Eşcinsellik eyilimim olduğu anlamına mı geliyor bu ? Ruyamda sevısıyordum hemcinsimle ama pek hoşlanmıyordum. anlamadım gitti

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• hoşuna gitmediğine göre rüyanda sana işaret geliyor işte gerçekte birlikte olma seni doyuramaz demek oluyor :D

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• fiziken beğendiğiniz bir hemcinsiniz sizin bilinçaltına yerleştiği için bu durumu yaşamışsınız..Eşcinsel eğiliminizin olmadığını varsayarsak eğer,içiniz rahat olsun

0|0
    0|0

• O manaya gelmez bir şekilde aklında ya da izlediğin bir yerde kalan görüntüler rüyanda bu şekilde yansımış olabilir.

0|0
    0|0
  • bence gayet net.. sana bir hemcins bulayım sonra kenardaki koltuktan izleyeyim? :)

ikimizinde rüyası gerçek olur.. ;)

0|0
    0|0
  • Rüya bu değilsindir. Bir olayın etkisinde kalmışsındır.

0|0
    0|0
  • merak etmiş kafaya takmış olabilirsin. ama canın kadınları çekiyorsa sürekli eşcinsel olabilirsin. pek hoşlanmamışsın demek ki değilsin.

0|0
    0|0
  • ne sıklıkla görüyorsunuz hemcinslerinize ilgi duydugunuz oluyormu?

0|0
    0|0
  • bu kızlar açısından cenabetliktir , biz kızız bizde başka anlama gelir , hayır nurcu kızlara bile sorsan aynı cevabı alırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yok ya ne alakası var alt tarafı rüya bu kadar çok anlam yükleme kurcaladıkça olmayacağı varsada olur aman diyim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...