Kaç kızlık zarım var 😱😰 ?

İlk birlikteligimde 5 dakika sonra kan akmıştı benden 2 saat boyunca kanama az az devam etmişti ardından hep küçük malzemeler kullandım kendimi tatmin etmek için rimel şişesi gibi pazartesi biriyle birlikte oldum ve kan akmadi dün yine rimel sisesiyle tatmin olurken kanamaya başladı ve durdu 2 3 dakika sonra. Neydi bu şimdi, ?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Vajina duvarlarında ya da dudaklara tahriş vardır

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• Kedi gibi 9 tane diktir diktir patlat simdi tıb çok ilerledi

0|0
    1|0
  • tam yırtılmamış ve sürekli zorlayarak yırtmaya devam ediyorsun. rimel şişesi nedir ki ya. açık yaradan mikrop kapacaksın.

0|0
    0|0
  • efes sisesini dene bir daha basın agrımaz

0|0
    1|0
  • demek ki kalan kısmı da yırtıldı

0|1
    0|0
  • Rahat dur parçalıyacan boru hattını.

0|0
    0|0
  • vay be

0|0
    0|0
  • sen değişik bişeysin demek ki :D

0|0
    0|0
  • Zar çok esnekmiş de rimel şişesi sokmana mana yükleyemedim. Gencsin güzelsindirde neden bu maddeleri sokuyon

0|0
    0|0
    • Her gün biriyle birlikte olmak daha mi iyi

• Tabikide değil. O sert ve zedeleyici bir madde acıtmıyormu içine girerken emin ol samimi soruyom herkesin denediği erkeklerde dahil bir ürün vardır aramızda kalsın :)

• Özelden sohbet edermiyiz

• saymadın mı aynada bir incele bencee

0|0
    0|0
  • 35 tane zar olabilir sende.

0|0
    0|0
  • tahriş olmus olabilir

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın rimel sisesiyle ne isin var?

0|0
    0|0
  • Oynar başlık kullan

0|0
    0|0
  • kalan kısmı da yırtıldı

0|0
    0|0
  • Maşallah her önüne gelenleee...

0|0
    0|0
  • rimel şişesinin kullanma alanlarını genişletmeleri lazımdı zaten iyi düşünmüşsün

0|0
    0|0
  • Kombo yapmışsın kanka kjsmjdks

0|0
    0|0
  • Senin beyin zarin yırtılmış kızlık zarin olsa ne olur

1|1
    0|0
  • sende yüzsüz arsız bir zar var yırttırdıkca geliyo :D

0|0
    0|0
  • Biraz sağlam :) Öyle olabiliyor sağlam oluyor kolay kolay kopmuyor :)

0|0
    0|0
  • Tam olmamış o bide ben bakıyım :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mal mısın tabikide 15 tane var -,-

0|0
    0|0
  • Vayy rimel şişesi iyi fikirmiş denicem :)

0|0
    0|0
  • Bazi zarlar hemen patlamaz azar azar patlar yani azar azar her iliskide kanar normal bu zaten

0|0
    0|1
    • sizdeki neyin kafası bu? zar patlaması nedir ya. barut mazot gaz mı var orada? çok cahilsiniz ya. zar yırtılır. PATLAMAZ!

• Girip yorum yapmak zorunda da değilsin okumak zorunda da değilsin niye aşağılıyorsun burada Paylaşım yapmak Öğrenmek bazen Gülmek için bazen dert paylaşmak için yazıyorlar neyin tribi bu @Snob_

• Ya ne tribi? 40 yaşında adamım kendinle karıştırma. Bende biliyorum burada paylaşmayı öğrenmeyi. Benim amacım cinsellik konularında fink atıp, birileri gibi! her soruya saçma cevap vermek değil. Doğruları söyleyerek paylaşıyoruz zaten. Artık yazma. Arkadaşın sorusunda ayıp oluyor.

Yükleniyor...