Sevgilimin sözü kafamı karıştırdı. Her erkek böyle mi düşünür ?

erkek arkadaşımla bugün konuşuyorduk .laf lafı açtı .birşey dedi ona takıldım .bir arkadaşım evleniyor onu anlttim .onu alan mı varmış dedi .bende evet ne var dedim .güldü falan imalı .ne biliyim dedi .mesela ben olsam evlenmezdim onla .neden dedim ?yani dedi .ne demek istiyorsun dedim ?kızın geçmişte ilişkileri oldu cinsellik yaşadı falan biliordu durumu ortak arkadaşımız zaten .neyse bende dedim ne var sen benle bakireyim diye mi birliktesin dedim .yok hayır öyle demek istemedim dedi .ama bakire olmasaydım ciddi düşünmezdim bir kaç ay takılırdım dedi .bende kızdım bağırdım .bir zar parçası için tercih edilmek çok kötü tabi .sonra seni seviyorum falan diyor gönlümü almaya çalışıyor arabada gelirken .kafam karıştı ya .her erkek böyle mi düşünür ?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir zar parcasi diyosunuz da arkadas, tamam hersey demek degil de yine de cok sey demek..

Allah korusun tabi zor bisey de ama kizlar siz de erkekleri bu konuda anlayin yaani..adam sevdigine yolda bakan adami kiskaniyo kiziyor bide sevgilisiyle daha once biri yatmissa ne yapsin cildirmasin da..

erkeklerin cogu boyle dusunur, zar hercey degildir ama cok seydir, bi bakima namusuna delalet edebilir tabi bunun yaninda bir suru sey de var, onun olmamasi da senin bi haltlar karistirdigin anlamina gelir bu durumda ne yapsin erkekler hicbisey olmamis gibi mi yapsin,..

1|0
    0|0
    • evet orası ölede .namus beyindedir diyolar

• evet varmış ama az sanırım

• bence o da yok da iste guya cagdas ayagina yatiyorlar, onu da yanlis anlamislar yaa neyse..

Erkekler Ne Diyor 13

• geneli böyle düşünür.sorun olan bi zar parçası dediğin şey de değildir o kızın kişiliği itici gelir ona .Kusura bakma ama sen herkezi altına almış bir erkekle beraber olmak istermisin önce bunun cevabını ver kendine ? Bence gayet doğru söylemiş arkadaşım tebrik ediyorum onu canı gönülden .

0|0
    0|0
  • Ya bırakın bu ayakları.. yok geçmişi beni bağlamaz falan fiston.. Ortada acı gerçek var, oda şu; Erkek adamı geçmişide ilgilendirir geleceğide! Sen git olur olmadık kişilerle yat kalk sonra gel benle evlen.. Ne güzel dünya ya... aşık olunca olurmuş.. salla aşkı daha önemli şeyler var burda..

1|0
    0|0
    • oda öyle düşünüor

• erkekler işte yazmış yorum

• Yav demekki onlar erkek değil.. bunu anlatmak istiyorum.. Erkek adam böyle düşünür yani normali budur.

• bu gorusune katilmiyorsan erkek arkadasinin bu ciddi bir fikir ayriligi. zihniyet farkiniz cok demektir.

0|0
    0|0
    • onun dışında çok uymluyuz zaten ben aksi bir tip değilim ki

• ayrıca evlilikten önce olan şeyler bunlar .yani beni benle birlikteliği ilgilendirir .benleyken bana sadıksa geçmişi beni ilgilendirmez .zaten fizyılojik olarakda kadının cinsel isteğiyle erkeğinki farklıdır .

• Böyle düşünmeyen erkek yok gibi ya hani arkadaşlara bakıyorum yok benim çevremde.

çocuk baya açık sözlümüş biraz aptalca ama ağzından kaçmış .Yapacak bişi yok bence takma kafana boşu boşuna birbirinizden soğumayın

0|0
    0|0
    • yok soğumadım seviyorum

• şimdi amerikada okumuş v.s ama sonuçta hayat kendi hayatı .unutma davulun sesi uzaktan hoş gelir. Sorsan farketmez der ama iş kendine geldimi değişir yani.işte açıkça söylemiş

• evet fazla dürüst

• sana mesaj vermiş.. yeterince açık.. iyi ki bağırmışsın.. :)

0|0
    0|0
  • seven insan ne olursa olsun kabul eder iyide olsa kötüde olsa hiç bir değeri yok benim için sevmem yeterli

0|0
    0|0
    • oda beni seviyor zaten .

• sen zaten kızsın seni seviyor aynı konumda sen olsaydın ne olurdu? sonuçta birbirini seven 2 kişinin haricinde aileler de çok önemli

• Şunu söylim, %88.5'i böyle düşünür. Yapıcak bişey yok, düşünceyi değiştiremezsin. Onu yeterince tanıyamamışsın sanırım. Ve tanımadığın biri ile birlikte olmakta istemezsin diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • yoo tanıyorum

• Farkındaysan yukarıda benim yazdığımda bu. "yeterince tanıyamamışsın" . Ayrıca, yüzde yüz tanıman gerekir. Herşeyini bilmediğin biri ile birlikte olmak istemezsin heralde. Ama bunlar zamanla olucak şeyler tabi, bianda kimseyi tanıyamazsın.

• kimse kimseyi yüzde yüz tanıyamaz .buna yıllarca birliktelik yaşayan evli olanlarda dahildir .

• onun biraz sadece g**ü kalkmış erkek arkdasının o kadar açık sözlüyüm...

0|0
    0|0
    • evet ukala biri zaten

• sözlün mü sorsana senden baskası ile ilişki içinde bulunmuş mu ?

• bilmem sormadım .ama olmuştur

• yapma erkek arkadaşına bunu belli ki seni seviyor bence yanlış anlamış olabilirsin

0|0
    0|0
    • seviyor evet ama ben ne olursam olayım beni sevmesini isterdim

• ayrıl bence sevgilin bende iyi bi izlenim bırakmadı bu kişi seninle evlenip birlikte olduktan sonra ayrılmayacagi ne mağlum

• üff saçmalama .senin demenle mi ayrılcam ya asevdiğim erkekten .adam gibi adam benim gibi kız ister zaten .karısı olucam zaten onun .

• TOPLUMUZUN GENEL YARGISI BU ...

0|0
    0|0
    • sanırım

• ben zaten yaşamadım ki birşey ilk erkek arkadaşım .bunuda bilior

• ANLADIM SENİN İÇİN İYİ OLUR UMARIM...

• kadınlardaki kızlık zarı bizim için namustur

0|0
    1|0
    • oda öyle diyor

• burdan yaz işte

• erkekler kadınların orasını bozmak ister ama kadınlar orasını korumak zorundadır. bir erkek hiç kimseyle yatmamış bir kızla evlenmek ister

• Oturup dedikodu yapmaniz ayrica dusundurdu beni.

Hayir her erkek oyle degildir.

0|0
    0|0
    • dedikodu değil genel birşey konuştuk .o olaydan çıkarak ordan çıktı ama

• neye takıldığını anlamadım ne yapmış ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• doğru söylüyor sonuçta sen bozulmuş bi yoğurdumu yemek istersin yoksa hiç açılmamışmı sonuçta bu namus.

0|0
    0|0
    • namus önemli tabi

• O yüzden boşa bağirma bence ona sarıl ve mutlu ol

• yok iyiyiz çok şükür .seviyorum onu oda beni seviyor

• onun kız kardesleri yokmu? bigün aynısını kardesi için söylesinler bakalım neler yapacak

0|0
    0|0
  • Hayır her erkek böyle düşünmez.

0|0
    0|0
    • o her erkek böle düşünür dedi .

• Onun her dediğinin doğru olmadığını öğrenmelisin:)

• iyide genel düşünce bu .istisnai durumlar vardır tabi

• Ben bile böyle düşünüyorum o zar bi kere gitti mi oraya giren çıkanın haddi hesabı olmaz

0|0
    0|0
  • evet geneli böyle düşünür. bir arkadasımın sevgilisi başkalarıyla bazı şeyler yasasan baska yerden duymazsam devam ederim ama senın adını bıyerlerde duyarsam bırakırım demiş.

yanı genel olarak çevresel sebepler

0|0
    0|0
Yükleniyor...