Hemşire doktor vs bilgililere bir sorum olacak? Yumurtalıkla ilgili?

Okulda revirde yumurtalıkların seni ne kadar idare edebilir vs diye bir ölçüm yapıyorlarmış kan alıp, bende yaptırayım dedim 0,21 çıkmış. Kağıt falan vermediler elime sadece söylediler. Ve düşük dediler doktora görünsem iyi olurmuş. İnternette bulmaya çalıştım ne kadar düşük, hatta düşük olunca ne oluyo falan diye ama bulamadım. Bunun olması gereken seviyesi nedir, ve bilgi verebilecek olan var mı aranızda? Şimdiden teşekkürler. Mutlu pazarlar

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Normal seviye 2-4 arasıdır fakat senin 0,21 sonucun çok düşük. Bu da gebe kalma zorluğu demektir ama hiç kalamayacağın anlamanına gelmez. Çok düşük olmasına rağmen gebe kalanlar var sakın moralini bozma. Daha detaylı bilgi ve tedavi için doktora görünmelisin.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler bilgi için. Korkmamak elde değil.. Evli değilim, 23 yaşımdayım ama bunu duydum duyalım içime büyük bir dert oldu

Erkekler Ne Diyor 3

• Sitede bilecek bir kişi var bildiğim bu soruyu.

0|0
    0|0
  • toktor için zaman ayır ne yap ne et doktora git ha bu arada durumunun yaşına bünyene hormonel durumuna bağlı olabilir

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam sağlıkla ilgili cevapları burada aramazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• a ilk defa duydum. sağlık ocakları ve devlet hastanelerinde yapıyolar mıdır ki bu testi?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum inan. Ama bir kadın doğuma gitsen yapar heralde. Bende tesadüfen denk geldim

• İnşallah güzel sonuçlar alırsın

• inş. canım

Yükleniyor...