Evli olanlar veya surekli cinsel iliski yasayanlar baksin bii?

Bir kizla veya esinizle ilk kez sevistikten sonra. Hergun ggiynik gormeye aliskinsiniz sonucta. Birden oyle ciplak gordukten sonra giyinik halleri size ona bakis aciniz degisiyormu? Sonucta bikere ya da surekli ciplak goruyorsunuz?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• eş olmanın anlamını bıldıgınızı sanmıyorum.. sen ve ben yoktur.. biz vardır artık.. karsındakı ınsan o degıl senın yansımandır.. olması gereken budur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bakış açısının değişmemesi gerekli.

0|0
    0|0
  • Her seferinde aynı kadın ile defalarca kez etkileniyorsun çünkü aşk tutku ile birşeyleri yapıyorsun Buda seni etkiliyor

0|0
    0|0
  • Hiç çıplak görmedim bir kızı.
    Evlendiğimde bakacağım artık ne olur.
    Hislerimin değişeceğini sanmam. Kadın vücutu estetiktir çıplak görsem hayran kalırım aksine.

0|0
    0|0
  • Yani en az haftada bir çıplak görürüz birbirimizi. Giyinik iken bile her zaman çekici etkileyicidir benim için.

0|0
    0|0
  • Soyununca butun fiziki ozelliklerini gorüyosun hatlarini goruyosun, ummadigin gibi cikarsa illaki biraz degisebilir

0|0
    0|0
  • Her zaman kadınımı çıplak görebilirim. Bu beni şaşırtmaz. Bakış açımı değiştirmez.

0|0
    0|0
  • Yatakta da sevdiğim ve vazgeçilmezim olan kadındır, normalken de öyle...

0|0
    1|0
  • Aksamlari ciplak sabahlari giyinik. Gözü alistirmak lazim.

0|0
    0|0
  • seviştikten sonra çırılçıplak kalmadıkça sorun değil ama itici oluyor çıplak kadın

0|0
    0|0
  • Buyrun burdayiz

0|0
    0|0
    • Bir kere gördün ya gerisi hep aynı değişen birşey yok sahilde o kadar kadın görüyorsun etkilemiyor bile bu sefer tam aksi kapalı gizemli olanlar etkiliyor insanı

• Gece boyunca çıplak oluyoruz sonra giyinik bir sorunda yok

0|0
    0|0
  • Değişmiyo surekli birlikte olanlar her haline alışıyo her halini seviyo

0|0
    0|0
  • Nasıl yani

0|0
    0|0
  • giyinik halleri değil ama çıplak hallerinden tiksindiklerim oldu

0|0
    0|0
  • Şu tabulardan kurtul garip olan birşey olmadığı için alışma diye birşeyinde olması gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • ne farkeder önemli olan seks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...