Vajina estetiği hakkinda bilgisi olan?

Vajina ic dudaklarından biri diğerine göre uzun ve dis dudaklardan hafif sarkiyor. Bu durum normal mi bilmiyorum ama düzelttirmek istiyorum bilgisi olan var mi ameliyat hakkında özelde ne kadar devlette nasil falan

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Seni çok rahatsız ediyor mu bu durum.

0|0
    0|0
    • Sevgilimin görmesi utandiriyor kötü hissediyorum. Yani daha rahat olmak isterdim sirf bu yüzden olamıyorum

• yaygın artık bu operasyonlar. fazlalıklar kesilip alnıyor. Doktora göre değişir fiyatlar zaten özelde olabilirsin. Belki çok kötü değildir sen takıyor olabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 12

• haydi yüzün estetiği diyoorlar anladık. gögüs estetiği diyorlar onuda anladık. vajinanın estetiği kimi ilgilendirir. kocandan başka. yapmayın lütfen. bayanlar kendinizlebarışın artık

0|0
    0|0
  • Ya kusura bakmayın ama yani

"**** buldun da kıllısını arıyorsun" derler bundan şikayet eden erkeğe... Karar yine de sizin...

0|0
    0|0
  • Ya elleme sakın fıtratını niye bozuyorsun kalsın öyle.
    Sağlık olarak sana bir zararı yok sırf görünümü sana göre hoş değil diye bozma doğallığını.

0|0
    0|0
  • vajina görünümü hoş değilse jinekoloklar tarafından estetik ameliyatı yapılıyor aslında herkadının farklıdır durumunu abartma normal

0|0
    0|0
  • Vajinal estetk fiyatları için 0 532 ...

0|0
    0|0
  • Dojtoruna gore degisir o. bir doktor ile gorus sen

0|0
    0|0
  • Nan bir derdin o olsun

0|0
    0|0
  • Rahatsız edici bir durumu var mı

0|0
    0|0
  • Çok kotuu

0|0
    0|0
  • dokunma kız uzun olmanın avantajları var estetik yapıyorlar o ayrı ama bırak öyle kalsın

0|0
    0|0
    • Avantaji ne?

• iç dudaklar ne kadar uzun olursa birleşme esnasında içeri girerken gerilip aynı anda klitorise surmesi ve orgazm kolaylıgı

• evli misin? Evliysen doğumdan sonra estetik yaptır derim

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım

• kuzum 18 yaşındasın dur bir yaa, Vajinandan bir haber olman gerek bu yaşlarda, kime göstermeyi düşünüyorsun Allahını seversen yaaa, Kendin oyna şimdilik bu kadar mı ateşlisin

• l*n millet kimsenin görmediği yerine bile estetik düşünüyor :s nasıl bir israf bu

0|0
    0|0
    • Kimse umrumda değil ki onu görecek tek kisi icin bu çaba

• Ya kızım kaçmalama dert ettiğin şeye bak bırak ya
      Birşey olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimde aynen oyle

0|0
    0|0
    • Beni rahatsiz ediyor en azından yalnız olmamak güzel

Yükleniyor...