Anal seks istemesi beni artık bunaltıyor

1 yıllık bir ilişkimiz var sevgilimle bakire değilim sex yaşıyoruz ama anal ilişki diye tutturuyor hiç yapmadım ve yapmıyacamda ama son zamanlarda her ilişki sırasında tartışıyoruz nerdeyse nasıl soğutucam anal ilişkiden ben bunu :((((((

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• Şart koş,önce kendi anüsüne parmagını soksun,yada benzer bir şey,sen sok bakalım,kabul edecek mi,sonra olabilir dersin,sokturacak mı bakalım,zaten yanlış bir ilişki türü,istemiyorsan yapma yaptırmada,ısrarcı olursa ilişkini bitirecegini söyle,madem yaşıyorsunuz bu işin dogru varken tersine niye giderler anlamsız,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• sç üstüne soğur muhtemelen

2|4
    0|0
  • vay arkadaş. ne aç gözlüler varmış. ben yıllardır elizabeth takılıyorum beyfendi birde anal istiyormuş. virme bacım sürüm sürüm sürünsün :D

1|1
    0|0
  • bokumda boncuk mu arıyosun " de :/

1|1
    0|0
  • ne denir ki sana utanması olmayan gelip burdan zina ettiğini duyurmaktan da çekinmiyorsun. şimdi senin ip adresin üzerinden kimliğini bulup babana söylemezsem

1|0
    1|3
  • gtümden basur çıktı de .

1|1
    0|0
  • koy kapıya yada normal ılıskıyede gırme nedır bu ısrar yada nalbura gıt al bı keser sapı tamam yalnız bı sartım var de önce sende denemek ıstıyorum de ısrar et bakalım ne dıyecek

0|0
    0|0
  • Anal sexden alınan zevk bambaşka birşey, denemeni tavsiye ederim, sitede deneyenlerini yorumları var, arattır bulursun..

0|1
    0|0
  • çok kolay ,kabul et ama tek şartla ,önce de ben seni becermek istiyorum straponla,kabul ederse ,güzelce becer ,ama genede verme hadi len dersin

0|1
    0|0
  • manyakmı ya o adam zaten karsı taraf ıstemedımmı bı ınsan nasıl zewk alabılırkı ya tecavuz gıbı

0|0
    0|0
  • klasik cevap önce ben sana yapayım zevkliyse sen bana yap eğer zevkliymiş derse sende topluk var ayrlmak istiyorum dee

0|1
    0|0
  • yanlış yolda yürüyor o sular soğuktur bir kez üşürse insan birdaha sıcak sularda bile yüzemezler... sabırlı ol diyeceğim ama zor..

0|0
    0|0
  • işin zor gibi p*rno filimlerde anal seksı öyle bi lanse edıyolarkı dünyanın enbüyük zevkiymış gibi ee erkek ne yapsın merak edıyo işte aslında bi yapsa bıdaha yapmayacakda işte

0|0
    0|0
  • ishal oldugunu söyle ve akıtıyorum de soguyabılır belkı eger farketmez derse sevgılın scat fetish hayranıdır ozaman işin zor

0|0
    0|1
  • oooooo iyice sapıtmış, temiz değil de soğur

0|0
    0|0
  • soğan ye pırt yap.

0|0
    0|0
  • amma serefsızmış

0|0
    0|0
  • tamam yapıcam de ama bende sana bişey sokcam de vazgeçer o zaman:D

0|0
    0|0
  • önden de verme anal diye ısrar edersen rüyanda görürsün de yola gelir :)

0|0
    0|0
  • Mala bak kızı istedigi gibi sikiyo sonrada anal istiyo.

0|0
    0|0
  • göt deliğini kimseye peşkeş çekme

0|0
    0|0
  • ona söyle,kendi tatmini kendi zevki için günah olan birşeyi yapamam de,ömür boyu cünüp gezmek var bunun ucunda,çok da zorlarsa hala ayrıl gitsin.

bencil olan seni düşünmeyen birisiyle ne işin olacak ;)

0|0
    0|0
  • Oral ile. . .

0|0
    0|0
  • bırak gazı bakalım yanaşıyor mu bir daha

1|1
    0|0
  • hemoroidim var de bak nasıl soğuyor :D

0|0
    0|0
  • babana şikayet et

0|0
    0|0
  • ucundanda olsa biraz izin ver sende taş etme adamı

0|1
    0|0
    • ama istemiyorum

• anlaşma falan yapma iki gün üzerine oturamazsın hem dinen günah hak yolu varken bok yoluna ne gerek var .

• ucundan dedik komple al demedik çocugun içinde kalmasın die

• yapicam ama bi sartim var de. once sen bi dene almayi seversen soz ben de alirim dersin

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gay misin olummm de

0|0
    0|0
  • illaki bi yere sokacaksan kapının deliğine sok de .

0|1
    0|0
  • yüksek dozda p*rno izlemekten oluyo bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...