Eşcinsellik hakkında düşünceniz ?

Eşcinsellere saygım var. Herkesin kendi seçimi bir şey diyemem tabi.

Lezbiyenlik gerçekten göze hoş geliyor iki tane bayanın olması vs. Ama gaylar ? Bir defa fotoğrafını gördüm videoda kusacaktım. Saygım var tamamda neden bu istek oluyor ki ? Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Benim Saygım yok ...

Eksi mi verin gideyim .

0|5
    3|4
    • Her insana saygı olmalı bence. Tamam mide bulandırıcı bir şeyde saygı bu :)

+ nı verdim.

Kızlar Ne Diyor 5

• Anne karninda olan hormonel dalgalanma sonucu egilim oluyor. Ispatlandi bu. Bu bir secim degildir. Yargilamayiz.

1|2
    0|0
  • bütün gayler aşkitom

0|0
    0|0
  • Lezbiyen ilişkiyi hoş görmeniz gayet normal. Çünkü bu ülkenin erkeklerinin %90'ı cidden abazan! 2 kadını izlemek tabiki hoşunuza gider. Ayrıca eşcinsellik ne kadın için ne de erkek için bi seçimdir. Onlar bu şekilde ''yaratılmışlardır.''

0|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum sadece.Onların seçimi ne düşündüklerini hissettiklerini bilemeyiz.Saçma sapan yargılamakta olmaz.Kendi hallerine bırakmak lazım.Ama sırf cinsellik adına düşünmek hoşuma gitmiyo bahsettiğin göze hoş gelme olayı.

0|2
    0|0
  • ev arkadaşlarımla oluyor benim lez ilişkilerim :D

0|3
    1|0
    • Beraber yaşayan her kızda oluyor mudur ?

Sonuçta birbirine dokunma falan kızlar için normal. Kimin göğsü daha büyük falan bakarken başlar heralde :) Bilemicem

• yiyecek adam çok salla bakalım

• sende soru aç sanada sallayalım açamıyorsanda gölge yapma burada

Erkekler Ne Diyor 12

• insanlarin kendi secimleri..

sonucta kim kiminle mutluysa o onunla olsun..

her türlüsüne saygim vardir..

0|2
    0|0
  • Erkeklerde böyle bir durumda AIDS adı verilen tedavisi imkansız bir hastalık ortaya çıkıyor. İnsan bu durumda azıcık Allah'ı ve sağlığını düşünmesi gerek. Acaba ben öldükten sonra ne olurum diye düşünmesi gerek. O yüzden böylelerine saygımız yoktur kardeşim. Allah'ına saygısı olmayan adama bizim de saygımız olmaz kardeşim, işin özü bu.

0|0
    1|3
  • Şu ana kadar yapılan bilimsel çalışmalar bir kişinin duygusal/cinsel yöneliminin oluşmasında genlerin, anne karnında annenin bebeğe karşı salgıladığı hormonların ve 2-3 yaşa kadarki çevresel faktörlerin rol oynadığını göstermiştir. Ve heteroseksüellerle eşcinseller arasında bir sürü biyolojik farklılıklar bulunmuştur. Özellikle beynin cinsel davranışlarla ilgili bölümlerinde. Yani anlıycağın cinsel yönelim kişinin bilinçli olarak tercih ettiği bir şey değildir. O yüzden "herkesin kendi seçimi" demen yanlış. Senin kadınlara duyduğun, ya da bir kadının erkeğe duyduğu isteğin nedeni neyse bir erkeğin bir erkeğe duyduğu isteğin nedenide o.

Aşağıdaki linkten daha fazla detaylı bilgi alabilirsin bu konuda.

link

0|0
    0|0
  • ben merak edip izliyorum gaylari. biri aktif oluyo diğer pasif. pasif olan zaten kadın gibi hissediyor kendisini ve gayet arzulu yani.

lezbiyenleri izlemek de keyifli ama oda kendi cinsini seçmiş sonuçta saygı duymak gerekir. insanlarin kendi tercihi banane.

0|1
    0|0
  • Yerim onun Cinsel tercihini EZİKLİK ten öte değil...

0|2
    3|3
  • asla saygım yok...böyle tercih mi olur...Azıcık da Allah'ı düşünün yav..bir gün ölüp gideceğiz...ne hesap vereceğiz orda?

0|0
    1|1
  • doğaya aykırı buluyorum sonuçta yaradan erkek ile kadını yaratmış erkek ile erkeği değil;)

0|0
    0|2
  • valla yargılamam, kötü gözle bakmam, saygı duyarım. ne yaparsa yapsınlar. bana ne.

0|0
    0|0
  • Allah kurtarsın ne diyeyim

0|1
    1|0
  • bence kuku bulamayan erkeklerin baş burduğu yol bu başka bişeyde deyil

0|0
    2|2
  • biliyorum insanların kendi cinsiyle ilişki yaşamasına allah lanet etmiştir. gay ilişkiyi ben de iğrenç buluyorum ama nedense bazen lez ilişkisi yaşayan kızları duyunca bi farklı hissediyorum. sanki onları syretme isteği geliyor. lez ilişkiyi normal görüyorum ama biliyorum ki lanet bişey. :(

0|0
    0|0
  • benimde karşıma istemeden videosu çıktı.1 hafta cinsel isteksizlik yaşadım.

lezleri anlıyorum.ama gaylari anlamıyorum.niye birbirinize sokuonuz olumm.

0|2
    1|2
    • Aynen abi ya. Tekrar söylüyorum saygım var :) İki tane kızın ilişkisi normal geliyor. Göze hoş geliyor. ama erkekler mideye fena dokunuyor.

Yükleniyor...